Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Na chystané MMORPG Guild Wars 2 se mnozí dívají jako na revolučního spasitele žánru (a já vám dobře radím, odhoďte přehnaná očekávání mesiáše a připravte se na eventualitu, že to možná bude „jen“ vynikající a zábavná hra)...

    Vaše předchozí vlastní zkušenost se SWtOR, pán Smutný? *15* *2* *3*
    • přesně poku mě zklame GW2 tak si koupim konzoli :-D ne kecám
    • tak lidi potrebujou v neco verit, po tolika zklamanich. pokud i gw2 zklame, tak pak to vidim s mmo spatne
    • ales.smutny
      Spíš naopak, u mne to SWTOR vytáhl z dlouhodobého totálního nezájmu o něco výš...:)
      • Ringwraith
        Ok then.

        A co... takříkajíc dlouhodobé hledisko?
        Nebo spíše... plánuje se "tOR po pár měsících" článek?
        • ales.smutny
          Určitě :)
    • Trol.diskuzni
      LOL, to je ale náhoda! *5*
      • Ringwraith
        Taky si říkám... *5*

        Ale já si raději už odpustil jakékoliv hodnocení kvalit samotných her. A přece jen má pravdu, že kolem GW2 se tvoří obrovský hype... a pak je jednoduché zklamat.

        Jinak 150€... tak to je ostrá palba. Ale tak GW2 své fanoušky určitě má.
  • Trol.diskuzni
    "Na chystané MMORPG Guild Wars 2 se mnozí dívají jako na revolučního spasitele žánru (a já vám dobře radím, odhoďte přehnaná očekávání mesiáše a připravte se na eventualitu, že to možná bude „jen“ vynikající a zábavná hra)"

    Ale copak copak, pane Smutný, SW:TOR svět nespasilo, takže si potřebujeme pohonit ego u nesrovnatelně inovativnější a objektivně přínosnější konkurence? *3*
  • Piggsy
    Kdysi dávno jsem koupil první díl Guild Wars a byla to taková nuda, že od té doby hraji raději už jen singleplayerovky. *6* *2*
    • A to má bejt nějak směrodatné? GW2 je úplně něco jiného než GW1.
      • Piggsy
        Jen můj pocit ze hry, nic víc. *4* Vím, že má GW hodně fanoušků, ale znám i hodně takových, kterým hra příliš nesedla. Včetně mě, bohužel.
        • Musim souhlasit.Taky mi prislo GW1 po dohrani kampane totalne nudny a nezazivny.V podstate to ani nebylo poradny MMO.Jen system hubu a privatnich instanci.Tak uvidime co prinese ta dvojka.
    • a my ostatni jsme se u toho rok ci dva kralovsky bavili *5*
  • mě by zajímalo kde se to má toho 10. dubna přeobjednat ? thx
    • ZDE-> http://buy.guildwars2.com
      • ok dík, si přeobjednám a stáhnu ne ? myslim že by mi to asi nechtěli poslat co čr :D
  • Kupujte to kreditkou za doláre - $60 = cca 45 € - ušetríte 10€
    • ale ako som práve zistil tak NCsoft nedovoluje nakupovať v dollároch keď sa nachádzam v EU... nemáte niekto nejaký nápad ako by to išlo obísť?
      • muzes si to koupit za koruny... :)
        • pridem o pristup do bety, o 3 dni skorsi start a nejake ingame bonusy takze nie :-/
    • prečo mínuska? :D veď som chcel len pomôcť
  • V mě hlavě nejvíce vyhypovaná hra všech dob :-) očekávám "revoluční" mmo pokud to bude pouze skvělá hra tak budu zklamaný :-) ba ne i tak to budu hrát...
    • sankuri
      Praveze jediny kdo ji hypuje jsou hraci, Anet vubec nemusi utacet miliony za reklamu jako BioWare.
      • proto tam mam "v me hlave" *3* ...
  • a kedy presne to vlastne vychadza? ci este nieje znamy datum? rozmyslam ze si to teda predobjednam, aj ked najradsej by som tu zberatelsku ale ta je fakt moc draha :(
  • sankuri
    Uz aby to bylo
  • sankuri
    Z.Z. : Tezko rict, taky se mi na prvni pohled zdal ten art styl velmi nezvykly, ale kdyz se na to zadivas vic a o neco dyl, tak se ta stylizace zacne hodne libit. Asijsky styl je jen zdani, za prve na tom zadni asiati nedelaji Anet je US firma a za druhe Asury sice maji velke "manga" oci ale to je tim (precti si lore: http://guildwars2.cz/playable/asura/that-old-college-try/ ) ze je to podzemni rasa, takze je to logicke (Glum v Panu prstenu taky mel:-)) S pokemony nemaji nic spolecneho, je to technologicky vyspela a pekne vychcana rasa egomaniaku s touhou ovladnout svet:-P
  • Každý čeká od GW2 dokonalost, pak bude něco špatně a všichni hned budou končit a čekat na další revoluční MMO. *12*
    • sidi
      Ja cakam na GW 2 ako na spasenie, ale viem ze to isto bez chyb nebude. Ze prve dni budu pretazene servery ze vacsina hracov bude nadavat ze sa zasa nepripravili na napor hracov a tak ... potom tam isto budu balanc veci ktore sa budu riesit uz v pribehu hry, a tak ale proste to by mal kazdy clovek cakat. Mne osobne sa na tej hre paci to ze pri nej nemusis stravit 24/7 a zahras si ju na rovnakej urovni ako hard core hraci ... plus pribeh bude skvely a vela inych veci ako je napriklad to ze ak mas max uroven a pojdes do low lvl oblasti tak si to tam nebudes davat vsetkych mobov na jednu ranu a podobne vychytavky ktore ak budu aspon z polovice fungovat ako je to vo videach a v clankoch tak budem nad mieru spokojny a ostanem pri GW 2 strasne dlho ...
    • sankuri
      Ja uz mel tu cest zahrat si na GC a ta revolucnost, epicnost a dokonalost z toho cisi ze vsech stran:-)
      • To nemuzes ale objektivne zhodnotit po 20-30min hrani na predvadecce nebo z videii a clanku.to se ukaze az par mesicu po vydani.Kazdej rok vychazej tituly oznacovany slovama jako revoluce,dokonalost,posouvani hranic atd. a bohuzel to vetsinou nedopada dobre.Ale taky doufam,ze se jim zadari.
        • sankuri
          Ja mam na hry hmm.. cuch, sesty smysl, rikej si tomu jak chces. Tak jak jsem po hodine hrani vedel ze SWTOR je tezky fail (jakoz i u mnoha jinych), tak jsem proste vedel ze GW2 je hra na kterou cekam od doby co jsem zjistil ze existuje mmo (10 let?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit