Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Aha takže ničit životní prostředí sklem z potíků, noo to nebude mít dobré hodnocení ochránců přírody.
  • Asharak
    jen to ne
  • Tak tohle bude velky konkurent Risen 3, ten herni svet je tak krasne zeleny *1*
  • flash789
    mno..ja ti taky nepomůžu ..
  • flash789
    hele klidek, neznamena ze když mas rad hry nejlíp cernobile, nebo maximelne odstiny hnede a sede a u toho mas na stole zapaleny kadidlo a v misce vnitrnosti z kravy ze to tak chtej všichni:)
  • maros.goc
    " Jinak tu mnoho pozoruhodných prvků nenajdeme, protože zmíněný hráč si ani moc neprohlíží lup, nedívá se do inventáře, prostě se řítí vpřed. Na jeho obranu je třeba říci, že sám přiznává, že RPG moc nehraje."

    aj napriek tomu ze RPG velmi nehrava zabijal vsetko co mu islo pod ruku a proste ako ste napisali "proste se riti vpred" ....to velmi o pozitivnych kvalitach tohto RPG velmi nehovori
  • wenceslaus
    Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako MMO typu Guild Wars...
  • maros.goc
    a kde je ten dragon age? ja vidim len nejaku farebnu hack and slash hru
  • sipecka
    Jéééé to je roztomilá hra, všude krásně zelené barvičky, trpajzlík skáče kotolouly dozadu a vše to vypadá tak pohádkově, můj synovec bude mít zase radost....
  • Aj Vám tak strašne blikal obraz a prebiehali po ňom farebné šmuhy? Dúfam, že to v bete opravia.
  • MickeyMutant
    Ta komprese samozřejmě dělá z těch "maximálních detailů" jen špatný vtip.
  • https://www.youtube.com/watch?v=X0G9Np6TqVo
  • SWTOR video místo Dragon Age, autore opravit.
  • Mě se zobrazuje místo DA:I videa pouze trailer na SWTOR.
  • Gojira
    Dobrý soundtrack *3*
  • flash789
    Hmm..jak jsem tam ted videl toho trpa jak meta kozelce pozadu, moje ocekavani sli krapet dolu :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit