Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WalkingWad
    Já budu za hov@do - zatím mám 10 hodin a baví mě to.... Je to taková easy, hodně to vede za ruku, ale mě to nevadí, prostě se to dobře hraje. Člověk moc netuhne a naoko to dává možnost volby. Co sem od toho čekal, to sem dostal. Pokud někdo čekal ultrahardcore stealth, tak byl blázen, bylo by to neprodejné :)

    Ohledně optimalizace nemůžu soudit, na slušném hw to běhá bez problému, tak nevím co je tím myšleno...
  • Ok. A teď by mohli konečně udělat dobrého Deuse. Remake prvního dílu... *1*
    • ravux
      http://store.steampowered.com/app/397550/
      • Lukyz
        Tak Revision je dle mého názoru naprostý fail, vzhledem k tomu kolik toho naslibovali a kolik toho dodali. GMDX je o několik řádů výš.
  • som sa dosral
  • Ty auta jsou hrozný... Já chápu uměleckou licenci člověka, který si myslí, že auta budoucnosti budou vypadat jako low poli model auta z 20 let staré hry... ale nemyslím si, že je to vhodně zvolené do této hry. Ty auta vypadaj jak pěst na oko, kazí to celý dojem.
    • souhlas, auta vypadaji hrozne. a nelíbí se mi ani hlavní hrdina, hlavne jeho učes a bradka. to by snad mel byt standard že si v rpg mužete vytvorit vlastního
  • jamar28
    A co se grafiky týče, teď si projíždím galerii a třeba obr. č. 26 - co to jako je? To je strašný.
    • graficky je to jedna z nejhezčích her na trhu, bohužel mám pouze 4 gb grafiku a na plnou krásu je třeba až 6gb grafika, každopádně i tak hra vypadá nádherně
      • jamar28
        Kouknul ses na obrázek, o kterém mluvím?
  • vonTossis
    Jsem vyvrhel, ale moc se mi to líbí. Stejně tak jako HR. Myslím si, že oba díly jsou více než důstojným nástupcem prvního dílu. Škoda té češtiny, ta trpí.
  • To je tak strasny, kdyz vydaji hru par dni pred tim, nez deckam konci prazdniny :-D

    Jj. Stiznosti na steamu ohledne propadu fps jsem zaznamenal. Zatim nejlibovejsi byl uzivatel, ktery si stezoval, ze mu to nejede ve 4k na plny detaily se zapnutym antialiasingem na gtx1080. Kdyz mu radili, ze si ho ma vypnout, prej by to problem delat nemelo a at to spravi :-D

    Koupeno, spokojenost nade vse. HR se mi libil hodne, tohle zhruba stejne. Jen ten pocit blesku z cisteho nebe tam uz neni. Je to nakonec pokracovani.
  • mikrotransakce nejsou potreba, v podstate jsou to regulerni cheaty a kdo to ve hre potrebuje a pouzije, je loser tak jako tak
  • Magister_Peditum
    Když vidím ten "překlad", tak si umím představit, jak probíhá ta "profesionální práce" na hrách i v jiných směrech.
  • Hra je to fajn jen je poměrně krátká a celkem předvídatelná ale velký puls za množství cest například v bance jsem si dost užil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit