Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na steame to stojí 50€, v obchode 40€. Nie je divné že ked kupujem čisté dáta hra je drahšia ako ked kupujem k tomu aj nosič, obal a manuál? Sprostí zodeji nič viac. Tie víkendové akcie sú fajn, ale nemajú nikdy hru ktorú chcem práve hrať a nebudem kupovať hru len preto že je lacná ked ju nechcem.
  • Čeština se asi tentokrát nekoná že? :(
  • jezis jak ja se na tudle hru tesim, mechanika ps3 uz je cela nazhavena. snad se vykaslu i na objednany halo reach.
  • Pan_Klobouk
    To sice ano, ale minimalne nejake technicke zalezitosti navic zminit mohl. Podle vypisu platforem snad byla recenzovana PC verze? Z jednicky znamy mouse-lag, gumove ovladani, potize s V-Sync, podivne rozvrzeni klaves... na vsechno tohle bych (jiste ne sam) rad znal odpovedi, nez si DS2 poridim. Pac demo jaksi... vsak vime.
  • no recenze to neni .. spis takova rozsahlejsi novinka ... zajimalo by me jestli se na PC ovlada stejne blbe jako jednicka (diky cemu to bylo v podstate nehratelne)
  • Musím se zastat autora recenze, protože jak sám zmiňoval tak hra se od předchozího dílu takřka neliší, proto není nutné znovu recenzovat principy hraní. To že se spíše zaměřil na pocity z hraní je správně. Přeci jenom Dead space je hra která staví především na atmosféře
  • Podla mna tento nazor /Co je dobre do toho sa nekurvy/ ma svoje opodstatnenie, pozrime sa kolko hier ma nevyuzity potencial kvoli kopirovaniu ci snazeni sa o vynajdenie niecoho noveho pricom to akurat tak odseru.
    Premna je dead space skvela akcia s hordou mrtvol, dobre napisanym pribehom a rozhovormi v dnesnej dobe nie kazdy dokaze odcenit originalitu co z daneho titulu - robi titul vynimocnym samozrejme ze dead space ma svoje musky ale ak si to porovnam s mnoho novymi hrami ktore vysli za posledny rok tak si myslim ze urcite nebude natom az tak zle.
    Ked som prvy krat spustil u kamosa Dead space tak som to chcel len vyskusat, nemal som totiz rad tituly stylu Doom ci AwP a podobne ale u Dead Space je to skorej vynimka, prostredie bolo skvele - stiesnene priestory, krv po stenach, divne zvuky ci polomrtvy ktory vrazaju hlavou do steny :+D to je to co dokonca väcsine hororovych filmov v dnesnej dobe chyba a pritom si osobne myslim ze pri filmoch sa da trocha viac manevrovat co sa tyka vyvolania strachu ci napätia :+)
    Hold suma sumarov ak je tento Dead Space dobry ako prvy tak premna je to 9/10
  • Tak tahle recenze mi rekla fakt jen velky "kulovy"... Skoro jako by autor hru ani nehral... velmi nehezky ODFLAKNUTE
  • Tak tahle recenze mi rekla fakt jen velky "kolovy"... Skoro jako by autor hru ani nehral...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit