Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v redakci se asi zase někdo vsadil o největší počet komentářů *2*...snad to tu neuvidí Barbora Tachecí
  • MishKonn
    Hezky Aleši!

    Co ještě dneska nechápu je, že opravdu, jak píšeš, 80% lidí tady si tady nejenom myslí, že psát o takový věci je nehorázná píč*vina, ale ještě k tomu jim takové výroky přijdou úplně normální, nebo v pořádku. No, ona je velká pravda u pánů v to, že jedou stylem "nehas, co tě nepálí" - každej chlap by se měl trochu víc zajímat o tom, jak se ještě donedávna nakládalo a v určitých směrech stále nakládá se ženami, a ještě spíše o tom přemýšlet, než začně držkovat, jaká to je tady zase píč*vina. Že se to řeší mnohem vážněji na jiných serverech, mne vůbec nepřekvapuje, a že jsou tady tupci, je smutné, ale nic to nemění na tom, že tohle sdělení má stejnou váhu, jako všechny ostatní, co se tady nachází. Ta vlna negativních reakcí to možná jen potvrzuje (jak tu tupost, tak váhu sdělení).

    Ještě jednou, hezky.

    edit: Pojďme do mínusek, schválně, jestli se trefíme do té kvóty 80% ignorantů. Zatím to je 5:1 pro mínus, takže víceméně splňujeme toleranci!
    • No to je tolerantne, kazdeho kto ma iny nazor, nazvat tupcom a ignorantom. To nam teda ides prikladom...
    • a co riesis? nazval subor feministwhore co je na tom? keby to nazval dickspussyboobs tak nerobis taky hurhaj a je to to iste
      • svatá pravda, stejně jako kdyby ho nazval WhiteMaleSexist nebo NerdMasturbator tak by nikdo neřekl ani prd a už vůbec by osvětový novináři, kteří si myslí že mají pravdu, nepsali na toto téma články
    • Otazkou pouze je, jestli jsi vypeceny trol, anebo jenom rad moralizujes.
      Minus ti davam i kdyz troly se nema krmit *13*
    • ale ta narážka nebyla na ženy ale na feministky!...a feministky nejsou ženy, ale agresivní fašistky, pokud o nich nic nevíš, tak raději mlč. Možná až se budeš jednou rozváděť a nastane tahanice o dítě a bude na tebe poštváno feministické komando, které českou opatrovnickou justici ovládá, tak se ti rozsvítí...
      Nehledě na to, že některé ženy d*vky prostě jsou, takže kde je problém? Nesmí se tohle spojení snad používat? je to snad zakázáno? Pokud ano, tak kým? Politickou korektností!?ano, zákazy jsou skutečně zpátečnické.
      • MishKonn
        No, podle tvého popisu feministek o nich nic nevíš spíše ty. Já mám s jednou z nich krásný vztah už po dobu čtyř let, takže možná něco málo vím. Řekl bych to takhle: S tím, jak se k této problematice staví většina mužského publika zde a kdekoliv jinde, a jak se taky chovají, se nedivím, že některé z nich ty fašistky připomínají.
        • jak sa zije 4 roky pod papucou?
        • To leccos vysvětluje... >_>
    • Jedna věc je řešit ožehavé téma, druhá je to řešit na základě, dle mě, zbytečnosti.
      • Cajk
        Zahrajem ti k tomu na fujarku.. Hele jdi radši spamovat někam ty svý moudra o "jak se na konzole nepirátí" případně "bloom/blur je základ fotorealistiky".. Všichni si uvědomujou, že dřív to byl problém, teď už se to v západních společnostech dávno vyrovnalo a ženy maj mírně navrch.. Tohle byl jen vtip ergo můžeme se tomu zasmát a jít dál:).. Přikláním se k názoru, že Aleš se vsadil o největší počet komentů pod článkem, ale i tak si na to za pár desítek minut nikdo ani nevzpomene.
        Jinak co post, to perla, jen tak dál, jsi zábavnější než nějakej slabej sexistickej vtípek.
        • MishKonn
          Podle názorů, co propaguješ pod příspěvky Aleše, mi nestojíš ani za komentář *3*
          • Cajk
            to jsem rád, od lidí jako jsi ty beztak komentáře nemaj hodnotu.
      • MishKonn
        Jednoduše řečeno, takováto témata nejsou žádný žert. Jako "zbytečnost" to vnímáte jen proto, že si neuvědomujete závažnost této problematiky. Stejně, jako 80% zdejších přispěvovatelů.
        • Umíš číst? Tohle téma není zbytečnost. Zbytečnost je to, že se tohle téma řeší na herním webu jen kvůli jménu jedné ?postavy ve vývojářském buildu.
  • Chlápek, co stojí za tímhle vtípkem musí bejt vysmátej.... *5*
    • Podobně s tímto článkem, rozjela se tady dloóóóóháááááá diskuse a čert vem negativní či positivní reakce. *1*
    • Cajk
      :)
  • Spatnej launch? Nejhorsi launch dekady? Proboha, dyk na maleho vydavatele je to neskutecnej uspech. Na steamu je dead island nekolikatej den v zebricku na prvnim miste, porad se jen pise o pruserech a problemech - kdyz to bylo u serie GTA tak se to nazvalo negativni kampani - ktera naprosto libove fungovala. Ted je to to same a nazve se to jako nejhorsi lauch dekady? Naopak! Tohle se jim fakt moc povedlo. Gratulace... sice se pise o hovnech, ale jak vidno lidi to ctou a diskutuji o tom :) Vzdyt negativni reklama funguje daleko lepe nez ta obycejna - vzbuzuje v daleko vetsi mire reakce lidi. To same se stalo i s Duke Nukemem, kdy negativni reakce vydavatel/vyvojari vyuzili ve svuj prospech - a muzu jmenovat dalsi hromadu prikladu. Bohuzel z toho vyplyva, ze je uplne sumak, jak je hra dobra/spatna - vse je jen o PR :( To, ze je clanek a cela kauza o nicem je nepodstatna vec :) - On ten clanek ale asi o necem bude - kdyz se o tom vede takhle dlouha diskuze.
  • to je clanek jako pr*el ... nekdo tu ma pisek ve vagine *11*
  • Chang
    Vtipné je, jak se stydíte napsat slovo "děvka", ale "Whore" klidně napíšete :-)

    Mimochodem slovo "děvka" není sprosté ani vulgární, takže nevidím důvod ho hvězdičkovat.
  • Ok, vzpomínám si na jednoho pána, který mě flash disk s názvem "šulín"... nevím, co je k tomu vede .)
  • Cajk
    Aleši do kuchyně a udělat sendvič:)
  • Jak už jsem jednou psal. Ten muž co povolil feminismus by měl dostat pořádnou nakládačku. *1*

    Ne, ale upřímně. Tohle byla hodně zbytečná novinka.
    • ales.smutny
      No jo...ale zahraniční servery ji řeší mnohem vážněji, než je tenhle informativní komentář, vydavatel mezi řádky už drtí v zubech šéfa Techlandu za pokažený launch a PR průšvih, tím spíš, že se musí zpovídat velkým anglickým serverům... Upřímně, o tom neinformovat, jen proto, že se to majoritě obsahově nelíbí je prostě nepřípustná autocenzura, na jejímž odmítnutí nic nezmění ani osobní výpady jiných...:)
      • Kdy už se konečně někteří pánové na Games začnete řídit heslem dvakrát měř a jednou řež a pochopíte, že většina/spousta kritiky pod různými články nemá zájem zakazovat o něčem psát, ale kritizuje pouze způsob, JAK o tom píšete, jaké názory tam prezentujete, jestli jsou podpořené argumenty a ne plky, příp. jestli je trapně kamuflujete jako majoritní - místo abyste je prezentovali jako své vlastní a ne srabácky jako nějaká globální fakta "ze světa" (druhá část tohoto článku je ukázková, JD by vám na to dal štempl). Rozdíl je snad schopen pochopit a rozlišit i průměrně inteligentní hráč, i ten virtuální fackovací panák v podobě uhrovitého tlustého nerda. Vy s tím máte problém, nebo vás prostě nenapadla jiná, než tahle zoufalá obhajoba, že vám někdo chce zakazovat informovat (na čemž ten problém nestojí)?
      • Hairy_Ass
        Tady nejde o to, že by nikdo nechtěl být o tom informován, většině lidí tady spíše vadí, ty výpady proti programátorovi a zevšeobecňování, že se většina hráčů chytá za hlavu atd.
        • Cajk
          přesně ve finále jedinej, kdo se chytá za hlavu, je Aleš a lovci senzací, ostatním je to totálně u zádě, nikdo nemá potřebu ochraňovat feministky, ženy stejně už dávno říděj celou společnost.
          • Nemyslím si, že řídí, ale obecně se v moderní civilizaci jejich postavení rapidně zlepšilo a myslím, že téměř srovnalo.

            Ale je zbytečné jít do extrému. Ženy mají přirozeně trošku jinou roli a ta je neméně cenná a důležitá.
      • To nebyla informace, zpráva, to byl komentář. A nepovedl se. Já bych to raději nechal vychladnout a nepitval se v tom. Rychlá obhajoba často nedopadá.
        • ales.smutny
          Tak ,když už jsem se dal do reagování ve vláknu, ještě odpovím:)
          Já se nepotřebují a necítím potřebu obhajovat. Jak jsem výše psal, ta kauza může mít i nepříjemné dopady a celkově dělá z Dead Islandu asi nejmizernější launch dekády. Že se to někomu nelíbí z hlediska přidaného komentáře a přes rudou mlhu nevidí o čem to je v reálu... to už si musí vyřešit sám se sebou.
          • Sorry, ale jak už se tu mnohokráte psalo, nevidím důvod reflektovat některá nekvalitní média a hledat probémy kde nejsou. Je moc vtipný, jak se společnost snaží zabývat takovýhlema kravinama, ale skutečné problémy neřeší.

            Feminismus jako vyhraněné hnutí, jak už vyplývá z názvu, není otázka emancipace. Navíc jak už tu padlo, ženy a muži, stejně jako lidé mezi sebou, si nikdy rovni nebyly a nebudou. Ale co je podstatné je nesmyslnost tohoto umělého problému, o kterém je tvůj "komentář" (a to přehnaný).
          • Já mám spíš dojem, že autor odmítá uznat, že svůj komentář až příliš "prožil".
            A rudě vidím, zejména proto, že mi autor nezapomněl vysvětlit, že jsem jen hlupák, co přes rudou mlhu, vzniklou jeho hloupým komentářem, nevidí obšírnější souvislosti, pěkně děkuji.
      • Cajk
        politicky korektní věci jsou na houno. Možná proto tolik z nás čeká na Postaly, Manhunty a podobný nářezy. Jak sem kdysi poznamenal ke kontroverzi k DNF, za chvíli budeme hrát za pana faráře, kterej bude kropit "přátele" svěcenou vodou a zpívat žalmy. Hry vždycky měly bejt rebelský médium - to, že se dostaly do mainstreamu je průkak desetiletí.
      • Informovat ano, ale zbytečně se navážet do neznámého programátora, ještě, když ona "většina" hráčů, evidentně alespoň z řad vašich čtenářů, má názor jiný...
        • ales.smutny
          Díkybohu za to, že se lidé nemusí řídit názorem většiny :) (Navíc, kdyby si ta většina ten článek přečetla pořádně, tak uvidí, že nevyjadřuji žádné sympatie feminismu, který osobně moc nemusím, ale spíš se věnuji tomu, jak nešikovně se umí i dnes lidé v herním průmyslu chovat...proto zmiňuji jaký to vytváří obrázek navenek...)
          • Já bych řekl že děláš příliš mnoho rozruchu kvůli nepodstatnému. Přece jen je to krátké slovní spojení a kdoví jak bylo myšleno, zda jako vtip, urážka, nebo měl jen dotyčný pracovník blbý den(, nebo....). Taky proto to bylo jen ve vývojářské verzi. A hledat v tomto neurčitém kousku informace nějaký smysl/poselství, zbytečnost. To že to v zahraničí vyvolalo skandál jen svědčí o "kvalitě" jejich médií. Ale tak zase každý na to může mít svůj názor, že?
          • Článek o tom jak vydavatel drtí v zubech šéfa Techlandu za pokažený launch a PR průšvih by nikomu nevadil, ale nesmysle o sexizmu evidentně vadí. Za špatný launch a PR průšvih ten sexizmus nemůže, ale o tom launchi a PR jsme se moc nedozvěděli...
            • Cajk
              to taky nebyl účel tohoto blogísku,eee pardon článku:)
          • Nu, odvoláváte se na většinu, ale dobrá. Jediná nešikovnost, která je ovšem kardinální, byla vypuštění vývojové verze, o tom se jistě nemusíme přít :) Pak tedy bych chtěl, abyste mi prosím vysvětlil větu: "Zkuste si zahrát jako dívka nějakou online střílečku s headsetem a rázem z vás bude feministka.". Nějak ji nechápu, už jen z toho pohledu, že znám spoustu dívek - hráček.
            Jinak souhlasím, že obrázek navenek bude velice špatný, je škoda, že ona většina nemá valný smysl pro humor, nadsázku a soudnost všeobecně :)
            • MishKonn
              Úžasný příklad za všechny - na téhle stránce se objevila nějaká slečna, která si sem jako avatar umístina svou fotku, a za pár minut jí půl threadu zvalo na kafe / něco si zahrát. Naštěstí slušně a naštěstí nereagovala. Pokud si taková dáma chvíli zahraje nějakou online hru s takovým hovadstvem, co si myslí, že tyhle výroky jsou naprosto oukej a psát o nich je zbytečnost, a pokud nedejbože vyhrává, výroky typu "krá*o, vym*dám ti pí*u" z ní feministku rozhodně udělají. Má taky důvod.
            • to Aleš:
              A prečo by tu nemal byť priestor pre srandu ? Ja si ten nazov viem dokonca predstaviť aj v hre. Noa ? Je to zombie a je to v hre.
              Aky hry ste hral ? Postal 1, 2 ? A xxx dalsich ? Tu sa jedna len o sproste jedno slovo a podme rovno vyvojara obesiť.

              V tom je ta komedia okolo toho. wtf ?
          • Cajk
            ne ty odsuzuješ člověka, kterej si udělal srandu, že je "nepříliš inteligentní" atp. Buď si to přepiš, nebo se nesnaž to tu vysvětlovat, většina lidí už kurzem čtení prošla..
            • Cajk
              A co? Takže sranda ve velkejch projektech není na místě? Upřímně bejt Techlandem, tak ten skill znovu změnim na Feminist Whore a nejvíc se vysměju všem Fox News bigotním idiot*m.. Už mě tenhle pseudoliberální hon nebaví. Ženy dostaly co chtěly, takže je načase, aby se vyrovnalo skóre, takhle totiž začínaj bejt utlačovaný spíš muži. Což je koneckonců Aleši asi i tvůj případ, i když těžko soudit, jak to u vás doma funguje. Manželka drží kasu:)?
            • ales.smutny
              Nepřepíšu, nepřestanu psát. Jak jsem řekl, cenzuru odmítám.
              Je velmi neinteligentní. Ne proto, že si dělá legraci v hospodě u piva tímhle stylem. Ale protože v pozici, kdy jsou hry prostě velkým a samozřejmě sledovaným médiem si dovolí dát takovou pitomost byť do buildu hry. Tady není místo pro "srandu". To je v hospodě. Proto je nepříliš inteligentní. Nedělá flashovku pro kamarády, ale velkou, sledovanou hru.

              O věci vkusu a míře sexismu ve hrách, to je pak na déle a na trochu jiné zaměření, dobře se tomu věnuje právě VG247, ale nebudu kopírovat cizí témata.
  • Feministky jsou zlo a trocha humoru jeste nikoho nezabila. Jak uz tady zaznelo, sezen si zasyp a popras si svoji podrazdenou p*cu, nebo si nech prisit koule, Alesi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit