Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kks ty jak tliachaš :)
    konkrétne ktorá hra sa takto ovláda na gamepade ?

    hral si dungeon hutner alliance ? deatshpank ? to sú hack n slash mrte podobné diablu, a ovládajú sa úplne luxusne a v žiadnom prípade nie ako ty píšeš
  • tojo proto mam ps3 :-) ale v posledni dobe coop rusej nebo je odflaknutej treba Killlzone 3 kampan de hrat ve split screen jenze jak nikdo to nehraje protoze je jedno jak mas velkou tv stejne se ti obraz smrskne na dva stupidne male ctverecky coz nikdo nechape proc a online hrat kampan nejde coz taky nikdo nechape takze KZ3 coop nuuuuudaaaaaaa nehodnotim VS jen coop anebo DS3 kde coop je takovej ze pokud nehostujete ale propojite se k nekomu tak hrajete pokazde od zacatku za novou postavu a to porad znova a znova a znova takze nuuuuudaaaaaaa a tak bych mohl pokracovat hodne dlouho tim chci rict ze jedna prednsot ps3 oproti pc a to splitscreen kterej byl naprosto skvelej zacina hooodne rychle upadat ne vinou ps3 ale firem co to zprasi cimz zacinam a ne jen ja uvazovat jake dalsi velke + to ma abych znova nezacal hrat na pc a nutno rict ze zadne velke+ me nenapada a exluzivnich titulu ktere by me zajimal neni tolik abych kvuli tomu zustal na ps3 ovladani je lepsi na pc co se tyka nastaveni strategii a rpg a prinejhorsim ten gamepad si na pc muzu taky pripojit jediny + co pro me ps3 melo a co nema pc byl splitscreen skoro u vseho jenze jak jsem napsal zacina toho byt mene a stat vice za hov..
  • Ale na PC si neužiješ coop na jednom monitoru. A upřímně, v Diablu není moc okamžiků, kdy je kolem tebe jen jeden picajzník. Autotarget tam byl, jenže většinou se musel trošku nasměrovat.
  • to jo diablo vyslo na psx ale hralo se to jen proto ze nic jinyho nebylo ale to ovladani atd bylo nic moc. A jak jsem jiz psal nize takovehle hry se na ps ovladaji tak ze drzis donekonecna jedno tlacitko a vse to dela za tebe (automaticke mireni, automaticka chuze kdyz stojis blizko nepritele a das utok tak jde automaticky po nem i kdyz zdrha a klickuje tak tvoje postava ho presne kopiruje vse pomoci jednoho tlacitka ATTACK )
  • hack n slash sa ovládajú s gamepadom úplne luxusne, lepšie ako s myšou
  • Stejně jako posledních 5 let... Čili mluvením?
  • Vzhledem k tomu, že hack & slash RPG mají původ na konzolích a dokonce i samotné Diablo vyšlo na Playstation, bych se toho vážně nebál.
  • Preed
    Neviem,ani nechcem vediet ako sa to na tom gamepade bude ovladat,ale ak to bude podobne ako opisoval v prispevku AKA tak je to teda smiesne,uznavam ze sportove hry,hopsacky atd sa na gamepade voladaju lepsie ako na klavesnici ale robit na konzole hru ktora sa tam absolutne neda ovladat a musia byt v hre urobene kompromisi len koli tomu aby to bolo hratelne to uz zasahaje do kvality hry a je to cele dost smutne.
  • zdeeneek
    A co je na serii Diablo slozityho? Jednodussi hra uz snad ani byt nemuze *3*
  • to je wuuuul.....
  • Ano, to je přesně symptom úpadku PC. Víc paměti neznamená kvalitnější hra. Víc tlačítek na klávesnici neznamená kvalitnější hra. Dokonce ani víc herních prvků neznamená kvalitnější hra. Kvalitní hru dělá invenční design a řemeslný kód, což je u PC krédo už jen hrstky firem.
  • titan sme jeli taktez s kamosem ve 2, a dohrali sme sotva hlavni hru a ten posledni datadiskovej akt sme jen rozehrali a nikdy se k tomu nevratili. Me to uz od 2 az 3 aktu prislo furt to samy, a jeste do toho mega easy. HC mod de az po dohrani hry, k tomu ale asi z uvedenejch duvodu nikdy nedojde. Spatna hra to ale neni, tak 40 hod me to vcelku dost bavilo :) 7/10 davam ja
  • mezi ty se počítám, proto očekávám zklamání, impulz k rozvijeni D1 a D2 v tom moc nevidim, ale mozny je vse. Pro amatery bez znalosti D1 to bude asi dobry, pro ty je dobry ale secko. Dyby misto svickovy zacli davat klizku, taky se po par letech najdou gurmáni co budou klizku chvalit do nebes, prevazne proto, ze nikdy nejedli svickovou :D
  • miker17
    hahahahahahahahaha*chrchly*hahahahahaha
  • miker17
    na wow ti kašlu já chci pořádnou hru bez kozolovích kokoti-n a degenerujících zjednodušení a 4 roky staré grafiky aby to utáhl shitbox
  • miker17
    přesně zjednodušování her aby je pochopily i konzolisti atd...
  • k pc pripojis jakkoukoliv periferii takze hlaska az bude na pc gamepad je dost mimo

    jinak konzole uz zlikvidovaly tolik skvelych serii vzniklych na pc
  • No ten Oblivion bych teda jen ze srandy chtěl rozjet s gamepadem :-D Já si pamatuju, že když jsem ho chtěl hrát na PC, tak jsem skončil hned nazačátku v tom vězení (jestli se dobře pamatuju), nevěděl jsem, jak se z něj dostat *1* No lama největší :-)) Ale tak já stejně Gothic a Risen daleko radši a nejradši (Zaklínač též nic moc pro mě)...
  • no u toho devila je hoooooodne moc comb a ruznych silensoti z hrani na klavesnici me za chvili u devila boleli prsty a to hodne gamepad je v tomhle lepsi je presne tvarovanej a tlacitka ma pohodlne rozastaveny presne na prsty kdyz si zvyknes da se na tom gamepadu hrat skoro vse az na strategie na ps3 jsem hral oblivion a ruzny strilecky a da se na to zvyknout ale jistej si tim nejsem protoze u vetsiny her hlavne u strilecek je na konzolich autoaim a na 90 procent se to neda vypnout takze zasahnes i kdyz miris trochu bokem vlastne to same jako v sacred takze nemuzu s presnosti rict jestli se na gamepad a ovladani ruznych her na konzolich da zvyknout nebo jestli je to klam dany tim ze to vlastne spoustu veci dela za tebe aby se ti to pohodlne ovladalo a nekazilo pozitek z hrani :-)
  • Oceňuju, že si dokážeš stát za svým a zároveň to brát s nadhledem :-) Jsem si jistý, že přestože to nikdo na diskuzi neuzná, z tvých příspěvků si minimálně část lidí něco odnese...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit