Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Podíval jsem se na gameplay a musím říct, že Crysis 1 > Destiny 2.
    • pěkná pohádka... ale ne... crysis 1 už je mrtvola
      • To, ze je crysis ma svete dyl jak ty, nenamena, ze je to mrtvola
  • Bohužel se nemohu nijak vyjádřit k jedničce a k čemukoliv pozitivnímu či negativnímu na přístupu vývojářů z prvního dílu. Mohu říct pouze to, že Destiny 2 je první Destiny, kterou mohu hrát na PC (prozatím to byla jen beta, ale i ta ušla).

    Jsem střílečkový antitalent. Vynikám v různých MMO hlavně klasického střihu (rpg střihu), jsem schopný a občas i ochotný si zahrát různé žánry, ale střílečky - i když bych je hrál rád - jsou pro mě zakletý žánr. Kde někdo vystřelí protivníkovi oko z hlavy na vzdálenost 1000 m s pistolkou a ve výskoku s otočkou, já ani nevím, kam se podívat *1* . Umím hrát celkem dobře pouze jednu jedinou střílečku a tou je Borderlands 2. Destiny je této hře dost podobná a proto mi jde taky. Takže za mě mohu říct, že Destiny 2 je toužebně očekávaná a z toho co jsem zatím měl možnost zkusit a hlavně vidět, 9tku si to zaslouží. Asi bych mluvil jinak po zkušenostech s předchůdcem a s tím, co je popsáno hned pode mnou, ale já na(ne)štěstí nic z toho nezažil. Takže z osobních dojmů z bety a z toho co sleduji na internetu mi 9tka příjde dobré hodnocení.

    Nechci nijak snižovat špatné chování tvůrců z minula, ale toto je nová hra tak to chci prubnout jako nový projekt. Za mě 9 OK a to i předběžně na PC.
  • Jako pardon, ale tenhle pocin bych nepodporoval uz principu.
    Hral jsem Destiny 1. Ano, neco se mi na tom fakt desne libilo (zasazeni, zpracovani, svet, Sci-Fi), i kdyz hra lezla na mozek tim, ze prakticky cela pointa hry byla aport z jednoho konce mapy na druhej a casto jste dostavaly ukoly, co nesli splnit (bug) a nebo jste vubec nemeli tucha vo co jde. A byl to koridor jak.... Delalo se mi z toho doslova blbe, protoze jsem delal "dve veci" dokola, hodiny. Ale, protoze jsem hard-core magor, i tak me to bavilo. Takze podsad dobry. Mel jsem The Taken King, ale v momente, kdy vydali Rise of Iron, mel jsem je sto chuti zazalovat a nechapu, jak to cely skoncilo legalne a bez vetsi medialni reakce.
    Hracum se zaplacenou hrou (a predeslim datadiskem) zablokovali v zasade seriozni hrani hry, dokavad si nekoupili jejich novej datadisk. Jediny, co me drzelo pri zemi bylo, ze to byla puvodne vic spolubydlovo hra, nez moje.
    Kdyby byla za moje, asi bych travil hodne casu s ragem na jejich hlavu.
    Travil jsem hodiny, hodiny u toho denne a od ty doby jsem to uz nespustil, protoze mi blokly specialni měnu, bez ktery jsem nemohl prakticky hrat hru na nejakej vaznej urovni a dostat lepsi itemy. Vcetne tech nejlepsich zapasu a raidu. Jen protoze se to stalo soucasti novyho datadisku. I kdybych tu hru miloval, uz kvuli tomu pristupu bych je nepodporil.
    Oni meli za tohle vracet penize a ne delat dalsi dil a nahrabat si miliony.
    V nejlepsim s timhle mela jejich reputace skoncit komplet.
    Dneska si fakt lidi muzou dovolit krast legalne a lidi uz se ani nebrani. Nebo to jsem fakt jedinej, kdo si toho "vsiml"? Neni moji povinnosti si kupovat dalsi pridavky a mit !uz zaplacenej! obsah bloklej.
    To je sileny. To si muzu koupit stul a pak vyrobi k tomu zidli a vemou mi stul, dokavad si nekoupim i tu zidli. A ja si zaplatil za jezeni na zemi a dopravu (hraci cas vnivec) Nejaka dvojka se ani nemela dostat do vyvoje, soudne. A proc to medialne, v hernich magazinech, nebylo nikomu trnem v oku? Protekce a penize. Slyset "Destiny" a chvalu mi proste zveda zaludek. To byl cistej zlocin. A nejedna se o hru, ale o grafickej penezni podvod a bussines. A nechapu, ze lidi si nechaji **** na hlavu a jeste jsou tak blby, ze se jim to libi a hlavne to uz ani nikdo neresi, protoze jim to ani nedochazi. Ale kdyz ja dostanu listek na MHD pozde, protoze jejich grarantovanej system nefunguje spravne, muzu si jit pomalu sednout. :D dokavad nezaplatim za to, ze jsem zaplatil a navic jeste jima stanovenou pokutu. Protoze, proc ne.
    To Vam to fakt nikomu ani neprijde spatne? 9. Ha.
    • frozen
      Líp už to snad ani nejde napsat.
    • Naprosto souhlasím. Já pořídil Destiny 1 a jsem rád že jsem to pořídil z druhý ruky. Protože to co hráči dostali je podle mě pouhá placená DEMOVERZE... a jen z tebe dál tahaj prachy...
    • nevim sice o co presne šlo ale není to normální? proste nemužeš mít prístup k end game dokud si nekoupíš nový datadisk. Napr. pokud máš wowko, tak proste nemáš prístup k maximálnímu levelu a k itemum ktere prinesl poslední datadisk nebo update
      jak píšu nevím o co šlo. otázka je co presne prinesl ten poslední datadisk a co už ve hre bylo predtím.
      • Lepsie prirovanie z wowka by bolo, že by si hral za elfa, ale po vydani noveho datadisku by si ho hrat uz nemohol, lebo toho elfa presunuli ako novinku prave do neho.

        Alebo by ti proste znepristupnili polovicu mapy, i ked si po nej predtym chodil.
      • presne todle je naprosto normalni, ze nove vydany zpoplatnenny obsah neni dostupny hracum, kteri si novy obsah nekoupi, proste si hraj za co jsi si zaplatil a pokud chces novy zpoplatneny end game tak si ho zaplat...
    • Tohle je jeden z nejrozumnějších názorů co tady čtu. Taky jsem měl s prvním dílem co dočinění a 100% souhlasím.

      Docela by mě zajímal i názor redakce games.
      • zmen si obrazek a nick dela se mi špatne
  • Juuuuu, to se nam tady toxicti borecci zase jednou pekne rozparadili...nekteri mistni jedinci uz snad naplnuji i definici slova endemit a meli by byt zakonem chraneni... :D
    • Myslíš ten mrzák Alucard, který to tu rozjel a začal urážet PC hráče? Ok. Sem rád, že si taky jednou objektivní a kritizuješ vlastní řady...
      • Jsem rad, ze ses tam taky nasel...a nevim, co jsou moje rady, muzes to upresnit? Protoze ja rad posilam do prd*le zdejsi pablby bez rozdilu - je jedno, jestli jsi to ty, Femto, LV426 nebo lol, Bob TheGGG - no je vas tady jako maku... Fanaticti horcicaci tady prevladaji, takze se jim venuji casteji...ale delam to s laskou a bez rozdilu uctivaneho kremikoveho bozstva... ;)
        • Největší ironie je, že to je jediný, co tady děláš. Posíláš někoho do pr*ele a brečíš, což z tebe dělá ještě větší gumu, než ty, co si vyjmenoval, protože oni mají aspoň nějaký názory, ty si jen nudný otravný kolovrátek s nulovým obsahem. Gratuluju k prvnímu místu. Je vidět, že to děláš s láskou...
          • Jasne, zmrdu jako jsi ty je plny svet, je co delat...jo a jestli ty ho*na, co tady ty a vyse jmenovani prezentujete v diskuzich, jsou podle tebe jakoze obsazne nazory, tak to potes...
  • Muze me autor recenze vyjmenovat alespon 3 "devitkovy" prvky, ktery hra ma? Z recenze jsem se to nedozvěděl a tak tu devitku v zaveru moc nechápu, diky
  • Shanime aktivni hrace na PC do clanu .
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupId=2100777
    Nebo bnet . Predinhooo@yahoo.com
  • nekdo bude hrat Destiny 2 na PC?

    pokud ano tak se ozvete tady http://steamcommunity.com/id/main_cz/
  • Nová doba zkušených a kritických herních novinářů.
  • Lukass
    To strileni je uplne sileny, kdyz to srovnam treba s Doomem, mam pocit ze Destiny delalo 10 lidi a je to budget za 2 stovky.
    Stejne tak pohyb nepratel, sileny.
    • pěknej pokus, ale doom je absolutně odpadní hra a gunplay ve hrách od bungie byl vždy na top úrovni. Doom je totální braindead pakárna, nejprimitivnější forma FPS
      • /edgy
      • :-D dooma teda neobhajuju ale to cos napsal smad nemuzes myslet vazne s tou top urovni a gunplay v destiny :-D
        • rozhodně lepší jak důůům a jeho uber nudná hratelnost pro retroníky...
          • Ani cist neumis, proc mi sem cpes dooma? V prvni vete pisi, ze dooma rozhodne neobhajuju. Bavili jsme se o tom co jsi napsal o gun play u destiny....(myslim tim ten nejvetsi SHlT co jsem o destiny slysel- ze to je cely na hov*o hra pro casualy, vsichni krom nich davno vime)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit