Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolosální blbost, ani ve sleve na steamu, dokonce ani zadarmo
  • V Mafii 2 byl jízdní model skvělý! Tedy... alespoň výsledný pocit z toho všeho byl pro mě velmi dobrý. Jízdní model v GTA IV byl také dobrý, ale já jsem v něm nenašel to vzrušení a strach, že mi podklouznou kola a já nabourám a zdechnu.
  • Jako nevypadá to špatně, ale ten jízdní model je fakt arkáda. To má gtaV navrch
  • Uvidime no GTAV-Online jim zatim sype dost :)
  • Jízdní model v GTA IV si s oběma Mafiema těžce vytírá prdel.
  • Nekašlou, jen musí překopat celou grafiku, aby PC verze nebyla taková ostuda.
  • Snad jediné hry, kde autoři pochopili, jak moc je jízdní model důležitý, byla Mafie a Mafie2 - těm v tomto směru nelze absolutně nic vytknout. V obou hrách jsem si jízdu dokonale užíval a v pohodě jde jezdit i tak, aby člověk dodržoval předpisy a nebo tak, aby nepoškodil auto.
  • Aspon nejaky klon GTA V na PC *1* R* uz asi kaslou na konverzi.
  • Hm, tak kdyby jako multiplayer vypadal celý Watch Dogs, tak bych vážně váhal, zda si ho koupit. Takhle to vypadá jako klon GTA V. Nic nového pod Sluncem. Naštěstí to snad bude ve výsledku o něčem jiném.
  • No tak tahle hra pro mne není. :( Škoda a tak jsem se na ni těšil a věřil, že to bude nakonec dobré. :-/ A tak nadějná hra to byla. *9*
  • Ten jízdní model... Co mi to asi připomíná? Sleeping Dogs? Jízdní model mě asi nejvíce zklamal na Watch Dogs. Pokud budou vývojáři dál brát auto v otevřeném herním světě pouze jako dopravní prostředek sloužící pouze k rychlému a snadnému přemisťování, tak je to hodně špatné. Nevím, co si od tak arkádového přístupu slibují. Přízeň u starců, co sotva dokáží udržet gamepad? I dítě zvládne pobrnkat si na klávesnici a trefit z místa A do místa B.
  • at žije jízdní model Vice City... *1* *1*
  • Vypada to jako Driver do ktereho misto prevtelovani dali hacking, a ta nicmoc grafika je stejna oproti Driveru tam pridali jen jednu z 90% nepruhlednou lensfleru co vas "oslni" tim, ze prekreje pul obrazovky... Snad je to jen omezena nextgen-(HAHA)konzolova verze (aspon podle ovladace) a PC verze bude vypadat jak slibovali...
  • Je vidět že "Frantíci" dosud neprokoukli náš prodělečný trh a hra má dokonce i na konzolích českou lokalizaci. Měli by vyrazit na exkurzi do EA a jim podobným, tam by jim vysvětlili pořádný obchodní model.
  • spoock
    musím uznat, že od pohledu to má humusáčtější jízdní model, než GTA V (ten byl v době vydání taky propírán a nakonec je dobrý), to je prostě marast, motorka, budiž, ale ty auta, děs, ale chce to hrát, aby si člověk udělal obrázek, popř. snad to do dalšího dílu vyladí
  • On to neumí jenom on :) Používá to hackerská skupina a Aiden se k tomu prostě nějak dostane :) A řekl bych, že policie se také umí do těchto možností nějak dostat, uvidíme :)
  • Keyz
    Já to mám stále nainstalováno. Opravdu bych nečekal v dané době, že to nebude pak ve více hrách. Konzole jsou již silné a pořád nic.

    Nemusí se to ovládat jako GTA IV ale ani fyzika poškození není na úrovni GTA IV. To je krok zpátky.
    Klidně by se mohlo zatáčelo v rychlosti lehce ale auta by se mohla lépe ničit aby člověk měl snahu nejezdit skrze vše co lze projet.
  • owny
    jako jo, jsou tam dobré nápady, ale je to konzoloidně arkádovité až to bolí
  • Já nevím, jestli se jim někdo ještě na ta desetiminutová videa ještě vůbec dívá. *1*
  • Keyz
    Vypadá to, že to dost osekali.
    Přece existuje tvrzení ,že již HW konzolí není brzdou, tak to je asi rozhodnutí založené na něčem jiném...

    Protože to je město, tak ochuzená fyzika (jak to vypadá) mně mrzí. Autem tam vše demoluje a skoro se nepoškodí. Pak staré GTA IV působí jako zjevení. Krásně poškozená auta i při menších nárazech. Zrovna jsem se v úterý koukal na GTA V a i tam to bylo lepší. I přesto, že to to oproti IV zjednodušili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit