Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Pěkná recenze. Původně jsem chtěl autora zprdnout, že nezmínil v úvodu také System Shock, ale pak to napravil, takže nemám výtek*1*.
    Už se těším, až si příští rok nový Deus Ex zahraju.
  • Nemyslel jsem, že se ještě někdy dožiju recenze, kde se mluví o tak zásadních uměleckých a filozofických dílech. A tahle cyberpunková modla si to rozhodně zaslouží. Děkuji. (Tajné podání ruky).
  • Pokud ma MA 2 10/10 proc by nemohl Deux dostat taky 10/10.. Staci trochu masaze a 10 litaj ...pred par lety recenzanti 10 skoro neznali a to byli hry daleko lepsi
    • GAMES jsou tak trochu pokrokovy .) Bohu dik. Jine servery se stale desitek boji jak cert krize.
    • V cem byly hry pred dvema lety daleko lepsi?
      • Nepsal sem pred 2 lety ale pred par lety.. A na otazku v cem byly lepsi nez soucasne hry.. ve vsem krome grafiky.. Samozrejme se nande obcas hra ktera je kvalitni i v teto dobe.. witcher ,,Witcher 2,, DA:O,,Riddick.. dal uz me nic nenapada :-)
    • Taky si říkám, jestli má dnes ještě cenu dávat k recenzím číselná hodnocení.
      • Pokud chce web spachat sebevrazdu...
  • zdenek.sipek
    Hodiny mi o délce hry moc neřeknou, spíše by mne zajímalo, o kolik je hra obsahově větší než zmiňované 'demo', které končilo bosákem v aréně - mimochodem, také jsem hrál za hardcore hackera a ze začátku byl pro mne nezvládnutým oříškem, pak jsem si ale všiml, že když se schovám v jednom rohu a přilákám ho, tak se postaví vždy na stejné místo. Několik pěkně umístěných plastických výbušnin odpálených na dálku poté vykonalo své.
  • Jde změnit vizáž hl. hrdiny nebo musím hrát za to smažkovské jelito?
    • MishKonn
      "smažkovské jelito"

      Touché. *15*
    • Zlatej JC Denton. No nic jedem znova jedničku s tímhle:
      http://www.moddb.com/mods/the-nameless-mod/tutorials/improving-deus-exs-graphics-with-mods

      Rozhodně doporučuji
    • septicflesh
      Podle ukázek bych uvítal možnost augmentace hlasivek *1*
      • náhodou ten hlas je celkem dobrý :D jsem koukal na deníček vývojářů (zvuky,hudba,dabing) a ten herec mluvi normálně uplně jinak.. možná jen, že to místama přehnané jako byl Christian Bale v Temném rytíři :)
  • Dnes si ji taky zahraju jsem zvědavý recenze je fajn napsaná a ti co tady na tu hru házejí špínu ...jak už někdo zmínil dejte si COD to vás uklidní pro hráče je tu Deus Ex ;-)
    • Konstruktivní kritika a nesouhlas s hodnocením není házení špíny.Nikdo tu nenapsal, že hra je špatná. Jen že na 10 nemá (taky která ano). Nauč se trochu tolerance k rozdílným názorům ty CoD ;)
      • evidentně to už tady všichni hráli a četli recenzi jen na EG kde to hráli nějak pochybně(18h)
        • Kdo si to chtel zahrat, tak uz mel tak 2 mesice prilezitost.
  • tejto recenzii by som neveril, ale hral som to "demo" a musim povedat, podla mna na 10 to ma, vyrovna sa to de1, aj ked mnohy mozno nebudu suhlasit, ale podla mna jednoznacne ano, mozno ma mensie chybi a mozno sa nebude niekomu pozdavat to ci ono, ale treba hru brat celkovo a neodsudzovat ju kvoli nejakym drobnostiam za nekvalitny titul, tak ako tu mnohy odsudzovali Zaklinaca 2 ci Mafiu 2, hral som tie hry a podla mna su obe velmi kvalitne a nerobia hanbu svojim predchodcom, co sa zaklinaca 2 ky tyka vadilo my len ten subojovy system a zo zaciatku nemoznost odkladat veci v krcmach, co bolo dost zle rozhodnutie, ktore neskor napravili patchom, zial hru som este predtym dohral a ja nezacinam na novo hru hned po dohrani, musim si tie zazitky najprv nejak stravit a potom zahram znova uz aj ztym patchom, tak to bolo aj so Z1 tkou a tak to bude aj s tymto, tak isto Mafia 1 bola skvela, ale nikdy sa my ju nechcelo dohrat, neviem preco, dvojku som dohral a bavil som sa skvele, a tak isto to bude aj pri DE HR, ok kus som to rozobral, sorry
  • Tady je tolik chytráků kteří hru pomlouvaj ale pokud vím tak ještě nevyšla
    • Tak to víš blbě chytráku.
      • Marllone
        Vyšla zrovna dneska, a všichni tihle borci ji už mají poctivě upirátěnou.
        • no Xboxová verze je na netu pirátsky už týden - PC verze ještě ne (na US steamu se hra odemkla tepr před hodinou)
          • NEkromanT
            na pc uz je par mesicu unikla ta beta nebo co to bylo za verzi, zdroj kazdeho spravneho flamera
            • jenže všichni píšou o dohrání celé hry... to znamená konzolové verze...
  • Výborně napsaná recenze!
  • septicflesh
    Podařilo se vám někomu Deus Ex najít na games shopu? To full-textové vyhledávání mi tam přijde neuvěřitelně 'divné' :-) Je sice pěkné, že po zadání hesla Deus Ex mi to vtipně nabídne Nintendo 3DS a dalších X věcí včetně froté ručníku, ale...). Nechápu všechny možné serepetičky s kategoriemi když tam chybí takové možnosti prokliku jako jsou třeba 'NOVINKY'. V těch kategoriich je podle mého názoru poněkud bordel a chuť si nějakou hru po přečtení recenze koupit mě přechází po pěti minutách marného hledání. Možná jsem jen lamka, ale stalo se mi to tady minimálně 5x. A to nemluvím o chybách typu: běžná cena 599,- cena po slevě 599,- nebo předobjednávky za 0,-. Nejsem rýpal, ale je to škoda.
    • blixa
      Shop.games je jeste porad trochu v plenkach, o tehle chybach se vi a na prislusnych mistech se to resi.. Cca za 14 dni by uz spousta veci mela bejt lepsi, vcetne rozsirenyho sortimentu..
      • septicflesh
        Díky za reakci, Martine. Jak jsem řekl, přehlídnul bych kravinky, stačí přidat smysluplné listování novinkami (chronologicky) a já osobně bych byl třeba spokojen. I když bylo moje postěžování si trochu offtopic, ten Deus Ex bych prostě koupil (předobjednal), najít ho. To je pointa. A stačilo už *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit