Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    QTE radoby cool film. S hrou to nema nic spolecnyho
    • Je spousta veci co nemaji s hrama nic spolecnyho a jsou super. Tak kde je problem? :-)
      • Lukass
        Nikde pokud to nekoho bavi. Ja pisu co v tom vidim ja.
        • Mě jen prostě celkově fascinuej tak logika (a to nejen úplně. Diskuse jsou toho plné): "Rád koukám na filmy a líbí se mi. Tohle není hra, ale film. Proto si mi to nelíbí." :-D
  • Roboti vytlačili spoustu lidí z práce. To jako vadí? Klidně bych byl doma, podporován státem a užíval si klidný život bez dřiny.
    Celý problém ohledně robotů a jejich 'lidskosti' mi nějak není jasný. Ať to vypadá jak chce, pořád to je jenom topinkovač.
    • SalemCZ
      Dáš si toust?
    • "podporován státem" to je možná ten problém, jestli bys byl podporován státem
      • Kdyby nebyla podpora od státu, tak kde budu brát peníze na nákup zboží, které vyrábějí ti roboti, co mi vzali práci? A když nebudou mít lidi chechtáky, tak pro koho to budou ti roboti vyrábět?
        • treba to budou vyrabet na vyvoz, nebo pro majetnejsi a ty si klidne chcipni hlady. Podobne jako dneska treba Babis zamestnava ve svych fabrikach rumuny za polovicni mzdu a jeste casto na cerno, takze za ne ani neodvadi ani odvody na soc. a zdra. pojisteni atd. Proste mocni vzdyky na plebs kaslali. Navic dnesni plebs ty gaunery jeste navic voli a podporuje je v jejich zrudnem chovani. *7*
  • KamilZm
    Ach jo, čemu všemu se dnes už říká hra :(
    • Někdo ti drží pistoli u hlavy a nutí tě to hrát? Nikdy v historii jsi neměl větší výběr her ale ty jsi si vybral že půjdeš vykakat svůj názor pod něco u čeho se ti příčí to vůbec nazývat hra...
      • KamilZm
        Nedrží a nikde netvrdím, že mě to někdo nutí hrát. Jen se divím, čemu se dnes dá říkat hra. Za chvíli budeme chodit na "hry" do kina *1*
        • jj, že těchto her vychazí. asi jedna za dva roky a hned tě to strašně urazilo...
        • No možná se přestaň divit, protože "hra" nemá nijak přesnou definici a tudíž se ti klidně může stát že do kina na hry chodit budeš. Jediné co tu řešíme, se ti nelíbí že někdo používá ono slovo hra. Přijde mi, že by jsi sám všem okolo říkal co už je hra a co není. No možná raději sepiš jednoznačnou definici ať ostatní vědí co se smí nazvat hrou a co ne...Takto mi přijdeš jako omezenec...
  • Meta 80 z 68 recenzí. Nothing to see here...
  • ucho
    teda 9 jsem nečekal. měl jsem za to, že hrám tohoto typu si recenzenti většinou troufnou dát maximálně 8. ale je vidět, že to recenzoval fanda předchozích her.
    jinak v recenzi lítá pár čárek. a tady něco chybí: "jehož posláním je pečovat o a dělat společnost starému umělci"
    • Tak samozrejme hodnotenie recenzenta je jeho rozhodnutie a nikdy sa nezavďačí všetkým. Na druhej strane titulka games.cz je stále vytapetovaná uber-reklamou na tuto hru a predpokladám, že pokiaľ sa pani recenzentka chcela vyhnúť českej verzii kauzy Jeffa Gerstmanna vs. gamespot.com radšej prihodila 1-2 bodíky. Fanboy attack incoming za 3...2...1 *5*
      • ucho
        já proti hodnocení vůbec nic nemám a věřím, že autorka prostě vyjádřila svůj názor. na hru se těším, hodně se mi líbily i Heavy Rain a Beyond, takže jestli to dopadlo dobře i tady, tak super. samozřejmě věřím, že kdyby to recenzoval někdo jiný, tak tam toho zkritizuje víc, ale to je řekl bych normální.
    • Nechybí tam nic. Pečuje o Lance Henriksena a zároveň mu dělá společnost.
      • MickeyMutant
        Pečuje o něj jenom proto, že je to taky android.
  • Pan_Klobouk
    Rozpaky androida Svatopluka: PS4 Next-gen Edition?
  • Kedysi tieto pseudohry aspoň dobre vyzerali.
    • "Nebudu nijak přehánět, když řeknu, že Detroit je nejlépe vypadající titul současnosti. Co se autorům povedlo dostat z pět let staré konzole, je neuvěřitelné......"
      • Zajímavý názor. Na mě osobně to zase působí jakp několik let stará hra. Beru to samozřejmě podle gameplay grafiky, ne trailerů a cutscén.
        • https://www.youtube.com/watch?v=_8zVDaSpJlw

          jde vidět, že tomu rozumíš...
          • To video má dokazovat, že je to nejlépe vypadající hra (určitě není) současnosti nebo jako co?
          • random týpek v diskuzi je přece vždycky větší bedna, než recenzent (nebo vlastně kdokoli)... to je u nás přece zákon
            • Kdybyste aspoň nekecali. Na metacritic 75 recenzentů, metascore 80. 131 user rantigů, userscore 9,0.
            • Hmm, už to má větší user score než pillars2, hmm.
            • A mimochodem, těch random týpků třeba na metacritics je třikrát víc než recenzentů, takže dohromady mají určitě větší váhu než recenzenti. User score 65 už dává tušit, že to tak slavné nebude.
      • Tá hra určite nevypadá dobre ani na pomery PS4.
  • Neskutečně nudná, klišovitá hra. Po 6 hodinách hraní ani jeden okamžik vzrušení, pocit zvědavosti, prostě nic. Bolywoodský scénář, nuda k uzoufání
    • Proto jsi to nevydržel a šel si ji koupit hned day 1 a vzal si na ni volno, že jo? :-D
    • Píše člověk,co to ani nehrál. Jak smutné.....
      • jak víš že to nehrál?
        • Z jeho příspěvku je to více než hřejmé. Prostě další troll.
          • Stejně jako ty.
          • Takže víš kulový a jen tu trolluješ
            • Jak se trolluje? Je na to někde návod? A kolik se tím dá vydělat?
    • 100 lidí, 100 chutí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit