Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasove ovladani ... super vec. Na to ale nepotrebuju kinect :))
  • Takže abych pomalu rozjel hru od jedničky, abych mohl pěkně navázat - teď se uvidí, jak mám doopravdy čas *15*
    • MrSanta
      Taky jsem měl takové choutky, ale pak jsem začal hrát SW:TOR *1*.
      A navíc za rohem je KoA: Reckoning...
      • Keď spomínaš KoA Reckoning tak demo na Pc ž je vonku. Hráte to už niekto? Ja mám Ati Radeon 5850 a v hre mi nejde grafika. Mám len čiernu obrazovku. Myslím že je to ovládačmi. Máte ešte niekto ten istý problém prosím?
        • Ringwraith
          Četl jsme info, že vývojáři původně demo neplánovali a když jim ho vadavatel nakázal, tak ho museli udělat ze starýho buildu, takže to má ještě bugy.

          Ale aktuální je prej v poho.
          • MrSanta
            Build je starej několik měsíců, takže v releasu už snad problémy nebudou.
            Nechtěli udělat demo? Však už minimálně rok se na fóru psalo, že demo plánují...?
        • MrSanta
          Bohužel demo vyšlo včera pozdě - už sem neměl přístup k mému hernímu PC a dneska jsem až do 20 hod v práci. Takže až dneska večer.
          Černá obrazovka je bug ATI/AMD karet. Podle RPGWatch je třeba přes ovladač karty vnutit AA, nebo v menu (asi hry?) vyřadit post-processing. Nevím zda to překládám správně, tuto máš originál rady: "There's a known bug with post-processing and ATI/AMD cards. You can solve it either by forcing AA through the control panel (I guess overriding PP) - or disabling postprocessing if you can access the main menu."
          • a zase korporatní dohada s nvidii Ja se jím na originalky asi vy**** a radsi koupim 2x tu samou hru od cd projectu nebo od valve a tohle je oznamení a né podmět k diskuzi tak si dejte pohov
            • MrSanta
              Ne, jednalo se o bug. Build ze kterého je demo vzato je starý několik měsíců. V současném buildu už tento bug není.
              Zjisti si fakta, než začneš někoho osočovat.
          • Dekuji mnohokrát. Už mi to ide.
  • Umaroth
    Já si dneska stáhnul demo Reckoning a řeknu, že dle dojmu z dema si myslím, že reckoning může mass effectu docela zavařit (uvážím-li že hry vycházejí dost po sobě). Radši bych o ME3 neříkal hop, dokaď.....
    • Cahir
      Nemyslím. Za prvé, ME má jisté prodeje ze strany svých věrných fanoušků, kteří se dají určitě počítat v řádech milionů. Navíc je ME úplně jiný typ hry než Reckoning. První je lineární akční hra s důrazem na příběh a postavy, druhé je openworld, sázející spíš na statistiky, craftění apod.

      A jak už řekl kolega nade mnou, publisher je tentýž.
      • Umaroth
        nemyslím zavařit jako prodejností....na to je reckoning moc nová značka ( i když má dobrý PR) ale myslím zavařit ve smyslu ohlasu fanoušků/recenzemi.....proste ten dojem z ohmatání té hry byl skvělý !
        • MrSanta
          Tak tak, demo Reckoningu mě utvrdilo v mém rozhodnutí hru koupit hned při vydání. Sice tam jsou nějaké nedodělky ale věřím, že v plné už to bude vyřešeno. Přece jen demo je z několik měsíců starého buildu.
          Mass Effect 3 ale kupuju taky. Už mám pěkně dlouho předobjednanou sběratelku a mnoho se těším. Obě hry budou skvělé. Jenom nevím, jestli si to demo stahovat nebo ne. Nakousnout příběh a pak měsíc čekat - nevím nevím. Na druhou stranu ta zbroj z dema do Reckoningu vypadá moc pěkně. Uvidíme...
    • no zavařit.. oboje vydává EA.. které bude těžit z obou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit