Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rytlock Síra? To jako vážně? Za podobné překlady anglických jmen do češtiny bych sekal ruce *7*
  • jedina opravdu inovativni mmorpg hra, kterou na letosni rok vidim je The Secret World.
    • tak nevim, jak je mozne, ze jeste v tento moment se lide ptaji - co je tak inovativniho na TSW. Ale dokazu pochopit, ze v ramci GW a TOR hypu poslednich mesicich se tento projekt pravdepodobne nejak ztratil. Mozna i tim, ze uplne vybocuje z klasickeho fantasy ci sci-fi pojeti.

      Nez se rozepisovat o tom zakladnim, cim se TSW bude tolik lisit od sve konkurence, radeji vlozim link se nejkymi temi zasadnimi informacemi :

      http://www.tentonhammer.com/features/5-reasons-to-play-the-secret-world

      ..jinak youtube je plny devoplerskych videii a traileru predstavujici hru blize. Chapu, ze sklani priznivci fantasy ci primo puvodnich GW zrejme jen ohrnou nos, pro ty ostatnit vcetne me, jde o velmi inovativni a svezi alternativu.
    • V čem je inovativní Secret World?

      Viděl bych to na Conana v trochu jiném kabátě. Nebo se zcela pletu?
      • pletes
    • tak vidíš len na jedno oko lebo tie hry sú dve *2*
      • vazne a ktera je ta druha a cim je tak inovativni ? ;)
        • pozri si to video z buy.guildwars2.com a ty mi radsej povedz co je take inovativne na tom tvojom secret worlde *8*
  • praseek
    K téhle hře mě poutá jediné - silný nezájem
  • Myslíáte, že pujde předobjednávku zrušit? Hru už pár měsíců sleduju a vím o ní snad vše a právě proto se bojím, že by mě hra nemusela bavit a jelikož je ke každému preorderu přístup do všech betaeventů, tak bych si takhle mohl vyzkoušet, zda mě hra baví a podle toho se rozhodnout, zda preorder nechat či zrušit..
    • toto je PRE-PURCHASE vopred zaplatíš... ale ak si cez nejaký eshop predobjednáš (pre-order) tak to môžeš zrušiť ale nebudú sa ti na to vzťahovať bonusy ako pri predkúpení (3-day start, nejaký ingame prsteň a prístup do bety)
      • presne tak, predobjednavek se to netyka. Autor clanku pomichal 2 rozdilna slova pre-purchase a pre-order...
  • Škoda že není nějaká edice bez té sošky .... nebo se soškou asury. Jinak bych kupoval kolektorku okamžitě .... takhle si koupím jenom tu prostřední.
    • http://www.guildwars2.com/global/includes/images/hero-asura.jpg něco jako tenhle artwork a kupoval bych cely kamion *1*
  • SWTOR není pro žebráky co nemají 300 Kc měsíčně,to žere co ??
    • sankuri
      Mno to radsi ty penize hodim do kanalu nez travit dalsi zoufaly mesic v TORu
    • No jistě! V dnešní době dávat měsíčně 300,- za koridorovou striktně lineární PC hru je šílenost. Zvlášť když se dá sehnat mnohem lepší jednorázová investice v podobě Sith Lords za velice malý peníz. Ale když to vezmu k tématu, tak Guild Wars - i když také striktně lineární a koridorový - je alespoń také jednorázovou investicí a to je jeho veliké plus.
    • Jn je krize, nebudu utracet za sra*ky :D
  • GW2 bude asi dobra hra, ale me uz mmo prestavaji bavit nejak celkove. Levelovat, levelovat, levelovat a pak hrat X dungeonu jako end game porad dokola. Mimochodem myslite si, ze nekdy nekdo vymysli, jak to udelat, aby se v mmo po minute nerespawnovaly prisery, ktere jsem prave vybil a fungovalo to ve svete, kde se pohybuji tisice hrdinu? To je treba jedna z veci, ktere mi vadi.
    • Ono tak nějak ta tvá vysněná věta, kterou si tu napsal, tak přesně takhle to bude v Guild Wars 2 - jednoduše řečeno, nebude tam statický svět, který se obnovuje po cca 5-10 minutách, ale dynamický, který se utváří dle činů ostatních hráčů. Př.: Vybiješ vesnici nějakých pirátů a nepřijde po tobě další hráč, aby ji taky vybil, ona tam prostě už nebude *3*
      • Tak to by bylo skvele. Bude to tak fungovat pro vsechny questy, nebo jen nektere?
        • sankuri
          V GW2 nejsou questy, vsechno je reseno "dynamickymi eventy" coz jsou udalosti ktere probihaji at uz tam jsi nebo ne a ucastni se jich vsichni hraci kteri jdou kolem. eventy navazujou na sebe jeden spousti druhy atd.
          • Všechno to zní dobře, ale ten asijský styl (a neříkejte mi, že tam není, je tam a je vidět dost) nesnesou všichni hráči. Minimálně jedna classa budou víceméně pokémoni. A je mi jedno, že tomu říkají jinak.
            • Pomalu si zvykejme. V Guild Wars 2 to ještě není tak vidět, jako u TERA, ale z hlediska marketingu bude tu hru hrát hodně lidí z asijského trhu. Přeci jen nad ArenaNetem stráží NCSoft a je to jeho investice. Sice Američani se snaží co nejvíce to jde, ale nemůžeme se dnes ubránit faktu, že asijský trh válcuje ten západní. Pro tyto typy her to bude stále více patrné. I WOW se tomu nevyhl, tam půjde rovnou o národní symbol Číny.
              Ale na druhou stranu, ta asijská stylizace je oku příjemná. Tu pestrost a improvizaci mám radši, než to, co předvedli v SWTOR.
              -guardian Asura-
            • nejsi v tom sám, neboj :).. Ale tihle lidi co nadávaj na to asijštění budou brzo umlčeni hrající masou :)
        • Bude osobni pribeh ten se odehrava v instancich a posunuje pribehovou linku existuje spousta kombinaci pribehu v zavislosti co navolis pri tvorbe postavy a pak prave dynamycky udalosti ktere se proste deji a hrac se jich muze ale nemusi ucastnit navic se ruzne retezi podle uspechu a neuspechu a mohou na urcitou dobu ovlivnit svet.klasicke questy nebudou
    • sankuri
      Mno to nas vsechny taky uz nebavi, proto se tak tesime na GW2 ze:-)
      http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit