Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že není nějaká edice bez té sošky .... nebo se soškou asury. Jinak bych kupoval kolektorku okamžitě .... takhle si koupím jenom tu prostřední.
    • http://www.guildwars2.com/global/includes/images/hero-asura.jpg něco jako tenhle artwork a kupoval bych cely kamion *1*
  • Rytlock Síra? To jako vážně? Za podobné překlady anglických jmen do češtiny bych sekal ruce *7*
  • sankuri
    Z.Z. : Tezko rict, taky se mi na prvni pohled zdal ten art styl velmi nezvykly, ale kdyz se na to zadivas vic a o neco dyl, tak se ta stylizace zacne hodne libit. Asijsky styl je jen zdani, za prve na tom zadni asiati nedelaji Anet je US firma a za druhe Asury sice maji velke "manga" oci ale to je tim (precti si lore: http://guildwars2.cz/playable/asura/that-old-college-try/ ) ze je to podzemni rasa, takze je to logicke (Glum v Panu prstenu taky mel:-)) S pokemony nemaji nic spolecneho, je to technologicky vyspela a pekne vychcana rasa egomaniaku s touhou ovladnout svet:-P
  • Každý čeká od GW2 dokonalost, pak bude něco špatně a všichni hned budou končit a čekat na další revoluční MMO. *12*
    • sidi
      Ja cakam na GW 2 ako na spasenie, ale viem ze to isto bez chyb nebude. Ze prve dni budu pretazene servery ze vacsina hracov bude nadavat ze sa zasa nepripravili na napor hracov a tak ... potom tam isto budu balanc veci ktore sa budu riesit uz v pribehu hry, a tak ale proste to by mal kazdy clovek cakat. Mne osobne sa na tej hre paci to ze pri nej nemusis stravit 24/7 a zahras si ju na rovnakej urovni ako hard core hraci ... plus pribeh bude skvely a vela inych veci ako je napriklad to ze ak mas max uroven a pojdes do low lvl oblasti tak si to tam nebudes davat vsetkych mobov na jednu ranu a podobne vychytavky ktore ak budu aspon z polovice fungovat ako je to vo videach a v clankoch tak budem nad mieru spokojny a ostanem pri GW 2 strasne dlho ...
    • sankuri
      Ja uz mel tu cest zahrat si na GC a ta revolucnost, epicnost a dokonalost z toho cisi ze vsech stran:-)
      • To nemuzes ale objektivne zhodnotit po 20-30min hrani na predvadecce nebo z videii a clanku.to se ukaze az par mesicu po vydani.Kazdej rok vychazej tituly oznacovany slovama jako revoluce,dokonalost,posouvani hranic atd. a bohuzel to vetsinou nedopada dobre.Ale taky doufam,ze se jim zadari.
        • sankuri
          Ja mam na hry hmm.. cuch, sesty smysl, rikej si tomu jak chces. Tak jak jsem po hodine hrani vedel ze SWTOR je tezky fail (jakoz i u mnoha jinych), tak jsem proste vedel ze GW2 je hra na kterou cekam od doby co jsem zjistil ze existuje mmo (10 let?)
  • SWTOR není pro žebráky co nemají 300 Kc měsíčně,to žere co ??
    • sankuri
      Mno to radsi ty penize hodim do kanalu nez travit dalsi zoufaly mesic v TORu
    • No jistě! V dnešní době dávat měsíčně 300,- za koridorovou striktně lineární PC hru je šílenost. Zvlášť když se dá sehnat mnohem lepší jednorázová investice v podobě Sith Lords za velice malý peníz. Ale když to vezmu k tématu, tak Guild Wars - i když také striktně lineární a koridorový - je alespoń také jednorázovou investicí a to je jeho veliké plus.
    • Jn je krize, nebudu utracet za sra*ky :D
  • Kupujte to kreditkou za doláre - $60 = cca 45 € - ušetríte 10€
    • ale ako som práve zistil tak NCsoft nedovoluje nakupovať v dollároch keď sa nachádzam v EU... nemáte niekto nejaký nápad ako by to išlo obísť?
      • muzes si to koupit za koruny... :)
        • pridem o pristup do bety, o 3 dni skorsi start a nejake ingame bonusy takze nie :-/
    • prečo mínuska? :D veď som chcel len pomôcť
  • GW2 bude asi dobra hra, ale me uz mmo prestavaji bavit nejak celkove. Levelovat, levelovat, levelovat a pak hrat X dungeonu jako end game porad dokola. Mimochodem myslite si, ze nekdy nekdo vymysli, jak to udelat, aby se v mmo po minute nerespawnovaly prisery, ktere jsem prave vybil a fungovalo to ve svete, kde se pohybuji tisice hrdinu? To je treba jedna z veci, ktere mi vadi.
    • Ono tak nějak ta tvá vysněná věta, kterou si tu napsal, tak přesně takhle to bude v Guild Wars 2 - jednoduše řečeno, nebude tam statický svět, který se obnovuje po cca 5-10 minutách, ale dynamický, který se utváří dle činů ostatních hráčů. Př.: Vybiješ vesnici nějakých pirátů a nepřijde po tobě další hráč, aby ji taky vybil, ona tam prostě už nebude *3*
      • Tak to by bylo skvele. Bude to tak fungovat pro vsechny questy, nebo jen nektere?
        • sankuri
          V GW2 nejsou questy, vsechno je reseno "dynamickymi eventy" coz jsou udalosti ktere probihaji at uz tam jsi nebo ne a ucastni se jich vsichni hraci kteri jdou kolem. eventy navazujou na sebe jeden spousti druhy atd.
          • Všechno to zní dobře, ale ten asijský styl (a neříkejte mi, že tam není, je tam a je vidět dost) nesnesou všichni hráči. Minimálně jedna classa budou víceméně pokémoni. A je mi jedno, že tomu říkají jinak.
            • Pomalu si zvykejme. V Guild Wars 2 to ještě není tak vidět, jako u TERA, ale z hlediska marketingu bude tu hru hrát hodně lidí z asijského trhu. Přeci jen nad ArenaNetem stráží NCSoft a je to jeho investice. Sice Američani se snaží co nejvíce to jde, ale nemůžeme se dnes ubránit faktu, že asijský trh válcuje ten západní. Pro tyto typy her to bude stále více patrné. I WOW se tomu nevyhl, tam půjde rovnou o národní symbol Číny.
              Ale na druhou stranu, ta asijská stylizace je oku příjemná. Tu pestrost a improvizaci mám radši, než to, co předvedli v SWTOR.
              -guardian Asura-
            • nejsi v tom sám, neboj :).. Ale tihle lidi co nadávaj na to asijštění budou brzo umlčeni hrající masou :)
        • Bude osobni pribeh ten se odehrava v instancich a posunuje pribehovou linku existuje spousta kombinaci pribehu v zavislosti co navolis pri tvorbe postavy a pak prave dynamycky udalosti ktere se proste deji a hrac se jich muze ale nemusi ucastnit navic se ruzne retezi podle uspechu a neuspechu a mohou na urcitou dobu ovlivnit svet.klasicke questy nebudou
    • sankuri
      Mno to nas vsechny taky uz nebavi, proto se tak tesime na GW2 ze:-)
      http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs
  • sankuri
    Uz aby to bylo
  • a kedy presne to vlastne vychadza? ci este nieje znamy datum? rozmyslam ze si to teda predobjednam, aj ked najradsej by som tu zberatelsku ale ta je fakt moc draha :(
  • V mě hlavě nejvíce vyhypovaná hra všech dob :-) očekávám "revoluční" mmo pokud to bude pouze skvělá hra tak budu zklamaný :-) ba ne i tak to budu hrát...
    • sankuri
      Praveze jediny kdo ji hypuje jsou hraci, Anet vubec nemusi utacet miliony za reklamu jako BioWare.
      • proto tam mam "v me hlave" *3* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit