Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Drizzt 27. ledna 2023: "Isaac Clarke se nemusí bát nekromorfů, nekromorfové se musí bát Isaaca Clarka a jeho plazmové řezačky, jak je bude krájet na kousky končetinu po končetině." :-D

  • Taronyu

    Hotovo za 15h. Teraz idem NG+. Za mňa 10/10. Perfektný remake. Jedine ta optimalizácia by mohla byť lepšia. A na konci ma dokázali prekvapiť.  Ten zvrat už každý pozná a oni na to nadstavili ešte jeden, krása 🙂

  • MishKonn

    Od kdy proboha je Frostbite plus nad Unrealem? 

    To je spíš asi rukama, ne? 

  • MishKonn

    Spíš bych od místních fanoušků potřeboval vědět - pokud mě atmosférou ani herní náplní nijak přílišně originál svého času nenadchnul, myslíte, že remake na tom pro mě bude lépe? 

  • Uzasny remake!

    Na navrat na Ishimuru jsem se i pres obavy z EA tesilz a ono se to i vyplatilo. ( Doufejme ze EA se z toho trosku pouci)

    Ke hre neni co dodat, je to uzasny zazitek I pro veterany z originalu.

    Trolly kteri nadavaji na ,,politickou koreknost,, v tomto remaku muzete klidne ignorovat, ty zmeny jsou tak male a nezasahuji nijak do gameplaye ci deje.

  • Také hlavně běží na Frostbite nikoli Unreal jako Callisto. A to je velké plus.

  • twicer

    Též si to šetřím na večerní krvavé lázně, ať má to čvachtání pořádnou atmosféru, ono je to celkově potřeba ještě trochu poladit, po prvním víkendovém updatu se s bugy různých druhů roztrhl pytel, fyzika si dělá co chce, občas  si vzpomenu i na cyberpunk.

    Zatím to ale vypadá kolem a kolem na podařené vydání, lidé chválí, takže už koutkem pokukuju po oznámení remaku dvojky. O:-)

  • Peca

    Dohráno. Výborná hra, naprosto souhlasím s recenzí. Žádná hloupá přeskinovaná rychlokvaška (jako třeba Crysis 1 remake) ale opravdu plnohodnotně předělaná hra s řadou obsahových i příběhových vylepšení. Oceňuji i fakt že na highend PC to vypadá fakt o dost líp než na PS5 aka výkon navíc autoři patřičně využili. 

    Stojí za vaše peníze. 

  • mr.clayman

    No, svůj měsíční budget na zbytečnosti jsem pro leden už vyčerpal, ale zdá se, že v únoru si skáknu pro PS5 verzi. 

  • OsamaBinBowlin

    Dlouho jsem se na tohle těšil. Šetřím si to, hrávám to po večerech ať je dobrá atmosféra, sem v 5. kapitole zatím, a paráda. Jediná věc co bych vytknul je optimalizace, protože s RT a bez DLSS ve 4k to v pár scénách zatopilo 4090 a využití bylo 100%. Co si tak pamatuji tak to bylo intro, a pak třeba při nastartování centrifugy. Snad bude i remake 2ky, a možná by mohli spravit finále a trochu předělat i 3jku? No snít můžu.

  • Isaac Clarke neni uveznen na Ishimure s nekromorfy, nekromorfove jsou tam uvezneni s nim. Nejprve jim odreze koncetiny, a pak je jeste rozdupe zeleznyma botama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit