Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá bombasticky! Proto taky nechápu to hodnocení. Jenom 7?
  • No no no no no, pořád se nadává na AAA hry, ale i ty indie začínají trocha plesnivět.

    No, osobně preferuju hry s gameplayem... ale každému, co jeho jest.
  • Vessel a Rochard byly taky vyborne kousky plne napadu
  • Mother_of_god
    Vyzerá to hodne luxusne ! Závisť Xboxákom *7*
  • BLADIA-AMNESIA
    Mě se tydle moderní plošinovky nelíbí. Někdo řekne: super, starý dobrý časy. Ale dnes je to bez nápadu, chybí tomu jisrka, originalita. Snad jediná pořádná plošinovka posledních let byla LIMBO. Vynikající hra. Plní nápadů a toho, co plošinovkám chybí (viz. výše).
    • CrazyDiamond
      Limbo mělo téměř geniální audiovizuální stránku, ale co na něm bylo originálního?
      • MickeyMutant
        Násilí na dětech*4*
    • Doporučuju Trine (2), kór v kooperaci to má opravdu hodně do sebe.
  • Asi jsem citlivý jedinec, protože z herní doby lehce přes 2 hodiny jsem se opravdu rozplakal...
    • RakeW
      S ohledem na tu herní dobu by to mu nižší cenovka 800 MS Points určitě slušela víc (byť ten přepočet na Kč, co je v článku je zbytečně přestřelený, reálně to může být pod tři kila). Ale stejně do toho asi půjdu, trial zkusím určitě.
    • bobsh
      Některým hrám holt ta krátká doba sluší. Třeba Limbo bylo dlouhý tak akorát, kdyby bylo delší, tak už by to podle mě ztrácelo kouzlo

      edit: tady je krásně vidět, proč se nevyplácí mít dlouho rozepsanej příspěvek a pak ho odeslat, klidně se může stát, že vás někdo předběhne a řekne skoro to samý *1*
      • CrazyDiamond
        Svým způsobem souhlas, ale za desetistránkovou povídku také nezaplatím cenu pořádného románu.
        • bobsh
          Proto podobný hry taky vycházej na XBLA maximálně za 1200 MSP (kde naopak mnohdy patřej k těm delším), ne v krabicích za klasických 12 kil *4*
    • No některý hry holt nejsou o herní době, ale o zážitku, který z ní máš - viz třeba The Journey, ta se dala dohrát i v cca polovičním čase oproti tomuto *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit