Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • he, zeby RD lover... Kapitane Pisoare *5*
  • A už je to tady. "Nehrál jsem hru, nepřijde mi zajímavá => je to jenom hype"

    Přitom ve svém okolí jsem se setkal jen s tímhle:

    1) Hra mi přišla nezajímavá, střílečky moc nemusím, na PS4 nebylo co hrát => Zkusil jsem Alphu => Nadšení, předobjednávka.

    2) Kámošovi jsem vychvaloval alphu, trval na tom, že je to nezajímavá trapárna. Dostal ode mě kód do bety => Nadšení, předobjednávka.

    Sorry, ale jestli tohle je ten váš hype, tak fakt nechápu...
  • C-BEAM
    no minimálne grafickým obsahom je to niečo monštrózne a muselo si to vyžiadať strašne veľa práce a človekohodín. Grafici, programátori, animátori sú proste drahý i keď presné sumy sa nedozvieme nikdy, to čo presakuje na verejnosť alebo to k čomu sa doznávajú by som nebral až tak vážne.
  • niceguyfromrussia.ru
    ja konštatujem, to komu to odresujem je irelevantné, ide o to čo hovorí a ja na to reagujem
  • Halo -> obecne brano jako skvela hra -> destiny - hra od bungie -> hype .. takhle to vidim ja *4*
  • Může mi někdo vysvětlit, proč je ta hra tak drahá a je kolem ní takové hype? Já zatím viděl jen průměrnou střílečku s pěknou grafikou. Tohle není hate ale prosba o vysvětlení, čím má tahle hra být tak skvělá.
  • Mňa Destiny veľmi oslovila. Až natoľko, že kupujem xbox one.
    na 360ke to vyzeral perfektne, super sa to hýbalo a dokázalo to ponúknuť kvantum PVE obsahu. PVP nehrávam, lebo lamím na gamepade, ale trvalo veľmi veľa hodín kým som preskúmal celý ruský kosmodrom
  • no spaceship flying - disappointment *13*
  • Tak to zde totiž chodí. Pokud chceš konzolovou hru jsi zločinec.
  • Hehe, koukám že komunita games se svojí inteligencí stále nenechá zahanbit :D
  • A proto se bavíš s jedním z největším trolů, co je na úrovni Jacka. To je ironie.
  • Já z toho bohužel taky čí dál víc pěknej prů sera. Dávám tomu tak dva měsíce slávy. Pak už bude jen uměle udržovaná informovanost o nových lokacích a super módech a dalších "vychytávkách" kterýma se budou snažit tvůrci chytat jak tonoucí slámky.
    I přes to, držím palce. Když opadne hype, zbyde jen VÍR, naděje a láska...

    P.S.: redakci...sofistikovaný filtr, nevzal mi "prů spodní podtržítko ser"
  • Bych ti dal ban už jen za to, že to přirovnáváš k Borderlands.
  • cumpi3
    Já bych k tomu připojil některé Bungie fanatiky, kteří slepě milují vše, co Bungie udělá
  • Jam97
    Takhle si dělá hra sama sobě špatně, člověk si může vzpomenout na Aliens : Colonial Marines o kterýc se taky hlásilo, jak bude boží. A skutek utek. I když s ohledem času a bez takového toho očekávání zas ta hra není tak strašná, ba je dokonce nadprůměrná, ale v době kdy měla vyjít tu bylo extrémní očekávání a výsledek tak nedopad. A Watch Dogs jak by smet.
  • h0p3
    Tohle nemá s Planetside nic společnýho. Achjo buď si to zahrajte nebo mlčte.
  • The hell did I just read?!?! Jen tak mimochodem - hned v první větě chybí dvě čárky *7*

    No a ted ke hře. Když opomenu fakt, že jsem naprosto levej na hraní prakticky čehokoliv na gamepadu (kromě závodních her) a tudíž jsem si hru nemohl užít, protože jsem pošel u každýho sebemenšího souboje, je zde pár věcí, kterých jsem si nemohl nevšimnout. Vůbec nemůžu souhlasit s tím, že by na Země v podání Destiny byla něčím zajímavá. Zprava doleva, zhora dolů je to upe ta samá žlutá planina s hafem trosek. Budovy jsou taky všechny stejný, nepřátel jen jeden druh. Nedokážu si představit, že bych v této jedné lokaci měl strávit třeba 30 hodin.

    Úkoly byly primitvní, krátký a často se mi stávalo, že lokaci předemnou vyraidoval už někdo jiný a tudíž mi splnění úkolu zabralo tak 4 minuty a 0 vystřílených nábojů...

    Hype kolem Destiny je..prostě hype, nafouklá bublina. Je to totéž jako Watch Dogs. Hra, která bude úspěšná díky PR a masáži mas lidí, nikoli díky svým kvalitám. Trošku mě to mrzí vůči jiným hrám, které naopak mají vysokou kvalitu, ale nikdy se jim nedostane takového uznání, jakého se dočká tato *
  • MrSanta
    Proč ti máme dávat mínusy? Že si chceš koupit hru?
  • Já jsem betu nehrál, ale koupím si to. Lidi říkají obyčejná koridorovka. Určitě pořád lepší než Call of duty.... A teď mi dejte mínus...
  • Asharak
    Co jsem slyšel, tak radši zůstanu u Borderlands 2 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit