Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zase jako vzdy vyhral prd :) Nicmene vyhercum blahopreji, at si hru uziji, ja si pockam na slevu.
  • Pánové, něco už s tím prosím udělejte. Žádná z vašich videorecenzí nelze spustit plynule! Jen zvuk je plynulý, ale video je jak prezentace v powerpointu... Plynule tu lze přehrát jen videa, která linkují na youtube apod. Můj provider mi poskytuje 50Mbps. Takže mým připojením to není:(
  • plescher
    No, to není nijak jednoduchý dát 1000KČ za hru, kterou dohraješ za týden a navíc zjistíš, že je to sh*t. Pro lidi, co žijou od výplaty z výplaty, nebo mladiství (to samé, jenom z kapesného na kapesné) je to docela nezanedbatelná částka. Což ovšem neznamená, že by si občas neměli nějakou koupit. Podržet by se měli hlavně zkokírající žánry (třeba adventury). Vždiť si vemte, že například Posel smrti 3 se prodával za 500 korun. A to už je jiné cenové kafe. Vždiť call of duty si koupí tolik lidí, že pár tisíc pirátů je přece nevykolejí :D. Dalším příkladem jsou na stánkách trafiky (zrovna jsem vytáhl žhavé léto 3 a ta investice fak stála za to :D). Proč se s tím mám sr*t, když to můžu mít za pade )stejně jako s filmama. V první zadě by se o snížení pirátství měli zaslužovat vývojáři a nabídnot hráči dobrý poměr: kvalita ku ceně. Což se poslední dobou, až na pár vijímek (př. nový Deus ex, či právě recenzovaný Dead island, který je mimochodem fak luxusní a tahle investice se fakt vyplatí) nevidí. Což je převeliká škoda. *13*
    I když se tu pořád najdou volové, co si to stáhnou i kdyby to měli dostat zadarmo. *10*
  • Inač hra 8,5 z 10 fakt super.Lúbi sa mi aj ten pohlad prvej osoby ked sa zdvíha zo zeme, proste super.
  • možno to sem nepatrí a každý kto tu niečo napíše ma originálku, no predca mam 14 :D a 60€ za hru to je prosim pekne celkom dost.No chcel som sa opýtať: Dalo by sa z Cracknutou verziou hrať s kamošom? aspon keby sa prepojíme LAN káblom alebo hamachi... :)
    • janchor
      Navíc za hru, která je od osmnácti, viď.
      • Black_Hand
        headshot...ale sam jsem gta3 hral asi v 15cti...
      • Já doopravdy někdy ty otázky nechápu. A hlavně nerozumím jak někoho může bavit ukradnutá hra. Já jsem si zkusil asi 2x něco stáhnout a ta hra mě nebavila, když jsem věděl že jsem jji ukradl a šel jsem a koupil ji. Tak nějak mi je to proti srsti. Ale v čechách to budu asi pořád stejný, tady u nás je zloděj hrdina místo aby byl považován za prase.
        • v čechách určitě šak ti vaši hňupi si to zpusobily sami tož naco nadáváš , navíc řéct že ukradnutá hra tě nebaví uplně stejně jako originální je výrok totálního p** , stejně jako bys řekl že nalezené noviny před barákem nemají stejné informace jako ty za které bys dal 15kč vole mysli trochu než napíšeš na foru takový sh*t , o originální verze mužeš mít podporu (steam ) a většina vydavatelů nejsou stejní jako valve aby si svoje mazlíčky pečovaly a radši vypustí nedodělávku a pak nějaký zbytečný patch jen proti pirátství hold světu vládnou peníze a č**
    • Vem ten kábl a jdi si za tak .d.e.b.i.l.n.í. dotaz hodit mašli.
  • Pro mne překvapeni roku. Dohráno za cca 22 hodin. Od půlky mi hra naprosto uchvátila. Ještě bych zminil jednu věc a to intro které je prostě originál a zaslouží velkou pochvalu za nápad. Celkově bych dal 8,5 z 10. Jako nejvědší zápor vidim posledni fight kterej je dost flustrujici (hral sem sam) + nemožnost zvolit si obtížnost. Hluboce se klanim polákum za jejich schopnost dělat hry ktere mě bavi *1*
    • Ghost47
      Poslední souboj - Xian, nabitá fury, tam byl nějakej závěrečnej boss ? *1*
    • spíše frustrující ne? *3*
  • Nuda a demence zaroven
  • grygar asi fakt videl slnko a leto iba v monitore :-) ako može niekto neznašat dovolenku pri mori,,,,asi len čistý nonlifer....
    • janchor
      Už tady padlo, že ne každýmu sedne vedro, ale ta narážka ve videorecenzi každopádně patřila stádní přímořský turistice. Nahnat do letadla / autokaru, vysypat před hotelem v zemi XY, nevytáhnout paty z pláže / hotelový restaurace, odjet domů a chlubit se, že znám XY.
    • To som asi tiež nolifer ale myslím že turistické prímorské letoviská sú snaď to najnudnejšie a najnezaújmavejšie miesto kde sa dá tráviť čas. Vylihovať hodiny na pláži a chvílu sa čvachtať vo vode ( hoci potápanie je fakt super ) s celou famíliou , to pre mňa vážne nieje ideál dobre stráveného času . I blbý les čo je za dedinou toho má viac čo ponúknuť. ( IMHO !!! )
    • bobsh
      taky nesnášim moře a horko, problem?
    • Tak to jsem asi nonlifer, ale kromě potápění jsou tam jen samé negativa jako vysoké ceny, vysoké teploty, já se vždycky spálím, nebo zase vůbec neopálím kvůli krému s vysokým filtrem(a vůbec nechápu ty týpky co tam dojedou s karavanem a pak tam jen sedí u televize), zase na hory na chatu s partičkou přátel, to je moje. Ale zrovna v té recenzi to bylo myšleno s nadsázkou.
      • Hele zrovna ceny jsou skoro všude nižší než ve slavné ČR :-)
        • No já nevim, ale tam kde sem byl já stál půllitr piva v přepočtu páďo a něco, pizza asi od 150 Kč nahóru atd. *4*
  • Masa-san
    Jsem jediný nebo taky jěště někomu přijde divné, že zombie které je napůl sežrané a rozkládase se dá zranič či dokonce zabít způsobením krvácení ? *15*
  • menu uz nikdy lepsi nebude, dokud nezacnou delat porty pro mys a klavesnici
    • Já s tím menu nemám naprosto problém a maximálně mi vyhovuje. To Mass Effect na tom byl hůř.
      • Masa-san
        To umistovaní zbraní do slotů je opravdu neštastné, kolikrát nené jasné co je kde equipnuto a při snaze si v tom udělat trochu pořádek omylem odeberu věci které jsem nechtěl a nebo je přeřadím jinam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit