Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Drahá redakce, kdybyste neměli Slavíka, tak si ho budete muset odchytit.

    Tady jen nerad znovu zmiňuju onoho „hlavního protagonistu“.
    • PreidaQ
      Je pravda, že když už nám uživatelům v diskuzi je odepřeno užívat některé slova spojená s obyčejným všedním lidským životem, nemohlo by být tak těžké implementovat způsob, kterým by se všem hlavním protagonistům v recenzích jednou provždy zatrhl tipec.
    • nightborne
      Co to *1* ?
      • MickeyMutant
        Kapitola "Potichu i nahlas", druhá věta. Pleonas-to.
        • nightborne
          Protagonista může být představitel nejen hlavní, ale i klíčové role, tudíž protagonistů může být víc, a tudíž jeden z nich může být zcela nejhlavnější. Ale ne, jenom slovíčkařim, uvědomuju si poukázanou blábolovitost, je to něco jako LED dioda.

          Spíš mě zarazil ten odchyt... co to *1* ?
          • MickeyMutant
            To je kompliment*3*
      • Hlavni protagonista = hlavni hlavni hrdina
  • mikrotransakce nejsou potreba, v podstate jsou to regulerni cheaty a kdo to ve hre potrebuje a pouzije, je loser tak jako tak
  • "Picus Network"
    Borci ^_^
    • To už v DXHR byla nadnárodní televizní stanice a tehdy ještě nebyla o Praze a českém názvosloví zmínka. To ovšem nic nemění na faktu, že v našem krásném jazyce a s háčkem je to každopádně velká krása *1*.
    • SalemCZ
      to byl důvod proč se hra z většiny odehrává v Praze, kvůli slovu "Picus"
    • Porad mi prijde ze bez toho hacku a kdyz je to vsude vyslovovany jako pajkus jaksi ztraci vtip.
      • nightborne
        Jasně, vyslovený to nepřijde, ale jako přiznám se, že jak jsem to viděl někde napsaný, neubránil jsem se pubertálnímu chichotání.
    • To už bylo v Human Revolution. "Picus Area" "Picus Web"
    • Ristoro
      To mě taky rozesmálo :D. Zajímalo by mě, jestli to byl záměr, nebo je našinci vytrolili.
  • Povinna osmickova jizda, kdezto hry od neznamych studii si to v recenzi sliznou.
  • hráčské recenze PC verze na metacriticu mluví o katastrofě (hodnocení 5.9) - ubohý příběh, mikrotransakce, DLC již od prvního dne, Denuvo, problémy s optimalizací, grindování kvůli mikrotransakcím. Myslím že si raději mezitím zahraju znovu původní Deus Ex, protože jsem ho dohrál do konce pouze 1x a to jsem nehrál stealth.
    • Grindovani kvuli mikrotransakcim? Asi je hlavni otazka zda to pise nekdo kdo hru hral a nebo zda plyve jen nekdo kdo videl nabidku mikrotransakci a hnusi se mu to z principu. Zadne grindovani neni treba. Expu je v zakladu tolik ze uz v pulce hry nevim na jake vlastnosti je davat (cpu uz do zbytecnych jako rychlost obnovy zdravi apod). Peneze na nic nepotrebujes (max obcas koupis praxis kit). Mam u sebe pres 30 000 kreditu a neni za co je utratit. Mikrotransakce v tyhle hre proste nemaji smysl a neni treba se jich bat.
      • Oni spis testuji jestli to hraci snesou, tohle je jen vlastovka a naostro se pujde v dalsich hrach
        • přijde ti 60 USD za AAA hru málo? Za takovou cenu by člověk čekal, že dostane kompletní a odladěnou hru a ne nedodělek založený na dodatečných mikrotransakcích, jehož SP je na 30 hodin (tj. 2 USD za hodinu hraní).
          • Tak 30 hodin je silny nadstandart ne? Navic u hry co jde projet minimalne dvakrat jinym stylem a s jinou hratelnosti (stealth vs akce). Kdyz budou mit vsechny hry delku a leveldesign jak deus ex budu happy. Ale nekdo radeji uprednostni 8h tunel bez mikrotransakci
            • Nj.. a nekdo ho dohral za par hodin, je snad jasny ze herni doba se bude u kazdyho lisit..ale o to moc neslo..slo o to ze 30 hodin neni nadstandart...
            • JamesFaith
              Prvního DE jsem odehrál za čtyři školní dny, takže těch 30 hodin by u mě odpovídalo, a to jsem hodně prolejzal a hrál většinou na stealth.

              V DE1 nebyla silná stránka délka kampaně, ale znovuhratelnost.
            • 30 hodin neni zadny nadstandart. Prvniho deuse sem hral 50 hodin. 30 hodin je prumer. Ja nevim ze si dneska lidi mysli ze kdyz ma hra 15 hodin ze to je jako ok. Nadstandart je kdyz ma hra 100+ hodin.
    • nightborne
      Jo, protože mezi hráčskejma "recenzema" najdeš sto ekšpertů, co tomu napálej 0, protože "postavme se na odpor mikrotransakcím, ach bože".

      Absolutně nepoznáš, že tam nějaký jsou. Grind je nesmysl, žádnej tam není, a hra ti nikdy, ani jednou nenabídne nějakej nákup.

      Tu špatnou technickou stránku beru, fakt není moc povedená, ale ty nejzákladnější věci už řešil patch, což napovídá, že na tom hodlaj ještě máknout, takže... budiž.
      • I kdyby tam grind byl, co je na nem vlastne spatnyho? jako ze je kazdej linej neco delat opakovane aby neceho dosahnul, vsechno radsi hned bez prace? Nebo je to v tom ze to nekoho urazi kdyz ho hra nuti delat nejakou cinnost opakovane? Samo 100 hodin grindu v nejakym MMO se zacne zajidat, ale proc je takovej problem pro plno lidi nekde stravit hodinu nebo dve moc nechapu. Lenosi:)
        • Protoze hry jsou zabava a liny sou predevsim autori, pokud v pribehove hre nedokazou vytvorit originalni obsah. Predstav si, ze bys koukal na film a jedna scena by se 5x zopakovala, jenom aby se to bez prace natahlo.
          • Tak to je priklad jako noha, ty volle:)
            • Jaký smysl by teda mělo hrát 3x jednu misi dokola v týhle hře? Viděl bys pokaždý to samý, našel bys pokaždý to samý a bojoval bys se stejnýma nepřátelema. Skoro stejný jak přetočit zpátky (dobře mohl bys něco zahrát líp nebo hůř), jen tě to zotráví a nic z toho nedostaneš navíc.
        • nightborne
          Nehodnotím samotnej grind =). Vždyť hraju Black Desert Online, proboha, z toho už musí bejt jasný, že se na grindování nedívám skrz prsty =).

          Jenom říkám, že v DXMD zkrátka žádnej neni =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit