Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, tak proto jsem měl z D3 celou dobu podobný pocit jako Martin Bach - vše se totiž už léta připravuje pro supr čupr ALL-AUTO-TOTAL-GAMING-EXPERIENCE-GAMING-DEVICES (čti herní konzole)... Tím se to vše vyjasňuje. *7*
    • jn bylo to podezřely, už jen ty orby, myslel jsem že to je kvuli PVP arenam (i kdyz stačilo vypnout pití potek)
  • na konzole to bude super hra o tom nepochybuju...
    bojím se ze to PC bude katastrofa jako dungeon sieght 3 :(
    • Dungeon Siege.
      • jo no aby si mě neopravil. :P ty vole tvoje problémy chtěl mít.
        *1*
        • Kašli na něj, nejspíš právě odmaturoval. Chtěl tedy poukázat na to, že se v názvu píše velké písmeno na začátku slova, a především na to, že ON na to má... ,-)
          • @franzik
            Jak říkám, spell-checker v prohlížeči řeší dost. Na druhou stranu nevím, jestli to nebylo myšleno ironicky.

            @AKA
            O něco výš jsem vysvětlil svoje počínání. A názory jako ten tvůj jsou důvod, proč diskuze na internetu vypadají tak jak vypadají. Nejen v ČR. Takže kdyby si lidé bývali řekli "No jo, to fakt bylo špatně" místo "Nějakej jazyk, k čemu mi to je dyž mi všichni rozumí", neměli někteří tendence ostatní opravovat. Například když já udělám neúmyslně chybu, jsem rád za opravu. Fakt, že ega některých lidí jsou tak velká a křehká, že nedokáží přijmout opravu, je věc jiná a upřímně, zas tak mě nezajímá.

            @MHOE
            Když mi za to zaplatí, proč ne ^^ .
            • Oceňuju, že si dokážeš stát za svým a zároveň to brát s nadhledem :-) Jsem si jistý, že přestože to nikdo na diskuzi neuzná, z tvých příspěvků si minimálně část lidí něco odnese...
          • Ne, chtěl jsem poukázat na to, že mezi Siege a Sieght je docela rozdíl. Zejména v tom, že druhé slovo v angličtině neexistuje, pokud vím. A jen ať na mě nekašle, nudím se v práci a diskuze s někým ... hmm, nenapadá mě žádné slušné slovo, škoda. A mimochodem, děkuji za další fascinující odhalení a za kompliment.
            • to je dobre ze koncis a ted si spocitej kolik je tady prispevku o danem tematu a kolik o tom jak vehementne upozornujes na jeho chybu a zkus me tvrdit ze jsem v predeslem prispevku nemel pravdu
            • Úkol pro Aoyagi, franzkfk - najděte všechny chyby v příspěvku od AKA a zdůvodněte (nejlépe citacemi z Pravidel českého pravopisu).

              Postup:

              1) Provést
              2) Prohlásit se za porevolučního Cyrila a Metoděje

              *5*
            • I/Y není překlep, ale HRUBÁ chyba. Končím, do diskuzí už vstupovat nebudu. Tohle je směšný a smutný zároveň.
            • jo jenZe neKteRy lyDE a sTacI i pRumNErne inTelIgentnI pOchOpilY co mIslel za hRu i Ze to byl pReKleP a tvojI ZbiTecNou naPOvedu jsme k tomu nepotrebovali cela ta Diskuze Je Uplne Zbytecna kdyby kazdej opravoval chyby kde se kdo utne a psal to tady tak tady neni nic jineho a k danemu tematu uz nebude prostor proto prumerne inteligentni clovek danou vec pochopi a k chybam v textu ktere nemaji s danym tematem nic spolecneho I-Y PREKLEPY ATD se nevyjadruje jelikoz nejsme na hodine cestiny dalo by se to klidne pokladat za umyslny SPAM.
            • Já tě naprosto chápu, někdy mě ty diskuze opravdu rvou oči. Bohužel, když se ozveš, tak jsi za puntičkáře a paradoxně blbečka. Ti idioti totiž nechápou, že jde o jejich gramotnost a dobro. Pokud napíše někdo překlep, stane se. Ovšem nikam přece nespěcháte, můžete si to po sobě v klidu přečíst a případně opravit. Pokud ale napíše místo Siege Sieght, tak je to tristní. Oni si neuvědomujou, že tohle laxní chování z nich udělá akorát debily. To je takovej problém otevřít novej panel a vyhledat si tu hru, pokud si není člověk jistej? To jste opravdu tak hloupí, že bráníte svou inbecilitu? A nejvíc mě štve, když někdo začne bránit to, že napsal nějakou hrubku. Ale to už je zase jiná kapitola...
        • To víš, nevzdělanost a primitivní vyjadřování českého národu mě často dohání téměř k slzám, případně rozbitým klávesnicím. A "vole" si běž říkat třeba tatínkovi, stejně tě adoptovali.
          • řeknu ti to upřímě a narovinu... Na čestinu ti tu každej kašle, tady de o vyjádření svého názoru co si kdo o hře myslí, popřipadě nesouhlasit či souhlasit s názorem.
            tu tam se určite chyba bude ale opravovat všechno? jsme snad na českém forum kde se opravují chyby?
            To že napíšu překlep NAVIC v anglickem slově, a ne v čestině, a ty to po mě opravuješ svěči že si nechutnej puntičkář. A pak to házíš že většína čechu je negramotná a že TY si jedinej ten chytrej (to nepíšeš ale proste to tak vyzníva) a na závěr mě začneč urážet protože jsem napsal slangový slovo "vole" že jsem adoptovany. Ok za toto slovo se omlouvam to jsem psát opravdu něměl, ale návažet se do mé rodiny nebudeš! Klidně že jsem negramotnej d**** co nemí ani psat I/Y, ale rodina je moje svatině a ty si jí pošlapal. *16*
            • Napsal jsem doslova "Jo a omlouvám se za dočasný výpadek". Nějak se to neslučuje s tvým "místo toho, abys řekl, že se omlouváš".

              Edit (po čtyřech hodinách) : Jo pardon! Občas se ztrácím v těch reakcích - na koho že to vlastně bylo. Tentokrát z toho vznikl ukázkový brain-lag.
            • Jasně, ty chytráku. Budeme si každej psát jak uznáme za vhodné a všichni si budeme rozumět. Ty jsi prostě hloupej kluk (opírám se o racionální základ v tvých příspěvcích) a místo toho, abys řekl, že se omlouváš, jelikož jsi napsal píčovinu, tak máš ještě tu drzost kopat kolem sebe. Ale neboj, nejsi sám a toho se bojím zase já.
            • Fakt, že na češtinu ( nebo kterýkoliv jiný jazyk, že...) mě štve. A co hůř, lidé se pak vymlouvají na dyslexii / dysgrafii stejně, jako se někteří ... milovníci jídla vymlouvají na štítnou žlázu, nebo něco. Přitom existuje technologie schopná eliminovat velké procento chyb - spell-check.
              Puntičkář? Ne, vlastně prokazuji službu ( teď jsem asi blahosklonný puntičkář ^^ ). Chci říct, někdo má třeba zažité jméno a tak se dlouhodobě ztrapňuje. Kdybych měl původně v úmyslu někoho shazovat, napíši maličko víc, než správnou verzi.... no a pak z toho vzniklo co vzniklo. Potřeboval jsem se nenásilně odreagovat a tohle přišlo jako na zavolanou. A upřímně, nečekal bych, že v dnešní době jsou rodinné hodnoty jsou nějak rozšířené. A už vůbec ne v internetové diskuzi. Jo a omlouvám se za dočasný výpadek ^^

              @MR.sugar: Dík, ale to byla jen návnada. Teď už jsem ale doma s prášky proti bolesti hlavy. Kdyby ne, určitě bych to svedl na místní zvyky a na mou kočku, která to psala.
            • Na tyhle lidi nemá cenu reagovat. Měl by začít u sebe, protože: "primitivní vyjadřování českého národu", nemá tam být "národu", ale "národa", když už ti na tom vyjádřování záleží.
            • roflcopter *1*
          • ježiš ty si blbeček )))) jednou za čas se mrknu,co si tu píšou uhrovatý puberťáci co žijou IT a pc hrama .....a je to koukám pořád stejný...vy máte problémy
            • Perfektní odhad, klaním se.

              >.>

              Mimochodem, upadly ti oči a máš 3 brady. Nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit