Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm....mohli by fakt prerobit jednotku v novom engine....

    alebo este lepsie, prerobit system shock - nejlepsiu hru vsetkych cias.
    • Nový engine to síce nie je, iba nové textúry (a nový DX10 renderer), ale predsa:
      http://www.moddb.com/mods/deus-ex-new-vision
  • Moc jsem se bál že tohle se nepovede. Když mi kdysi kamarád poslal odkaz na první trailer, opravdu se mi vrátila doba kdy jsme hltali každý povedený trailer a těšili se na demo. Ale po zklamáních jako Mafia 2, Zaklínač 2 a další, jsem zůstával pesimistou. DeusEx:HR mě po dlouhé době přikovala k obrazovce až do rána. Spal jsem jen 2h a už jsem se nemohl dočkat až se vrátím "do hry". Není to originální hra, vše co má už jsme někde viděli, možná i líp zpracované, ale jako celek pasuje perfektně do sebe a dělá opravdu čest jménu DeusEx. Mimochodem tam jsem první misi sjel napoprvé stylem Rambo "odstřelovač", abych si pak druhé hraní o to více vychutnal ve "stealth" stylu. DE:HR jsem si od začátku vychutnával jako tichý hacker, až první boss mě vyléčil a donutil trochu přehodnotit priority. Tady s Lukášem moc nesouhlasím - bosové dají tichošlápkům pořádně zabrat, jedno z mála míst kde není "více cestnost" propracovaná. Já bych to taky viděl na 10/10 a asi mou nej hru tohoto roku, možná posledních 3-5 let. Vůbec by mi nevadilo, kdyby v tomhle stylu udělali remake prvního Deus Ex.
    • Zaklínač 2 a zklámání??? a v čom proboha - možná že je kratší než jednička :-d
      • Zaklinac 2 byl bohuzel mnohem vetsi zklamani nez musel bejt... 5 a pul kvestu, 3 lokace, 20 potvor i s bosama a to ani nemluvim o tom jak strme klesa obtiznost hrani. Nejsilnejsi adrenalinova schopnost a jeji 3 animace (pokud clovek neseka do harpii) je proste vysmech. Cert vem alchimii a Sapkowskeho pribeh ale tohle jsou proste veci ktery nemuzu odpustit. Zlata Mafie 2...
        • Preed
          Na jednej strane spominas nejake tvoje subjektivne chyby Zaklinaca 2 a nasledne napises ''Zlata Mafie 2...'',no kto ta potom moze brat vazne...
          • Mafia 2 me narozdil od Zaklinace 2 bavila. Mela svoje chyby a bylo jich hodne ale porad jsem si ji uzil. Zadne subjektivni chyby nevidim. Malo potvor, malo lokaci, mizerne udelane specialni schopnosti jsou proste fakt ktery musi videt proste kazdy. Adrenalinove dorazeni jsme si taky vsichni vyzkouseli vic nez jednou tak vime o cem mluvim a kdo si nevsimnul rapidne klesajici obtiznosti (asi tak od konce prvni tretiny hry) tak musi bejt slepej!
            • uplně to stejné bych mohl říct o Mafii 2.. a k tomu, že jsi ty slepý.. věc vkusu a názoru, uzavřeno
        • Mafia 2 je odpad a to me nikdo nevymluvi.
      • Pro mě naprosto ve všem - Od vysoké HW náročnosti, nezvládnutí animace postavy, přes zakčnění celého konceptu, popření alchymie jak jsme ji znali z jedničky, až po totální vytrhnutí hry ze Sapkowského konceptu postavy. (Někdy až bolestná snaha zaklínače být neutrální jak ji známe z knih, je tady totálně pošlapána, znásilněna a poplivána příběhem Geralta míchajícího se ve vysoké politice, ve službách výzvědných služeb a jako poskok králů? Kde je Geralt řešící problémy obyčejných lidí. Vůbec jsem nechápal, že za prvním i druhým dílem stojí jedni a ti samí lidé... Tady jsem hodně litoval peněz za speciální edici.
        • Preed
          1) vysoka HW narocnost? hold za dobru grafiku sa plati,pred par rokmi v dobe crysis ked graficka karta moc dlho nevydrzala by som to asi nepovedal,ale dnes v dobe prisposobovania staruckym konzolam som rad ked niekto z mojho pc vymackne maximum
          2) nezvladnute animacie postavy? neviem o com hovoris
          3) popretie alchymie? no ak myslis ten debilny system,ze mozes pit len ked meditujes,tak to celkom sralo,ale ono bolo dost obvious kde budes bojovat takze sa to nejak dalo zvladnut
          4) Nesuhlasim,knihy som cital vsetky,pravda,je to uz par rokov,nepametam si uplne vsetko,ale Geralt urcite neriesil problemy obycajnych ludi a tak ako tu aj v knihach ma geralt nejaky ''ciel'',ludia proste prichadzaju do cesty a Zaklinac sa musi nejak rozhodnut,myslim,ze aj on v knihach vela krat spytoval svoju neutralitu a Geralt nikdy nebol normalny Zaklinac,keby bol tak tie knihy by o nicom neboli,pomahat obycajnym ludom? smiesne..nehovoriac o tom,ze ta vysoka politika,vyzvedne sluzby a podobne z toho urobili prave taky pribeh ako by to pisal sam Sapkowski,sak nakoniec cela saga o zaklinacovi bola o politickych machinaciach,samozrejme mozno sa toho geralt trochu menej priamo ale neda sa povedat,ze by to v mal nejaku motivaciu,proste veci sa diali okolo neho a musel sa nejak rozhodovat.
          • snad jen k té HW náročnosti bych dodal, že po patchi ta hra není vůbec náročná na to jak užasně vypadá... ubersample se vypne a hraje se v pohodě... animace dobré, snad jen mimika obličejů mohla být trochu propracovanější, ale nic co by kazilo dojem
        • Bohuzel pravda, zaklinac 2 nic moc... tak nejak jsem se u nej nudil.. nedokazu pojmenovat duvody, ale bylo to spise utrpeni, nez zabava... techto recenzi na Deuse se celkem bojim, bo znate to - vsude 9/10 a 10/10, a nakonec nic... A tuctove hry jsou 2x lepsi/zajimavejsi/hratelnejsi...
        • Ty hele, ale chápeš doufám, že se pořád jedná o hru. Neprožívej to tolik !!! Jsou jiný věci v životě co jsou špatně, ale určitě to není druhej zaklínač
          • Neprožívej to tolik? Sorry, ale co děláš na webu o hrách když je neprožíváš?
            • jenže to je otázka vkusu prostě... četl jsem knihy, viděl serial, hrál první hru a ve dvojce nevidim takové problémy jako ty... Geralt a příběh postav okolo něho se prostě vyvijí, dostal se tam kam by se zaklínač dostat neměl.. a on byl vůbec celkově jiný od ostatních zaklínačů.. neutralita byla zachována, pokud tak člověk hraje v pozdější fázi hry.. poskok krále? možná, ale co takhle pomoc příteli? přijde mi, že s Foltestem v tom bylo něco víc, než jen poskakování.. říkám, jde o to jak to člověk bere a otázka vkusu :) já třeba zase nechápu vývoj postav v jiných hrách :)
  • Jednicka byla snad ta nejlepsi hra co jsem hral. Uz se nemuzu dockat, az budu mit doma tohle.
  • I kdyby to byl rmk Deus Ex 1 v současné grafice, tak bych si to koupil. Zase se zavřu u kompu a nevylezu ven:)
  • určitě skvělá hra já to sice nehrál ale už se těším na ty fanatiky (a zřejmě experty na všechno) co to budou pomlouvat protože na to nadávaj už od prvního oznámení a teď jim přijde blbí přestat
  • To je vždycky plno řečí o originalitě a šup, desítka :-) Jinak patřím mezi generaci, které první Deus Ex učaroval.
    • No to prepinani pohledu kamery je DOST originalni.
  • Sakra ... 10? Tak už se těším až si to zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit