Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeste ke clanku zrusenim lokalizace se urcite zvysi pocet novych hracu :D:P
  • Njn mame to proste tady... User friendly games... Lidi jsou totiz uz i liny naucit se hrat hru...
  • Stotoznuju se ze vsemi komenty dnes se sazi na minimum napadu -pasta pro oci a kratka herni doba dnes hraje u vetsiny prim (nastesti existuji stale vyborne firmy ktere delaji svym zanrum cest) snad to s RPG a strategiemi nedopadne jako s adventurami a plosinovkami-dnes jich vychazi male mnozstvi a kdyz uz vyjdou nemaji "jiskru" vyvoj jde dopredu ale ja osobne stale verim ze sice nekvalitnich a predrazenych her komerncnich firem bude stale vic ale kdyz se podivate na letostni rok tak je to sama pecka prikl. Batman arkham city Shogun Total war Duke Nukem Deus ex 3 TES Skyrim Zaklinac 2 Rage nebo Diablo 3 plus pred casem vysly hry jako Machinarium World of goo nebo Supermeat boy ....hry pro rodinu jsou bezva vec nicmene soft nabidka je pomerne nizka a i kdyz konzolim zavidim nektere kousyk (God of War Forza Motorsport) tak Pc bude stale diktovat tempo jako prvni
  • Tak!!! Precitajte si preview s plnej verzie hry a prestanete neustale picovat na DA2
    • Ty sasku.. Prestan to obhajovat... Kdyby to byla tak bajecna hra, obhajobu nepotrebuje.. Hra se haji sama svoji hratelnosti... A abych poznal, ze hratelnost stoji za vyliz, na to mi vazne demo staci!
  • Tak ja uz fuck nemam slov na vas. To ze tu vacsina zvas odsudzuje DA 2 este pochopit viem ale ze picujete na cele bioware a to len kvoli tomu ze si dovolili priniest do hry zmenym tak to je vrchol. By ma zaujimalo kolky z vas hrali ME2, DAO, BG2 hmm? aj vtedy ste picovali na bioware? Nie myslim ze vtedy ste slintali nad tými titulmi ake sú úžasné. Boha ved si aspon pockajte na plnu verziu a potom robte zavery. *10*
    • nekteri z nas jsou proste skepticti, protoze ani demo neukazalo odchylku od dlouhodobeho trendu bioware podrizovat svou tvorbu vice ekonomickym zajmum spise nez snaze potesit hrace nejakymi inovacemi rozvoji nejakych zakladnich rysu zanru. tahle hra neni pro stary..
    • miker17
      nenemahej se tady na tomto foru jsou sami Experti a trollove a je jim jedno co je pravda a co ne
      • Souhlasím, ale nejen tady, ale na všech diskuzích vůbec.
    • picujeme na bioware lebo cim novsia hra, tym menej RPG. A to je dost alarmujuce kedze to bola basta RPG hracov. Odkupil ich EA a mozme ist vsetci do prdele. Kazda hra viac akcna, viac primitivna, viac jednoducha, menej RPG.

      Neviem co sa cudujes. nech idu do pice celi jak su
    • Vzhledem k tomu, že s Bioware a jimi vydávanými hrami to jde již nějakých pár let z kopce, patřila série DA mezi poslední jiskřičky naděje pro mnohé z nás. Mě osobně již DAO příliš nenadchnul a čím více byly poodhalovány informace o přibližování masám v DA 2, tím více bylo patrné, že se vydal Bioware jiným směrem, který pro mne znamená, že si žádnou jejich další hru již nekoupím. Závěr o tom, jestli mám o hru zájem či nikoliv si mohu utvořit i bez toho, aniž bych si danou hru koupil a zahrál. Na sérii ME jsem zanevřel již po prvním dílu a tak se pro mne stalo Bioware mrtvým studiem. Přenechávám žezlo dnešnímu masovému publiku, aby plnilo kasičky Bioware a dalších tvůrců dnešních rádoby RPG.
  • Preview najdete na eurogamer.cz
  • Ja neviem, ale imho poriadne rpg hry skoncili s nastupom Neverwinter nights. Ano, samozrejme sa ukazalo este par vynimiek ako Elder Scrolls, Zaklinac a este snad par dalsich.
    DA:O bol ohlasovany ako duchovny nastupca Baldur's Gate, ale ani zdaleka sa tomuto veldielu zo sveta Forgotten Realms nevyrovnal..a dokonca ani nepriblizil.
    Zjednodusovanie hernych principov rpg je vlastne likvidacia zanru ako takeho. Ved ako je mozne, ze hrdina, ktory v suboji zomrie, sa na jeho konci zazracne zdvihne (este dobre, ze si poriadnu nezivne do kamery), alebo ze backstab date kludne nepriatelovi, ktory je pred vami...a este k tomu 5 metrov od vas. Mne taketo zjednodusovanie pride ako urazka zanru, ktory milujem. A dokonca aj mna samotneho, kedze citat este viem, a napriek tomu zo mna niekto v EA robi retarda, ktory este vie rozlisit, ze zelena je dobro a cervena je zlo.

    O grafike DA ani nehovorim...V porovnani so skvostami typu Icewind Dale, (kde sa normalne daju vidiet v nietkorych uzemiach umelcove tahy stetcom), to vlastne ani grafika nie je. Vlastne je...uboha. Tak isto, ako cely tento sposob znehodnocovania zanru RPG.
    My (teda fandovia hardcore rpg), nepotrebujeme, aby nase hry hralo miliony ludi, ktory na to nemaju cas a ani potrebny pocet mozgovych zavitov.
    My potrebujeme rpg. Nic menej.
  • Nej RPG které jsem v poslední době hrál bylo Two Worlds 2.... kam se na to hrabe nějaký zjednodušenný DA 2..
    • miker17
      chápeš co jsi tady vůbec napsal a jakeho vola jsi ze sebe udělal *1*
    • nevím ale dva světy jsem skoro dohrál(draka jsem po celém odpoledni vzdal) a rozhodně mi nepřišlo jako extra náročné mega taktické a neklikací RPG, hezké bylo ale to je tak vše..zatím si s DA2 držím odstup uvidíme jak nakonec dopadne celá hra..nebudu soudit podle kousku kde není možnost si nastavit skoro vůbec nic a člověk nikam ani pořádně nedošel..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit