Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dead Rising 3 mě mile překvapilo. Nemám zombie hry rád, předchozí díly Dead Rising mě významně neoslovily, ale "trojka" působí - nevím proč - svěže a má lepší atmosféru. I když příběh je fakt výsměch, ale to je tradice.

    Od předchozích dílů je grafika pořádný pokrok vpřed, to se musí uznat, ale samozřejmě na ostatní launchové hry konzole nemá. Na druhou stranu místo striktního koridoru, který má v úžasném grafickém kabátku Ryse, je Dead Rising 3 volný sandbox.
  • Už to mám dávno dohrané, jste pomalí
  • Nechcete už konečně opustit od hodnocení do 10, stejně to nevyužíváte. Podle vašeho stylu hodnocení 6 a níže zabugovaný nehratelný odpad, který nezaujme ani specifickou skupinu hráčů, místo 5 jako průměr..
  • Ja jsem rad, ze se hra povedla, ne proto, protoze je na Xbox, ale kvuli tomu, ze ji ma na starosti Capcom.
    • Tak tak Capcom dělá dobrý a hlavně zábavný hry a doufám, že udělají další díl toho skutečného DMC, ikdyž DmC byl hodně dobrý, ale Dante je prostě jenom jeden.
  • vypada to dobre, ješte kdyby to melo survival atmosferu a obtiznost, misto mlaticky hlava nehlava.
  • MidnighT91
    To už vyšlo. *8*
    • Sipiš, vono těžko se v tom orientovat, když tady ještě Xone není..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit