Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může lineární hra ve všech ohledech (tak lineární nebyl ani první DE), s tupou AI a ne příliš dlouhou hrací dobou dostat 10? To už se hry vážně hodnotí jen v žebříčku 8-10? Vidím to reálně na 8/10 maximálně. Desítková? K dokonalosti má sakra daleko. Autor recenze měl nejprve vychladnout než vyřkl ortel.
    • 16cmfan
      Si to zahraj a uvidíš... ono, čo tu každý splieta Deus Ex jedna a jeho nelinearitu - pokladám sa za HC fandu jednotky, prechádzam ju tradične každý rok cez leto (taký rituál) a viem dobre, že až na pár rozhodnutí (že si si napr. nedal zabiť brata, alebo oddialil, priblížil bossfighty s Annou a Hermanom) tak to nie je nič hrozné.. a nakoniec, autor recenzie všetko vyzradiť nemôže, čo ty vieš čo všetko je v hre a ako ťa to bude baviť ? Tupú AI mala jednotka (vlastne tupšiu), hracia doba ? Sa mi zdá, že HR je na tom ešte lepšie... *3*
      • skaven123
        az na tu jednu malickost, deus ex 1 vysla v r.2000, preco sa hry v r. 2011 lisia len minimalne? (v ohlade tuposti AI)..11rokov nieje dostatocny cas na nejake to vyladenie? :)
        • dve moznosti: 1) DE byla nadcasova hra. 2) podivej se na dnesni trendy, na to abys udelal nadprumernou hru co se tyce vetsiny hernich prvku zas tolik vylepsovani nepotrebujes ...
          • skaven123
            pravda :/
      • Čo viem ... hru jsem již hrál a dohrál. Je dobrá, ano, ale dokonalá na 10 ani omylem.
        • a kdes ji teda dohrál??? pirástky na Xboxu?? Nebo žiješ v americe a dohráls to za hoďku :-D
          tyhle trollíci mě vždycky dostanou
  • Tak to cumim! Nejdrive se cekal hit, pak zacali byt lide skepticti a ocekaval jsem tak 7/10, toto mi vyrazilo dech! Takze mam asi dalsi hru v hledacku *3*
  • Schazi uz jen jedna vec, videorecenze?
    • sleepless
      K tomu se da rict jen jedna vec: bude :)
  • skaven123
    trosku prehnane hodnotenie, cca 8,5/10 by sedelo viac (linearita, nevyladene RPG, AI protivnikov niekedy na bode mrazu, bitky s bossmi..) malickosti ale na 10 to urcite nieje
    • Presne na 10 je jen CoD
      ps:(sarkasmus)
      • skaven123
        COD som ete nehral, co to je ?:)
  • Velmi příjemně napsaná recka.
  • Panečku, desítky lítají jedna za druhou (nejdřív Hrej.cz, teď tiscali). Ale víte co? Hrál jsem, ehm, "demo", a klidně bych tomu věřil. DE:HR mi z těch pár hodin co jsem u ní strávil přišla jako přesně ta hra, na kterou všichni čekáme, přesně z těch důvodů popsaných v recenzi. Už se nemůžu dočkat, až si pro ní odpoledne skočím do obchodu. Za hry jakou jsou tyhle (a spolu s nimi např. Zaklínač 2 s úžasnou podporou vývojářů i po vydání a to !zdarma!) by se totiž mělo platit, vždyť jak jinak chceme doufat, že se tyhle hry budou dál dělat?
    A mimochodem mám dojem, že dobré hry dělají dobré recenze - jak tahle, tak ta na hrej.cz jsou totiž stylisticky radost číst ;)
  • SA-reg
    Dobrá věc se podařila a všechno dobře dopadlo.

    Ach, jen kdyby takhle byly i hry co Square Enix vytváří, ne jen vydává...
  • Skvělá recenze, která tu na EG překonává nejen stylisticky, ale hlavně tím, že autor tu hru vůbec dohrál. *1*
  • Lukasi je pravda ze si deus ex hral jen par dnu a hned mu davas desitku? Cetl jsem to vcera na twitteru a nechce se mi tomu verit. Diky za odpoved
    • taky by mě zajímalo, jak to hrál, když byl minulý týden na GamesComu, k tomu ještě napsat recenzi, ten šlověk snad nespí, nebo čítuje *1*
      • janchor
        Z Kolína jsme se vrátili v pátek, ale kruhy pod očima mám solidní, to jo.

        Jinak viz tweetman.
    • steam mu ukazuje 38h viz. http://aaraaf.net/temp/orly.jpg. Což ej zvlášní že na EG odkad sla tahle zpráva(jaydee) jim to píše jenom 18 :-D
      • jo to je ten slavný JD kdo psal recenzi tam? mně přijde totiž divná, dost si protiřečí s hodnocením.. jako kdyby celá recenze byla tak na 6/10 a hodnocení pak prostě dal 9 aby se neřeklo
      • 38h? tak to by byla teda parada :-) Uz sa tesim.
  • skoda ze desitkovymu deus ex a portal 2 kazi hodnoceni devitkova nuda.. ehm terraria :P clovek by hned cekaal ze hodnoceni je v rozmezi 9/15 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit