Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozri si recenzie na steame na cod ghosts a potom hovor *3*
  • Navíc sem i narážel na stádovitou tupost typu: "Vidím nadpis "Nové CoD" a udělám se ještě dřív, než stihnu kliknout na předobjednávku" *15* Kde jsou ty časy, kdy hry musely "bojovat" o hráče mnohem více, vydávat Dema, apod... dneska? Stačí si vyrobit reklamou stádečko a je to v cajku...
  • Já nemluvím za všechny hráče, sem tam sice zmiňuju "za nás", ale tím spíš shrnuji názory více lidí, co tu (nebo jinde) čtu. A když už mluvíš o "celém světu", kdopak tu mluví za všechny ? *15* Navíc, když se podíváme třeba na přepapané malé amíky, no to je grupa na anketu, to jo *2*

    Obecná degradace her - trochu ti to nastíním Bíbříku - zvětšování postav (mega týpek s mega zbrojí a mega 100kg mečem apod), přidávání "BoOoOoM" na každej roh (Kam se poděla doba, kdy se hrálo o zápletku, zajímavý příběh, drobnosti a detaily ? Copak nebylo CoD1 nebo 2 akční ? A co Mafia 1 ? Minimum efektů a stejnak to byly mnohem lepší hry), mega reklama na každym rohu a obecně oblbování (neboj, taky ti už vymyli mozek *3* ) a často nadhodnocení her, někdy až 3x vzhledem ke kvalitě + množství obsahu. Asi tak... jestli to nevidíš, tak si už nejspíš taky poslušná ovečka ;)

    Apropo, Justin je toho taky příkladem, jak vymýt puberťačkám mozečky blbůstkama a emočníma ždímačkama... to bys jako znalec měl vědět ;)

    P.S. Ani u filmů tomu neni jinak (opět, jedná se to části, ne celku)... mrkni na 300 nejlépe hodnocených filmů všech dob, proscentuelně bude převažovat milulé tisíciletí ;)

    *Peace
  • O tom nic nevím, při posledním předávání si jasně vyhrál... i když pár jiných místních kreatur ti dejchalo na Bíbra...
  • já z toho zas tak moc Crysis necejtim podle mně to má takovej vlastní unikátní feel
  • frag.ment
    Hrál jsem jen COD2, ostatní mě nějak nezajímaly, ale tohle se mi celkem zamlouvá a nemuselo by to být špatný.. Jo a proč je u každého článku v diskuzi jen nadávání na konzole, to už mi fakt uniká. Nedá se to tu už číst a je to škoda, občas se tu člověk aspoň pobavil, ale teď je to tu jeden výblitek za druhým.
  • Vrook
    Tak pokud nacpou do SP Kevina Spaceyho, tak to asi moc jako křoví neberou. A jako herní čas je mi celkem ukradenej, spíš bych bral, kdyby se kvalitou zpracování vrátili ideálně zpátky k těm prvním dílům. Tohle zasazení je totiž naprosto odpudivý.
  • Možná proto, že je to tak trapná série, že nezajímá už ani ty hatery. *3*
  • Ehm, titulek článku byl o nějakých herních inovacích....
  • TheGGG
    zase někdo kdo mluví za všechny hráče. Ono česká herní obec je mag*r do simulací a obecně nudných a nezajímavých her, celosvětově bys s anketou naštěstí neuspěl.
    obecná degradace her je absolutní nesmysl o kterém se mluví pouze tady na retro games. *6* Hry nebyly nikdy lepší než dnes.
  • TheGGG
    ne, vždycky mě ju seberou CoD hateři
  • První a druhý díl je už klasika, vynikající bylo také první Modern Warfare, pak už to šlo z kopce.
  • Skvělý nápad na dlc.....
  • Počkej, nemáš náhodou loňskou a letošní trofej už doma ? *3*
  • Když je podle tebe v kurzu "hate", tak proč se nehejtujou dobré hry? Vždy se najdou jednotlivci, kteří jaksi vybočují z davu, nicméně když jednu hru hejtuje většina, asi na tom něco bude...

    Totiž dost lidem leží v žaludku několik věcí:
    1) obecná degradace her, ke které (bohužel) série CoD taky trochu příspívá - "co bychom se snažili, přebalíme jim tu samou hru, šak oni to mazánci stejně koupěj a budou smažit MP",
    2) dále mentalita vývojářů, že : "dejte tam víc "BoOoM" šak to hráči chtějí" je jaksi taky trochu mimo - co třeba udělat ten super těžký heroický krok a udělat jednoduchou celosvětovou anketu, co by hráči chtěli? (vsadim se, že by vyhrálo téma ww2),
    3) AAA cena za CCC kvalitu - trochu spojený s bodem 1 - jaksi se vytrácí z vědomí značné části hráčů, co je to kvalita - nejen u her platí, že stačí oblbnout reklamou a už se vesele prodává, i když je to vlastně slabota... tady jde na jednu stranu "o nic", ale když se to tak vezme - čím větší hype, tím víc love - tím větší peněženka - zase větší hype atd... co pak kvalitní tituly, co škudlej a nemaj na reklamu? atd... Nevím, třeba se mi to jen zdá, ale před lety se hráči více zajímali nad tím, kde utratí peníze rodičů a většinou se hry musely joo snažit, aby hráče zaujaly...

    Podtrženo sečteno, pak stačí zahládnout pár oveček ve fóru a normální člověk se moc neudrží...

    P.S. Na druhou stranu, tenhle titul špatně nevypadá. Takže si počkám na pořádnější záběr ze hry (ne jak někteří uslintalové tady, co se udělají po prvním titulku "nové CoD" a předobjednají ještě dříve, než si vymění spodky...) a třeba to bude po čase první titul, který mě k téhle sérii vrátí zpět...kdo ví... snad to OPĚT nepokazí...
  • Tilwaen
    Nechystají jako herní inovaci v CoD i luk? Vzhledem k tomu, jak z toho traileru dýchá Crysis...
  • Vrook
    Tak za A - psal jsem hned na začátek, právě po přečtení tvýho postu, aby bylo jasno, že neberu v potaz, že hra příšluší k CoD sérii, kterou jsem navíc nikdy "pozérsky uboze" ani nijak jinak nehejtoval.
    Za B - neni design jako stylizace. Navíc jsem měl na mysli celkový zasazení, kterym je přesně ten svět, kterej jsem k tvojí nelibosti popsal, jak píšeš, jako Pohlreich. Ale asi tak označuješ jakejkoliv negativní přístup (pokud tě uráží vulgarismy, tak welcome to the 2014 a welcome to the internet). Takže nechápu, co jsem měl podle tebe napsat? Názor, jenom proto že se ti to nelíbí, měnit nehodlám. A prostředí zasazení týhle hry se mi prostě hnusí přesně tim, co jsem popsal, to je muj subjektivní názor a jak jsi napsal - je to umění (tedy jistá forma) a to vyvolává subjektivní pocity. Přirozená reakce na takový "umění" může bejt, že se mi prostě vyloženě nelíbí a přijde mi extrémně neoriginální a laciný.
    No a konečně za C, to jenom taková formalitka, pokud do příspěvku napíšeš, že se nechceš hádat, tak pak nepiš pojmy jako "pozérská ubohost" a "nevyzrálost tvého projevu".

    Já se taky občas pozastavim s facepalmem na dokola omýlaný nenávisti k CoD sérii. Ale s úplně stejnym facepalmem se pak pozastavuju nad lidma, co se dokážou fanaticky hádat za něco, co se prostě někomu nelíbí a ještě si na*erou do huby s nějakym uměním, který se zkrátka hodnotí subjektivně. A prosimtě.. pokoru si nechávej k lidem, co si jí zasloužej. Když už tak zákazník si zaslouží pokoru obchodníka. Nevim, proč bych měl být já pokornej k autorům CoD. Srovnej si ty hodnoty trošku... pro vlastní dobro.
  • COD bylo kvalitní asi tak do 5tého dílu. COD 1 A COD 2 jsem se jooo nahrál.Čtyřka a pětka ušly. Ale další díly jsou jenom slátanina nehoráznejch rozměrů. Například cod modernwarfare 3 - ČR. Četli jste si někdy ty cedule a tu propagandu v Praze ? Ty český fráze měli snad z googlu překladače. Oni makaj na hře 1 rok a nezeptajse jednoho čecha, jak se co píše ? Nevim co tam přesně bylo. Něco jako - My nebudeme zemřít atd......
  • corfer
    Vida! Přesný příklad naprosto scestného hatu jen pár příspěvků od mista, kde si přesně na tuhle pozérskou ubohost stěžuju. Nechci žádnou hádku, takže to neber ve zlém, ale všechny ty přehnané obraty akorát ukazují na nevyzrálost tvého projevu, který se navíc neopirá o žádné argumenty. Naopak. Bereš design, tedy umění, a urážíš jeho autory s argumentací Pohlreicha. Stálo by zato hodnotit s pokorou a užívat silné výrazy bez trapných složenin. Takhle to akorát vypadá, že a priori nadáváš a to ještě na uměleckou stránku hry.
  • TheGGG
    Mohl by padouch být Jidáš, bojující proti krypto-fašistickému západnímu zřízení? Ideálně v kóperaci s nějakým soudruhem z východu? Broletariát by byl zachován a bohatí by byli smeteni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit