Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O co že tam půjde o araby, ruský nacionalisty, aspoň o jednu atomovku a minimálně jednoho přeběhlýho rusa s ruskou angličtinou... *1*

    Ale jo jasně i já si to zahraju *1*
    • just usual day, right? Jasne, ze to ve vysledku bude blba koridorova strilecka plna efektu, taky do toho asi pujdu :D
  • Mně se líbilo, jak přeskočili ty loga, to by se mělo dělat ve všech trailerech. *1*
  • doufam že s toho neudělaj s*ačku jako je COD, ten trailer na mě tak pusobí, ale Medalum fandim, predchozí díl ušel
  • God-of-War
    Už se na novej díl těšim *5*.
  • Hele já nechci nic říkat ale Medal of Honor byl přece první. Toto vím moc dobře protože jsem hrál 1 MoH ještě na PS 1 takže jediný kdo se tu opičí je COD. Jediný co mě na Medalu minule štvalo je že se furt dokola opakovaly díly z druhé světové a na druhou stranu se ted zase omýlá moderní válka :). Je to prostě aktuální téma. COD sice dává sice Medalu na p*del ale u mě je stejně Medal of Honor s BATTLEFIELDem nejlepší, protože tyhle série odstartovaly vývoje stříleček a podle nich se dělali další a další. Na to nesmíme zapomenout. Pamatuji si jak jsem dohrál první Medal a po závěrečných titulcích jsem si řekl: sakra chci další díl. Na to budu vždy vzpomínat.Samozřejmě že jak přišlo COD 1 a 2 tak se vše obrátilo vzhůru nohama. Ted se sanží Medal a BATTLEFIELD dostat zpátky na první příčku a já jim a vývojářům držím palace na rukách i na nohách aby se jim to povedlo.
    • víš on je problém, že studio, co stálo za prvníma medala, pak od Spielberga tak nějak přešlo dělat značku Call Of Duty :).. Čili de facto se nikdo po nikom neopičil (leda sami po sobě), to jen zde neinformovaní opět diskutují o něčem, o čem naprosto nemají ani šajnu :).. Ale zábavná diskuze :)
      • "Vince Zampella and Grant Collier established Infinity Ward along with Jason West in 2002 after working in 2015, Inc. previously. All of the 22 original team members in Infinity Ward came from the team that had worked in Medal of Honor: Allied Assault while in 2015, Inc. " - *3*
  • strašně se mi libí, ty jejich snahy o realnou fyziku...ale když vyšli ti 2 z vody tak vůbec nevypadali mokře..nehledě na to, že se jim ani ten klobouček nepohnul a nekapala z nich voda :D
  • kopie kopii
  • Skoda ze zas tolik zamereny na tyhle "speacial forces". me v poslednim MOH naopak bavilo byt ten radovy vojak a nejvic se mi libila ta mise, kde jste byli dole v udoli v afghanistanu u takovy pidi stavby a vsude zezhora na vas nabihali.
    • DarkHawk
      Tak ta mise začínala epicky.. Utok letecké kavalerié a nasledné vysazení jednotek na bitevním poli, kolem tebe lítalo plno kulek a výbuchu.. podobně jako vylodění v Normadnii v prvním Medalu. A ten barák na konci, který si bránil zase tak pidi nebyl.. On byl v celku než ho celý roztříleli, pak už ses musel krýt jenom za takovou málou zídkou, co z toho zbyla.
      • V prvním Medalu žádný vylodění v Normandii nebylo!!
        • DarkHawk
          Bylo Medal of Honor: Allied Assault.
          • obracenyKybl
            Jak se zdá, málo lidí ví, že Medal of Honor je původně konzolová série.
            První tři - MoH (1999), MoH: Underground (2000) a Frontline (2002) se mi stejně líbily ze všech nejvíce.
            Jej, na ty "undercover" mise (hlavně tu s foťákem) asi už nikdy nezapomenu *2*
          • tj vlastně 4tej díl
            • sam si p..us a co takhle MoH (1999), MoH Undergroud, MoH Frontline?
            • DarkHawk
              Ted sem se díval AA byl první ty pičusu. Prestan mlet sra*ky.
  • Anal.S
    The Butthurt is strong with this one.

    Je neuvěřitelný jak hluboko je CoD hejt zakořeněnej v české herní komunitě. Neříkám, že série Call of Duty se nějak blíží mým představám ideální hry, že bych ho nějak obdivoval za svěží přístup k žánru, ALE proč proboha všichni dělají, jak kdyby byl CoD nehratelnej odpad?

    Vždycky když výjde novej díl, stáhnu ho, o víkendu ho za jedno odpoledne celej projdu a užiju si to. A i když za týden si z toho nic nepamatuju, nemění to nic na tom, že to dohraju a to se u mě obyčejně tak často nestává.

    Takže ano, chápu, pokud někomu vadí zjednodušování PC her, desítky DLC, nedostatek prostoru pro kompetitivní online hraní a nevím co ještě, ale neříkejte mi, že nějaký Call of Duty je špatná hra. *4*
  • tak posledni díl byl příšernej, to jsem zědavej na tenhle :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit