Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Neodrazuje? Asi jak koho. Mě odradilo spolehlivě. EA prostě zkouší co fanoušci vydrží. Vzali původně docela zajímavou hru a převracej jí každým dalším dílem k průměrnosti, obyčejnosti a nudě.
  • A bude to v CZ nebo ne ?? *9*
    • Nebude, ptalo se na stránkách Dead Space CZ/SK a odpovědí bylo že vychází teď několik her od EA a CZ překlad vyhrálo...tram ta da dá nové Simcity :(
  • Mě se to demo teda dost hnusí... :/
    • me zas tvuj avatar *6*
      • A co je na něm špatného? Jsou tu mnohem horší. Navíc ten můj je historická osoba, která toho hodně změnila (jestli ke špatnému, to nechám posoudit ostatní)
        • Ono na samotne fotce Hitlera jako avatara nic špatného není.. ovšem v kombinaci s nikem Führer už je otázka trošku jinde.. no a tenhle příspěvek v kombinaci předešlého už se dá považovat za propagaci nacismu, což, pokuď -li se nemýlím, je v naší současné společnosti trestné .) *8*
          • toť otázka kde je propagace, provokace a recese. Kdybych si dal za avatara svastický hákový kříž tak mě taky budou všichni soudit, protože to jednou převzal jeden Führer..
            • to ano.. ale pokud by jsi k tomu měl ještě nick řekněme třeba Einsatz@gruppen, protože to jsou přece normaní německá slova, tak už se to kriterium posunuje o trošku jiné roviny....
          • Cože? To si snad děláš srandu ne? Führer je normální německé slovo, je to stejné jakobych tam měl napsáno Leader, Vůdce apod...

            Já nacismus nepropaguji, naopak ho odmítám, jen mám takovej pocit že tu z obyčejného avatara děláte 3 světovou válku...

            Edit: Tak jsem si změni avatar - doufám že jste spokojený.
            • Nic si z toho nerob, tu sa niektori strasne radi hraju na intelektualov a vo vysledku len robia z komara somara.
            • Je mi 45.
            • clovece tobe bude jednou hodne trapne az dospejes a vzpomenes si co jsi tu delal za traparny
        • http://schikelgruber.net/tmp/pics/holocaust_1.jpg
        • fajn pan provokater at si dela co chce, ale od toho by tady mel byt moderator fora, ktery neco takoveho zatrhne....

          to tady GAMES opradu chcete mit za chvili prehlidku takovych nicku a avataru ?
          • A v čem tu provokuju?! Nic tu nepropaguju a nikoho ničím nepřesvědčuju, kdybych si tam dal např. xicht Willa Smithe, tak to nikomu vadit nebude co?

            Vy jste normální rasisti - vás by měly z tohoto fóra vykopnout...
          • smejki
            není nic lepšího než podobné věci hlásit adminům. nesedí tu 24 hodin denně a nekontrolují diskuse každou minutu. BTW tohle se už řeší.
  • Neviem preco az tak riesite tu hru je to dobra hra a kvalitny zaner DS1 tak isto bol port z konzoli a hralo sa mi to bez problem,ale pochopim tych co nosia okuliare bioptrie tym to asi az tak nevyzera je plno starych hier ktore maju grafiku ako maju dnesne hry v smartfone a aj tak ju zahram.PS:nezabudajte na jedno jedinym poslanim hry je cloveka zabavit tak to je a bolo jedine co sa meni je doba a sposob hrania a pribeh v hre je len cast,ktora z ostatnymi vecami ako hratelnost,zaner atd tvoria jeden celok ak chcete pribeh tak si kupte knihu od K.Čapka *2* a este k tej cene je logicke v dnesnej dobe,ze hra ktora nema kvalitny multak tak ide cenovo dole vid Modern Warfare3 pre mna je singel odpad bez pribehu a cenu si drzi BF3 tak isto aj ked je to o dost lepsia hra,ale maju multiplayer a tak hry co to nemaju idu hned do bazaru kde zaplnaju trh
    • Veskoslav
      No jasně takový ME3, co má i MP je toho jasným dukázem, že jsi zcela mimo. Mimochodem, základní verze Bf3 se dá sehnat za 400;)
  • Nie je to to co by to malo byt. Jednotka bola akcno-hororova hra dvojka sa uz odklanala a po dohrani dema 3 *13* niesom nadseny, uz pri odhaleni hry som nemal dobre pocity a tak sa aj stalo. Uvidime ako to bude s plnou hrou ale nedavam tomu velke nadeje.
  • Dead space 1 som si kupil v akcii na steame za 4 eura, dead space 2 za 10 cez zimny vypredaj a dead space 3, hm, kedze poznam ako EA robi akcie, tak to vidim tak, ze ked to v UK nezozeniem do tych 8 libier ako ME3 8 mesiacov po vydani, tak sa na to vyseriem...Platit plnu sumu nemala zmysel ani pri predchadzajucich dieloch.
  • Hrala to isté demo čo ja? A hrala redaktorka Dead Space 1 a 2? V dvojke som sa za 5 min zľakol viac krát ako v pol hodinovom deme DS3 dokopy. Počkám si samozrejme na to, až budem hrať fullku (o samote podotýkam, nechcem aby ma niekto sprevádzal aby som sa nebál) a uvidíme. Zatiaľ to vyzerá na akčnú strieľačku...ps. Grafika je hnusná (viď xicht Isaaca - zliate textúry), neviem, čo hrala redaktorka. Ale 100 ľudí, 100 chutí, preview bolo pekné :)
  • Veskoslav
    I po zahraní demo mě to nedonutí si hru koupit za plnou cenu. Poslední ME3 jsem si koupil. Nelituji. Ale u tohoto ne. Počkám si, až to sletí na těch 250-300 a pak se uvidí.
  • Still bettter horror story then Resident Evil
  • Upřímně -- pokud to vidíte takhle pozitivně, _možná_ bych mohl tu předobjednávku nakonec udělat. Oba předchozí DS byly dost dobré (imho samozřejmě) a pokud se tedy podařilo atmosféru zachovat, mohlo by to nakonec fungovat.

    Každopádně díky za "preview."
    • aby se náhodou nevyprodaly zásoby ?
    • Umaroth
      Právě že ne, je z toho střílečka....
      • Jojo, naštěstí mě to včera po pár minutách (a dalších pročtených příspěvcích) pustilo. *4*
      • A předtím to bylo co ? Strategie ?
        Nechápu tyhle jednoduché komentáře.Střílelo se tam i přechozích dílech.
        Jestli je/byla to horrorvá střílečka nebo jen střílečka je čistě individuální.Někdo se u toho bát může a někdo ne.Důležité je u takového typu her co ? No příběh samozřejmě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit