Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě asi takhle, Destiny 2 je fajn hra a Destiny 1 Digital Deluxe kterou jsem si koupil asi před 6 týdny na na Ps4 je podle mě lepší. Ale uvidíme po prvním DLC ne? Jinak pokud někdo aktivní na Ps4 ví o nějakým clanu tak dejte vědět.
  • recenze je subjektivní názor autora... blabla etcetera. ale tohle dostalo 9? tahle nedodělaná nedomrlá naparovaná leštěná za víc prachů než vyvíjená srajda? Warframe strčí celý destiny do kapsičky a je freeeeeeeeeeee. A biomech design bude vždycky leeet > než destiny exoarmor. Howg
  • Preed
    To je zase bordel, toxická komunitka games.cz ako vzdy riesi cisielka, trolluje, cuduje sa nad realitou toho, ze taka hra sa ludom paci a tvori filozoficke uvahy nad tym, ze vlastne ten Activision su sv*ne lebo zarabaju tie prachy ako si to dovoluju a podobne. Prierez zumpy hernych diskusii, smutne. Mam to predobjednane na PC,vyzera to super.
    • White Knight
  • Klobasor
    Se Vam sestka otocila naruby v hodnoceni, ne ? ;D
    • Asi ji z toho bylo taky na bliti...
  • Tak pochopitelně si každý z nás udělá svůj vlastní hodnotící kalendář, vždyť máme obrázky, videa, recenze, youtubery a hlavně vlastní hlavu. Recenzent to vzal prostě z jiného úhlu a s přihlédnutím na ostatní kritiky na sebe nechtěl moc upozorňovat. Však je to jen hra, zabaví, maximálně vám sebere holku. *1*
  • já asi žiju v jiným světě. Destiny (1) (2) je pro mě na první pohled strašnej odpad. nemyslím grafiku, i když se mi třeba nelíbí. myslím tím prostě obsah té hry a shootplay. vypadá to jako Céčkovej produkt bollywoodu. střílím do těch červenejch samopalem ze tří metrů, oni do mě taky a pak oni umřou. jej. a takhle celý dny. jen jsou ti červení různě velcí a různě hrbatí. co je na tom dobrýho...? asi je to hra pro začínající, hodně specifický publikum, troufám si tvrdit, že složený z herních laiků. pohybuju se mezi lidma co hrajou hry stejně jak já třeba 20 let a nedovedu si představit, že by o Destiny někdo jen vážně uvažoval.
    • Vidíš v té hře střílečku a ne loot/grind rpg ala Diablo z prvního pohledu.
      • snorgrind
        Az na to ze to podle toho co sem videl to loot/grind ala diablo neni, protoze tam z mobu krome naboju nic nepada a ani se neda nikde nic rozbit/otevrit aby z toho neco padlo. I to divinity co ted vyslo ma vic lootu v prvni lokaci nez cely destiny a to neni loot/grind rpg.
        • No tak to je moc celá ta hra je jen o lootu
    • naprosto tě chápu, a sohlasím s tím, že nejsi cílovka.. dnešní hráči ve věku dejme tomu 5-25 jsou odkojený ja jiných titulech než ty a většina z nich navíc na konzolových, typu gears of war, takže je logický, že jim na tý hře nepřipadá nic špatně, ba naopak... nebo alespoň tak si to vysvětluju já *4*
      • Lukass
        Jo neco natom bude, tim se vysvetluje proc je to pro me fakt bordel..
  • Já s hodnocením souhlasím, ta hra mě (i třeba oproti Warframu, který je doporučovaný jako alternativa) velmi baví, střílení je paráda a kampaň taky v pohodě. Osobně doporučuju stopro.
  • Destiny 2 není 9tková hra max 8 ale jako u předchozího dílu rozhodnou dlc zda se bude hrát ještě roky. Pokud budou přídavky kvalitní a podávány dostatečně rychle tak za pár let se z ní 9 stane
  • Pve je strileni bez mireni do polostatickych cilu a pvp je neprehledna matlanice kde nevite, jestli je nepritel UI nebo protihrac.
    9/10 je uplne mimo, ale castecne bych to chapal u cloveka, ktery zacal hrat hry pred 5 lety.
    • další co to nehrál... cíle rozhodně nejsou polostatický. Hra je ve všech ohledech lepší FPS, než všechny doomi, half lifi nebo quaky dohromady
      • cool story
    • jo jo.. největší herní úlet. marketing hold dělá svoje. já bych si o Destiny neopřel ani kolo.
  • Jen 9/10? To me prijde ze to, Kremser dost podhodnotil. Tohle melo mit 10/10 a rovnou vyhrat GOTY.
    • to byla ironie, že jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit