Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Mě demo přesvědčilo o jediném, že za tuto hru plnou cenu platit nebudu ! Počkám si na pořádnou slevu (hry od EA jdou pomšrně brzo a o dost dolu, viz ME3)
    A co se mi na demu líbilo, carftování, to bylo super a nabízí hodně možností co se týče jak obleku tak zbraní, jak v nějakém RPG. Líbí se mi i to, že se přesunuli na zasněžené prostředí a k tomu přidali i stylizaci neprátel, obleku a celkově to dobře v nových kulisách usadili.
    Nelíbí se mi ten fakt, že zmizela horrorovost 1&2ky, proboha, kdyť z toho udělali střílečku !!! Tento žánrový posun ze hororové survival střílečky na střílečku s občasnými horrorovými prvky mi vadí a proto nebudu platit plnou cenu, ale hru si každopádně koupím *3*
    • Abych si oživil příběh a gameplay, tak jsem proběhnul obě dead space hry a nechápu na co pořád lidi naráží. Jak jednička, tak dvojka byla tak 10% horror atmosfera, 10% jump scares, 80% akce.

      Na dead space nebylo nikdy nic survival. Po uši v munici a lékárničkách, pravidelne checkpointy ... bylo to spíš o hutné / tíživé atmosféře, ne o strachu z příšer a nedostatku prostředků. Ono těžko se něčeho bát, když máš v kapse malý arzenál, se kterým můžeš všechno rozstřílet na kaši.

      Co jsem zatím viděl z dema ( bohužel xbox, ne PC ), pořád je to temné prostředí, nechutní nepřátelé, děsivé zvuky a tíživá atmosferá s příchutí tajemna. O tomhle je podle mě serie dead space. *3*
      • To si fakt delate srandu, pro me jediny lekacky SPOILER kdyz te v mistnosti chyti cerv za nohu, stane se to nekolikrat
      • Ty vole on ma pravdu, i na nejtezsi jsi mel vecne plnej inventar veci a mel jsi porad co prodavat :D
      • roiser
        Nevím, co jsi z toho dema viděl, ale temné prostředí tam není vůbec. Očividně jsi ani nepochopil, o čem Dead Space bylo. Já teda když se v obou dílech procházel v úplné tmě a nevěděl, co na mě kde vyskočí, tak jsem pár bobků v kalhotách měl. A kolikrát se mi stalo, že mi zbyl jen jeden zásobník munice, přičemž bych neřekl, že jsem špatný střelec. Kdysi jsem to zkoušel na easy a to bylo něco úplně jiného, poněvadž to už jsem nevěděl, kam tu munici vůbec nacpat. Z trojky je atmosféra úplně pryč a je z toho čistokrevná střílečka zaměřená na coop. Úplný vrchol pro mne byly přestřelky s rádoby krycím systémem. Samotné EA říkalo, že předchozí díly byly až moc horor, což zjevně už vyřešili...
        • No, hrál jsem to nejprve na normal a pak ted nedavno na hard.

          A asi jsem starej a blbej, ale survival horror je podle mě něco, kde mají příšery nademnou převahu, kde počítám každý náboj, každou lékárničku a kde je příšer málo, ale za to o dost intenzivnější. Kde je hráč lovná zvěř, která se musí držet při zemi a do střetů se pouštět co nejméně a když už, tak obezřetně.

          V obou Dead space hrách jsem hrál za obrněného tanka, co se valil mírně potemnělými chodbami a s neviditelným báglem plným munice rozmetával všechno, co mu přišlo do cesty ... a pak to ještě rozdupal. Na normal a hard prosím ...

          Ja jsem řekl, Dead space serie je lehce horrorová 3rd person střílečka v zajímavém prostředí ( se zajímavým příběhem ). Tvrdit, že to byl nějaký brutální horror a že je z toho ted čistokrevná střílečka je, s prominutím, ignorantsví.

          ( ps : úplně to samé co vy každý vykřikoval, když vyšel Dead space 2 ... a ted najednou je dvojka horror jako řemen a trojka bude další gear of wars, tutově ! ) *3*
          • Oh díky za vás konečně někdo s mozkem tady :)
          • Je pravda, že na u dead space jsou nižší obtížnosti jako čistokrevná střílečka, ale na ty nejvyšší už munice ani lékarniček opravdu dostatek není - navíc i nejslabší nekromorf tě zvládne zabít na 2 max 3 rány a potom už člověk má strach z každýho střetu. To se mi na té hře líbí - vyber si obtížnost podle toho jak to chceš hrát - normal, easy střílečka a ty nejvyšší obtížnosti už by se dalo nazvat horor
            • Asi tak - pravdou je, že u jedničky jsem se bál skoro všude - a úplně nejvíc, když jsem měl bojovat s tim hajzlem, co se stále regeneroval -> infarktový stavy *1* . u dvoky jsem se bál trochu méně, ale stálo to bylo dost na to, abych se skoro po*ral - scéna v dětský tělocvičně nebo právě na zmíněném vrtáku, kde mi došla veškerá munice a ty hajzlové tam furt skákali - no masakr. už teď vím, že se mi 3. díl bude líbit - a to jak co-op, tak bez něj...
          • roiser
            http://www.destructoid.com/ea-thinks-dead-space-was-too-scary-to-be-single-player-231710.phtml
            A nemluv mi tu prosím o ignoranci, když to demo jsi očividně neviděl ani z letadla (usuzuju z tvého tvrzení, že to má stejně temné časti jako u přech. dílů, což teda nemá vůbec)
            • Prosimte nepis on ma pravdu ty tady akorat meles kraviny
            • Souhlasím. Nemůžeme používat svoje, očividně totálně odlišné, zkušenosti z dema ke kritice plné hry. Dneska už demo nelouží jako okno do hry, ale má za úkol přitáhnout co nejširší publikum.

              Počkejme na plnou hru. Do té doby je všechno jenom spekulace a otázka vkusu či pohledu na věc.

              Děkuji za debatu a přeji přímený zbytek noci. *3*
            • roiser
              Jéžiš, já už fakt nevím, jak reagovat, když tvrdíš, že přestřelky a nekromorfové jsou to samé. Ne nejsou a hodně tomu napomáhá fakt, že jsi sám, nekromorfové můžou lozit ventilačkama a většina se odehrává v přítmí nebo přímo tmě. Tady nic z toho není. Gravemind pokud se nepletu byla poslední úroveň s finálním bossem a demo bych řekl, že bude spíš na začátku hry. Samozřejmě, že záleží na plné, ale když už mě takhle odradí demo, tak jak se pak mám těšit na plnou? Tímto má diskuze na tohle téma končí, protože to fakt nemá cenu, když nevidíš zřejmé rozdíly.
            • Hive mind v jednice bylo uplne to samé jako Nexus ( ta obri prisera ) na konci dema *1*
              A rád bych věděl, jaký je rozdíl mezi přestřelkou a skupinkou necromorphů. U obou případů je výsledek akce. "Necrové" jsou sice správně creepy, ale nic strašidelného na nich není. Jediný zdroj obav je frustrace z možné smrti, kterou ti stejne dobře může přivodit skupina po zuby ozbrojených unitologických fanatiků.

              Můžeš namítnout, že je hrůznější, když se na tebe valí 5 zmutovaných mrtvol, ale ... vždyť ty se jim můžeš postavit. Isaac ma cely arzenál ( a jak jsem uz rekl, vzdy dost munice ), aby s nekráky zatočil. Zlo, kterému se můžeš postavit v tváří v tvář s 50% šancí, přestává být strašidelné :)


              EA toho každý den naplácá tuny, jejich PR jsou převážně idioti. Developer je Visceral Games, na těch záleží. A i tak víc než na slovech zálezí na finálním produktu, nebo nesouhlasíš ?
            • roiser
              Sám říkáš - v Dead Space meteority dvakrát za celou hru, v DS2 jízda na vrtáku jednou za celou hru. Tady v demu jsem měl ale pocit, že jsem takových situací zažil víc (vrták, finální příšera, samotné přestřelky), co naznačuje, že to bude mnohem víc akce. Pokud to stále nevidíš, i když to řeklo samo EA, že to předtím bylo moc děsivé, tak bude asi lepší, když to ukončíme, nemá to cenu. Ale pořád si stojím za tím, že nemáš pravdu. *1*
            • Ja samozřejmě demo hrál a když už to bereš takhle, tak co se světla a stínu týče, skutečně je to o dost světlejší ( taky je skoro celé demo venku ). Já jsem spíš myslel temné atmosférou, která mi strašně přípomínalo film Věc ( The Thing, at uz z roku 1982 nebo ten remake ).

              Hmm vrtákem ? Myslíš jako když jsi ve dvojce bojoval na obřím vrtacím stroji, v jedničce sestřeloval meteority ( dvakrát ) a střílel příšery u té obří gravitační centrifugy ?

              No, nebudeme se tady zbytečně překřikovat, raději počkejme na plnou hru. Já jsem se pouze snažil říct ( nejen tobě ), že dead space nebyl nikdy žádný super čistý horror, jak poslední dobou všichni křičí.

              Dead space - to je pro mě atmosférická akční jízda s velice zajímavým a poutavým příběhem, sympatickým hlavním hrdinou, správně nechutnými emzáky a několika dobře umístěnými jumpscares ( omlouvám se za pitomé slovo ). A jestli se to změní k horšímu, tak sním svojí klávesnici !
              Přeji dobrou noc

              *3*
            • roiser
              Já mám z tebe dost. Já to narozdíl od tebe hrál, takže vím, že z 90% se demo odehrává za denního světla a jen jednou zavítáš do jeskynní. A to na tebe vyskakuje milion příšer a úhýbáš před obřím vrtákem. Jo, temné a stejně strašidelné jako minule :-D . Netvrdil jsem, že je to survival horor, ale horor. Že je to střílečka je samozřejmě jasné, ale předchozí díly obsahovaly toho "hororu" víc, než jen střílení.
            • Já z krátkého dema usuzuji že má ... ty zase že nemá. Řekneme si to za pár týdnů *3*
      • tak to nehraj na nejnižší obtížnost
  • Jedna vec tie mikrotransakcie na vylepšovanie atď. Nepríde vám to ako "legálne cheatovanie" za ktoré si niekto zaplatí??? Si vezmite, že kedysi na takéto veci slúžili cheaty, že si pridal pár upgrade bodov atď :D ale teraz je to veľmi smiešne kedže je to za sumu peňazí.
    • Pakliže se to dá dohrát bez toho, abys musel platit, pak mi to nevadí, ať si každá lama zkazí zážitek, je to její volba. Průšvih je to v tu chvíli, kdy zbraně budou tak slabé, že se daná pasáž bez finanční injekce nedá dohrát...
  • KIMCID
    nechme se překvapit
  • Podle dema davam 8/10,vubec me nesedl ten co-op.dal jsem prednost Aliens,tem davam 5/10 ale uz nebudu rusit predobjednavku.
  • Hrál jsem dead space na playstationu 3 a byla to paráda, koperace nijak neuškodila
  • že to bude přímý port z konzole mi nevadí,aspoň se to nebude sekat
  • kubi-wan
    Přímej port z konzolí... to znamená, že pujde nastavit leda tak rozlišení a i na to nejnižší se to bude sekat. Ňamka.
    • Dead space i Dead space 2 byly přímý porty ... bylo s nima neco ? Ne ...

      A že Dead space 2 vypada pořád sakra dobře.
      • keby sa to těm pécéčkovém frajerom neřeklo tak nato ani nepřídó a nebudó brblat.
        • Ještě něco duchaplného pro mě máš nebo už končíš ? Doporučoval bych přestat ať ti nepraskne třeba cévka v mozku pokud ho vlastníš nebo a ať ti zůstane ještě ten malý zbytek důstojnosti který máš. *3*
          • Já nemám problém s mozkem, to tobě zřejmě chybý, slušnost, mozek i minimální schopnost napsat něco smysluplného *5*
            • a ještě bych dodal pro tvou informaci že ve slově chybí je na konci měkké i nikoliv tvrdé.
            • Mne chybí slušnost ? Myslím že to ty si mi nadával do buzerantů. Prosím už nereaguj nemáš pádné argumenty a už si vymýšlíš kde co jen aby si nevypadal hloupě no a moc ti to nejde.
        • To si se tu zase jednou predvedl *1*
        • A hle dalsi reta*d *16*
          • A hle další duševně vyzrálí přizpěvatel, který zcela určitě netrpí žádnou duševní ani mentální poruchou.
            • Oho přispěvatel s kktskou přezdívkou A. zřejmě zastupuje komunitu gramatiků-buzeran*ů. Pohonit si vlastní ego nad znalostí vyjmenovaných slov, to by jim šlo, ale napsat slovo )spojení( bez chyby nedokážou. To jsi měl určitě jednu ruku pod stolem když jsi vymýšlel odpověď kterou by jsi se co nejlépe ztrapnil a tak jsi se uklikl co?
            • vyzralí přizpěvatel.... toto slovní spojeí toho o tobe prozrazuje hodně. Jednak to že seš děcko ze základní školy protože... A na to navazuje dalši věc d*bil protože jen a pouze děcko které je ještě ke všemu d*bil napíše tak stupidní příspěvek a to ještě ke všemu se dvěma do očí bijícíma hrubkama hned za sebou.... *8*
            • Ale né falangy Grammer Nazi se šikují. Abych se připravil a zapnul word, kvůli kontrole správnopisu.
            • Naopak, hodně lidí, co si přizpěvuje (třeba si přizpěvuje Skákal pes k práci) to v hlavě nemá srovnané.
    • Ataker
      Pokud to bude odfláklý port, tak se to škubat asi bude, ale pochybuju v případě Dead Space 1 i 2 mě štvalo jen ovládání myší jinak to šlapalo nádherně.
  • Kde ste to demo zobrali? na Origine nic nieje
    • Only na konzole...
  • no v nejhorsim to na PC bude chtit nejakej mousefix.. Jinak bych se nebal
  • Trpělivě čekám na PC demo ... snad se dočkám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit