Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žeby to nakoniec vážne bola celkom fajn strielacka? Budú to mať ťažké presvedčiť ostatných, ale držím im palce, konečne by som si v kľude zahral oddychové fps v poriadnej grafike, ktorá k takému žánru aj akosi automaticky patrí.
  • Asharak
    No doufám že se jim to povede. Styl hry vypadá dost skvěle, jen aby to nebylo moc "nudné" a "za ručičku vedené", resp. když už máme ty rukavice na šplhání tak nejen k tomu když se pořd náma objeví zeď. -_-
  • Kr.Pa
    ... a další díl se bude odehrávat na Pandoře a budeme létat na ikranaích!

    *1* *2*
  • corfer
    Proč vám všem to Call of Duty tak leží v žaludku? Opravdu to společenské dogma vytvořené někdy mezi čtvrtým a pátým dílem dokonale funguje. Každý tady spoléhá na sílu společného názoru a není schopen přenést se přes ten přiblblý pseudointelektuální hate. CoD pro mě představuje zcela normální sérii, dokonce ji cením ne za multiplayer, ale za hru pro jednoho hráče. Pohrdám tím konstruktem, který prosrostl skrz herní obec a jen se směju, jak moc je tenká hranice mezi pózou a skutečným názorem. Kdysi hráli Call of Duty třináctileté děti, protrože to byla jízda, dnes je ale v kurzu HATE. Doba se mění a Call of Duty to odneslo. Škoda.
    • Když je podle tebe v kurzu "hate", tak proč se nehejtujou dobré hry? Vždy se najdou jednotlivci, kteří jaksi vybočují z davu, nicméně když jednu hru hejtuje většina, asi na tom něco bude...

      Totiž dost lidem leží v žaludku několik věcí:
      1) obecná degradace her, ke které (bohužel) série CoD taky trochu příspívá - "co bychom se snažili, přebalíme jim tu samou hru, šak oni to mazánci stejně koupěj a budou smažit MP",
      2) dále mentalita vývojářů, že : "dejte tam víc "BoOoM" šak to hráči chtějí" je jaksi taky trochu mimo - co třeba udělat ten super těžký heroický krok a udělat jednoduchou celosvětovou anketu, co by hráči chtěli? (vsadim se, že by vyhrálo téma ww2),
      3) AAA cena za CCC kvalitu - trochu spojený s bodem 1 - jaksi se vytrácí z vědomí značné části hráčů, co je to kvalita - nejen u her platí, že stačí oblbnout reklamou a už se vesele prodává, i když je to vlastně slabota... tady jde na jednu stranu "o nic", ale když se to tak vezme - čím větší hype, tím víc love - tím větší peněženka - zase větší hype atd... co pak kvalitní tituly, co škudlej a nemaj na reklamu? atd... Nevím, třeba se mi to jen zdá, ale před lety se hráči více zajímali nad tím, kde utratí peníze rodičů a většinou se hry musely joo snažit, aby hráče zaujaly...

      Podtrženo sečteno, pak stačí zahládnout pár oveček ve fóru a normální člověk se moc neudrží...

      P.S. Na druhou stranu, tenhle titul špatně nevypadá. Takže si počkám na pořádnější záběr ze hry (ne jak někteří uslintalové tady, co se udělají po prvním titulku "nové CoD" a předobjednají ještě dříve, než si vymění spodky...) a třeba to bude po čase první titul, který mě k téhle sérii vrátí zpět...kdo ví... snad to OPĚT nepokazí...
      • TheGGG
        zase někdo kdo mluví za všechny hráče. Ono česká herní obec je mag*r do simulací a obecně nudných a nezajímavých her, celosvětově bys s anketou naštěstí neuspěl.
        obecná degradace her je absolutní nesmysl o kterém se mluví pouze tady na retro games. *6* Hry nebyly nikdy lepší než dnes.
        • Navíc sem i narážel na stádovitou tupost typu: "Vidím nadpis "Nové CoD" a udělám se ještě dřív, než stihnu kliknout na předobjednávku" *15* Kde jsou ty časy, kdy hry musely "bojovat" o hráče mnohem více, vydávat Dema, apod... dneska? Stačí si vyrobit reklamou stádečko a je to v cajku...
        • Já nemluvím za všechny hráče, sem tam sice zmiňuju "za nás", ale tím spíš shrnuji názory více lidí, co tu (nebo jinde) čtu. A když už mluvíš o "celém světu", kdopak tu mluví za všechny ? *15* Navíc, když se podíváme třeba na přepapané malé amíky, no to je grupa na anketu, to jo *2*

          Obecná degradace her - trochu ti to nastíním Bíbříku - zvětšování postav (mega týpek s mega zbrojí a mega 100kg mečem apod), přidávání "BoOoOoM" na každej roh (Kam se poděla doba, kdy se hrálo o zápletku, zajímavý příběh, drobnosti a detaily ? Copak nebylo CoD1 nebo 2 akční ? A co Mafia 1 ? Minimum efektů a stejnak to byly mnohem lepší hry), mega reklama na každym rohu a obecně oblbování (neboj, taky ti už vymyli mozek *3* ) a často nadhodnocení her, někdy až 3x vzhledem ke kvalitě + množství obsahu. Asi tak... jestli to nevidíš, tak si už nejspíš taky poslušná ovečka ;)

          Apropo, Justin je toho taky příkladem, jak vymýt puberťačkám mozečky blbůstkama a emočníma ždímačkama... to bys jako znalec měl vědět ;)

          P.S. Ani u filmů tomu neni jinak (opět, jedná se to části, ne celku)... mrkni na 300 nejlépe hodnocených filmů všech dob, proscentuelně bude převažovat milulé tisíciletí ;)

          *Peace
    • TheGGG
      česká herní obec se bohužel považuje za příliš inteligentní aby trávila svůj čas čímkoliv jiným než nadáváním a urážením ostatních. Na zahraničních diskuzích je klidná a pohodová atmosféra, tady se jen banda malých děcek předhání v tom kdo dostane titul vypa*lanec roku. *5*
      • pozri si recenzie na steame na cod ghosts a potom hovor *3*
      • Počkej, nemáš náhodou loňskou a letošní trofej už doma ? *3*
        • TheGGG
          ne, vždycky mě ju seberou CoD hateři
          • O tom nic nevím, při posledním předávání si jasně vyhrál... i když pár jiných místních kreatur ti dejchalo na Bíbra...
  • Takže zajisté se dočkáme propracované AI jak na straně parťáků tak i nepřátel, kteří se na nás nebudou bezhlavě valit ve vlnách? Taktéž nebudou postávat na místě a pouze teatrálně křičet když do jejich skupinky hodíme granát. Zbraně dostanou adekvátní recoil a odpovídající zvuky. Postavy se přestanou pohybovat trhavě a v ostrých úhlech a při běhu budou kopírovat tvar překážky kterou obíhají, stejně tak bude počítáno se setrvačností. A co hlavní už nebude možné se beztrestně krčit za papírovou krabici aniž by jí protivník prostřelil. Singl nabídne aspoň deset hodin kampaně na hard.
    Pakliže ano, uznám že letošní CoD představuje velký skok v rámci série.
    • TheGGG
      to jsi popsal half life ne?
    • Jak by to obíhání překážky mělo dle tebe fungovat? Jak bys přiběhl k nějakymu rohu, tak by se zapl skript a hra by to za tebe oběhla, protože ty seš neschopnej?
      • Řeč byla o AI a animacích jejich pohybu, zkus si to přečíst ještě jednou a trochu pomaleji. *6*
  • God-of-War
    *15*
    • TheGGG
      že by zrovna GoW byla nějaká intelektuální hra se taky říct nedá. *7*
    • Taky uz se tesim az budu drtit jedno tlacitko a vsem to bude autoaimem davat headky. *14*
  • Jen by mě ještě zajímalo proč tu dáváte takové články o hovnu a místo nich nenapíšete nějakou recenzi na ty desítky her, které vám tu žalostně chybí?
    • Krescz
      jo vole....kde je recenze na TESO? tesim se na ni uz pul roku *1*
    • protože games.cz, jsou už z těch konzoli vygumovaní, dávno zapoměli co je to opravdové hraní
      • Konzole je lepsi nez PC, protoze je v mensi krabici a jde dat pod televizi.
        • Honitba je lepší než klasický koitus, protože si k tomu vystačíte sami.
          • A je to rychlejší! To ale objeví většina chlapů až po čtyřicítce. Vid Ježíši?
            • deridon
              To on neví, když se té čtyřícítky jako živý, nedožil.. ovšem pak povstal, ale to už byl nemrtvý Ježíš, chodícím mrtvolám to asi nefunguje
        • Pokus o trolling nevyšiel...
          • Ne, jen má inteligenci pro trochu sarkazmu.
  • Velký skok?kolik psů tam bude?nebo že by přibyla kočka?.......ale co asi to mysleli jako vtípek *1*
  • Takže žádné trapné killstreaky v multiplayeru, zbraně budou konečně kopat, tak že člověk bude muset začít používat krátké dávky a nemít jen prst na spoušti a průměrná životnost hráče v multiplayeru bude víc než 20 sekund?

    Pokud ano, tak o tom možná začnu ze 3% uvažovat.
    • "a průměrná životnost hráče v multiplayeru bude víc než 20 sekund?"

      Já myslím, že za to, že si neschopnej, hra tak úplně nemůže.
      • Jenže já tuhle sračku vůbec nehraju můj hloupý kamaráde - to je oficiální průměr životnosti hráče, ale je mi to u p*če - M*DÁM NA TEBE!!!
    • řekl bych, že 4 procenta o tom uvažují už teď
      • Pověz mi, copak má sexuální orientace společného s CoD?
  • Pokud by to opravdu měla být tak kvalitní hra jak říkají a třeba na novém enginu, tak by už na ní museli začat dělat někdy před 2ma lety.

    Nesmysl, slovo nextgen se mi začíná zajídat. A zase to přinesly konzole .... ty škatule fakt nepřinesly nikdy nic dobrého.
    • Taky na ni delaj 2,5 roku a je na novym enginu.
      • Jo to už jsem slyšel párkrát. Naposled u Ghosts, shodou okolností taky CoD. A předtím taky CoD. Vlastně jsem to slyšel jen u CoD :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit