Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm
  • ten typek dokazuje, ze lidska blbost je primo umerna vzhledu
    • Erien
      ty musíš být pak hodně ošklivý.
    • Hairy_Ass
      Ale jdi ty brebto. *6*
  • trolo
    havok lol. to bude realita ako v oblivione ked som mohol hadzat 30kg brnenie ako jablko :D
    inac sranda ako tie domy vybuchuju z vnutra ale sak co.... aj tak sa tesim. hrady mam rad
    • tak myslim ze havoc je ok. Vzdy prece bude zalezet na implementaci. A ta je asi dosrata v obli.
  • jezis on mluví uplne jak nějaký Uspávač *1*
    • Náš někdejší doplňkový vyučující na sociální komunikaci by uspal hlasem lovícího geparda. Pán z videa je ještě v pohodě *4*
  • Kdyby si licencovali ten engine z AOE3, udělali by líp...
    • AoE3 je taky Havok :)

      Tohle ve Strongholdu nazývat "realistickým" je už opravdu úlet, kam na to chodí, vypadá to hrozně, to už opravdu lépe vypadá AoE3, který měl navíc rezervy, sám jsem si upravil efekty a destrukce, nebýt "hardcoded" věcí tak se tam daji dělat luxusní a realistický exploze a demolice budov a okolí a to je 6 let zpět. O tom jaké možnosti mají částickové systémy jako takové, to je škoda mluvit, jsou parádně propracovaný, už bych původní verzi Aoe3 hrát nemohl, to už by se nedalo jak jsem si zvykl na svoje úpravy : ) Když na to nemají zdroje nebo schopnosti neměli Stronghold dělat ve 3D, tohle hrozně kazí dojem, raději měli udělat krásné 2D s předrenderovanými explozemi, to by bylo jiný kafe.
      • To sice jo, ale tam to přeci jen vypadalo lépe, ne jako kdyby hradby byly z rýže.

        Ani nevím, že jsou nějaké úpravy/mody pro AoE 3 :/
        • Modů je hodně, ale ne na efekty, destrukce, modely atd. co se týče dostupných modů upravující grafiku tak upravený jsou jen textury. Tyhle úpravy jsem si dělal sám a ten potenciál je fakt obrovský, ale dostal jsem se k hranici kdy už je to "hardcoded" tedy nemodifikovatelný bez použití nástrojů vývojářů, takže efekty nejsou uplně takový jak bych si představoval, ale jinak spokojenost. Jinak je opravdu možný i bez těch nástrojů udělat komplet budovy i s destrukcí, problém je, že nefungují normal mapy, nefungují player colors, ty proužky na budovách a jendotkách určující barvu hráče a nejdou udělat finální animace demolicí, když se budova hroutí. Možná to jde ,ale nepřišel jsem na to a to jsem se hodně snažil, kvůli tomu jsem se na předělávku budov, stromů atd. vybodnul a zůstal jen u výměny dřevěných hradeb a pak několika textur. Jestli chceš vytípnu ti pár obrázků nebo natočil videjko jak to vypadá.
  • hlavne ty baraky se rozleti jako by to byla raketa a ne sutr z katapultu rekl bych ze ten by tam mel spis udelat diru
  • Video jsem zatím neviděl...moc nemám čas,ale podívám se brzy.Jinak se těším na Stronghold 3.První Stronghold spolu s Crusaderem byli a asi i jsou nejlepší strategie co jsem kdy hrál.Takže doufám,že Stronghold 3 bude konečně další díl skvělé strategie...Stronghold 2 byla spíš jen taková atrapa nebo nevím jak to napsat.
  • Wow, ty katapulty musely strilet pravdepobodne vybusne kameny, jinak si to nedovedu predstavit
    • Jo taky jsem si rikal, ve skutecnosti hafo kamenu neudelalo skoro nic nebo se i od hradeb odrazily a tady se ti po jednom sutriku hradby rozleti do vsech stran jak nevim co..nemluve o tech domech.. Realita je trosku jinde... jestli teda z tech katapultu nestrileli TNT *1*
      • len tak ma napada vy ste to snad skusal ze viete ze hafo kamenov neurobilo hradbam skoro nic alebo ze sa odrazili?Aby bolo jasne nechcem hajit to co bolo predvedene ale to co tu narcisticky predvadzate vy sam je tiez pekne nechutne.
        • Staci vedet neco o tom jak se dobývaly hrady...nerekl bych, ze to co sem napsal je neco neznameho. Prave proto se ty hradby stavely, aby co nejdele odolavaly nepratelskym utokum a chranily hrad nebo mesto a nekdy prave kvuli tomu, ze hrad byl tak nedobytne opevnen nechavali utocnici obrance radsi vyhladovet, protoze jinak by nemeli sanci...vy jste si snad myslel, ze se po dvou strelach sesypou jak v tom videu tady?
          • Ještě bych dodal, že obléhací technika měla za úkol zničit především cimbuří, popř. podsebití (aby jsme si rozuměli, především tu část hradby, která poskytovala obráncům kdytí). To poté umožňovalo útočníkům celkem nerušený přístup až k hradební zdi. Obránci byli v šachu, nemohli se na hradbě krýt a byli snadným cílem pro střelce útočníků.
  • njn havoc most robust, az na to ze to vypada extremne nerealisticky, ale co uz..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit