Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A už je to tady. "Nehrál jsem hru, nepřijde mi zajímavá => je to jenom hype"

    Přitom ve svém okolí jsem se setkal jen s tímhle:

    1) Hra mi přišla nezajímavá, střílečky moc nemusím, na PS4 nebylo co hrát => Zkusil jsem Alphu => Nadšení, předobjednávka.

    2) Kámošovi jsem vychvaloval alphu, trval na tom, že je to nezajímavá trapárna. Dostal ode mě kód do bety => Nadšení, předobjednávka.

    Sorry, ale jestli tohle je ten váš hype, tak fakt nechápu...
  • Může mi někdo vysvětlit, proč je ta hra tak drahá a je kolem ní takové hype? Já zatím viděl jen průměrnou střílečku s pěknou grafikou. Tohle není hate ale prosba o vysvětlení, čím má tahle hra být tak skvělá.
    • C-BEAM
      no minimálne grafickým obsahom je to niečo monštrózne a muselo si to vyžiadať strašne veľa práce a človekohodín. Grafici, programátori, animátori sú proste drahý i keď presné sumy sa nedozvieme nikdy, to čo presakuje na verejnosť alebo to k čomu sa doznávajú by som nebral až tak vážne.
    • Halo -> obecne brano jako skvela hra -> destiny - hra od bungie -> hype .. takhle to vidim ja *4*
  • Mňa Destiny veľmi oslovila. Až natoľko, že kupujem xbox one.
    na 360ke to vyzeral perfektne, super sa to hýbalo a dokázalo to ponúknuť kvantum PVE obsahu. PVP nehrávam, lebo lamím na gamepade, ale trvalo veľmi veľa hodín kým som preskúmal celý ruský kosmodrom
  • no spaceship flying - disappointment *13*
  • Hehe, koukám že komunita games se svojí inteligencí stále nenechá zahanbit :D
  • The hell did I just read?!?! Jen tak mimochodem - hned v první větě chybí dvě čárky *7*

    No a ted ke hře. Když opomenu fakt, že jsem naprosto levej na hraní prakticky čehokoliv na gamepadu (kromě závodních her) a tudíž jsem si hru nemohl užít, protože jsem pošel u každýho sebemenšího souboje, je zde pár věcí, kterých jsem si nemohl nevšimnout. Vůbec nemůžu souhlasit s tím, že by na Země v podání Destiny byla něčím zajímavá. Zprava doleva, zhora dolů je to upe ta samá žlutá planina s hafem trosek. Budovy jsou taky všechny stejný, nepřátel jen jeden druh. Nedokážu si představit, že bych v této jedné lokaci měl strávit třeba 30 hodin.

    Úkoly byly primitvní, krátký a často se mi stávalo, že lokaci předemnou vyraidoval už někdo jiný a tudíž mi splnění úkolu zabralo tak 4 minuty a 0 vystřílených nábojů...

    Hype kolem Destiny je..prostě hype, nafouklá bublina. Je to totéž jako Watch Dogs. Hra, která bude úspěšná díky PR a masáži mas lidí, nikoli díky svým kvalitám. Trošku mě to mrzí vůči jiným hrám, které naopak mají vysokou kvalitu, ale nikdy se jim nedostane takového uznání, jakého se dočká tato *
    • Já z toho bohužel taky čí dál víc pěknej prů sera. Dávám tomu tak dva měsíce slávy. Pak už bude jen uměle udržovaná informovanost o nových lokacích a super módech a dalších "vychytávkách" kterýma se budou snažit tvůrci chytat jak tonoucí slámky.
      I přes to, držím palce. Když opadne hype, zbyde jen VÍR, naděje a láska...

      P.S.: redakci...sofistikovaný filtr, nevzal mi "prů spodní podtržítko ser"
      • he, zeby RD lover... Kapitane Pisoare *5*
    • cumpi3
      Já bych k tomu připojil některé Bungie fanatiky, kteří slepě milují vše, co Bungie udělá
  • Já jsem betu nehrál, ale koupím si to. Lidi říkají obyčejná koridorovka. Určitě pořád lepší než Call of duty.... A teď mi dejte mínus...
    • MrSanta
      Proč ti máme dávat mínusy? Že si chceš koupit hru?
      • Tak to zde totiž chodí. Pokud chceš konzolovou hru jsi zločinec.
  • niceguyfromrussia.ru
    vyzerá to príliš priemerne :/ nechápem ten hype okolo hry, moje pocity s bety sú nemastné, neslané aj ked hra to zla nebude
    • Jam97
      Takhle si dělá hra sama sobě špatně, člověk si může vzpomenout na Aliens : Colonial Marines o kterýc se taky hlásilo, jak bude boží. A skutek utek. I když s ohledem času a bez takového toho očekávání zas ta hra není tak strašná, ba je dokonce nadprůměrná, ale v době kdy měla vyjít tu bylo extrémní očekávání a výsledek tak nedopad. A Watch Dogs jak by smet.
  • Me to teda pripomina hlavne Borderlands...
    • Z Borderlands si tvůrci vzali nejvíc inspirace, bych řekl. Každopádně to už si radši dám znovu Borderlands 2, která mě nebavila, než hrát sterilní Destiny, která se snaží být něčím víc, než je (obyč online FPS zívačka).

      Jinak mi redakce opět dala ban za naprosto normální a neškodný komentář. Ale já se jen tak nedám. Chci, aby lidi věděli, že tu vládne komoušsko-fašisticko-diktaturskej režim a že už vlastně nemá ani cenu sem cokoliv psát, když normální uživatele banují a ten opak nechávají na pokoji. A nejhorší je, že se k tomu ani nevyjádří. Vrchol drzosti. *16*
      • Bych ti dal ban už jen za to, že to přirovnáváš k Borderlands.
      • niceguyfromrussia.ru
        taký ret... exoti ako Jack1947 a spol si tu môžu písať koľko chcú, ja napíšem 2-3 úplne neškodné príspevky za mesiac a tiež že ban :D človek by povedal že oni su nejak dohodnutý

        Kedysi tieto diskusie na games fakt za niečo stáli, dnes sa sem chodím raz za týždeň zasmiať na bande trollerov a troller-feederov ktorý tu tvoria 90% komentov a admini sa na tom musia pekne zabávať hehe..
        • A proto se bavíš s jedním z největším trolů, co je na úrovni Jacka. To je ironie.
          • niceguyfromrussia.ru
            ja konštatujem, to komu to odresujem je irelevantné, ide o to čo hovorí a ja na to reagujem
  • takze cela hra je len o strielani jak dmnt? nic ine? to by ma omrzelo po par hodinach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit