Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas tak se mi to brát nechce. Sám na tom nejsem, co se inteligence týká, nějak záviděníhodně, ale psaný jazyk mi dává tak nějak pocit jistoty. Možná proto, podle výroku "Kdybychom neměli dost svých chyb, neměli bychom potěšení všímat si chyb jiných" mám chuť neustále opravovat. *1*

    /grammar Nazi
  • A ten Devil May Cry je na konzoli jaký, jaký je pocit z ovládání? Zkus to prosím trochu popsat jak u toho Sacred :-) A nějaké vyloženě RPG jsi hrál?

    Dám příklad naprosté šílenosti - první tři díly Harry Potter her byly úžasné (vývoj na PC)... Přišel 4 díl, který byl kompletním portem z konzolí a můžu ti říct, že z toho mi bylo skutečně na zblití a nebyl jsem schopný to dohrát, i když jsem se hodně hodně snažil *6*
  • A nebo jsou lidé, co jistou inteligencí oplývají... Dokonce ti lidé můžou mít v životě i slušně našlápnuto (podle svých představ a snů), avšak mají špetku pochopení a nadhledu, takže rozumí tomu, že hledat nějakou literární či snad lingvistickou hodnotu na diskuzích herního webu nemá smysl. Tady se jednoduše jede na úplně jiné koleji...

    Myslím si, že jsem schopný napsat text na poměrně slušné úrovni, avšak i já si občas rád oddechnu a nezávazně podiskutuju bez nutnosti neustále cenzury a kontroly pravopisu.
  • Myslím si, že na konzolové verzi D3 by mohli vydělat i PCčkáři. Jestli bude společný Bnet pro všechny platformy, bude tam hrát tolik lidí, že ještě za pár let člověk bude čekat na mulťák max. pár minut:-)
  • Aoyagi je treba se usmat, politovat a vic to neresit. Uvedom si, ze lide nejsou jen na tvoji urovni. Jsou i lide, kteri proste nemaji prirozenou inteligenci a nedokazi pochopit, ze se clovek pro ne snazi udelat neco dobreho. Citi se ohrozeni a nejlepsi obrana je utok. Kazdy sveho stesti strujce jest. Kdyz nekomu staci psat jako negramot a jeho budoucnost je pas v tovarne tak jim to neber. Vzpomen si na ne ve svym klimatizovanym kanclu, pousmej se, polituj..
  • a to nic neni zkus si zahrat Red alert na ps3 te teprve mazec :-D
    ja na konzolich preferuju hry jako Devil m cry,mortal kombat ruzny hopsacky a tak ale strategie a podobne jsou podle me hry na pc
  • @franzik
    Jak říkám, spell-checker v prohlížeči řeší dost. Na druhou stranu nevím, jestli to nebylo myšleno ironicky.

    @AKA
    O něco výš jsem vysvětlil svoje počínání. A názory jako ten tvůj jsou důvod, proč diskuze na internetu vypadají tak jak vypadají. Nejen v ČR. Takže kdyby si lidé bývali řekli "No jo, to fakt bylo špatně" místo "Nějakej jazyk, k čemu mi to je dyž mi všichni rozumí", neměli někteří tendence ostatní opravovat. Například když já udělám neúmyslně chybu, jsem rád za opravu. Fakt, že ega některých lidí jsou tak velká a křehká, že nedokáží přijmout opravu, je věc jiná a upřímně, zas tak mě nezajímá.

    @MHOE
    Když mi za to zaplatí, proč ne ^^ .
  • Tady mi právě připadá úplně paradoxní srovnání mnou zmiňované FIFA 11 a třeba toho Sacred 2. Píšeš v podstatě, že s gamepadem je ta hra zabitá, že to není ten zážitek jako s klávesnicí a myší.

    Můžu říct, že u FIFA je to PŘESNĚ naopak - bez gamepadu (= 360 stupňová rotace páček vs. 4 šipky) je to naprosto o ničem...

    Proč se teda pak diví konzolisti, že lidi na jejich mašiny tak nadávají (samozřejmě ne všichni)? Vždyť FIFA je na konzolích naprosto geniální a všichni to uznávají (konzolisté i PCčkáři), tak proč naopak nemůžou konzolisti uznat, že dnešní trend přizpůsobování her na konzole (automatizace) a jejich následné portování na PC totálně ničí nějaký prožitek?

    Až bude u PC i konzolí myš, klávesnice a gamepad a hry budou vyladěné pro co nejlepší požitek z jejího ovládání (buď pro gamepad, či pro klávesnici s myší), tak neřeknu ani popel...
  • jo presne tak ja hral sacred 2 na pc nez umrelo a pak uz se me do nej nechtelo investovat tak jsem koupil jen takovej slabej na net a tak a na hry ps3 no a poridil si sacred na ps3 a na pc to bylo zabavnejsi a pritom je to ta sma hra i po graficke strance ale to ovladani dela hodne i kdyz je to na gamepadu pohodlny je to na ukor toho jak pises ty ze je to zautomatizovany a drzet nonstop palec na spousti je celkem nuda
  • Napsal jsem doslova "Jo a omlouvám se za dočasný výpadek". Nějak se to neslučuje s tvým "místo toho, abys řekl, že se omlouváš".

    Edit (po čtyřech hodinách) : Jo pardon! Občas se ztrácím v těch reakcích - na koho že to vlastně bylo. Tentokrát z toho vznikl ukázkový brain-lag.
  • No, neměl jsem možnost zkusit osobně, ale z toho, jak to popisuješ, mi to připadá docela o ničem se snažit tenhle typ her ovládat gamepadem (člověk je tou automatizací a přednastavováním tak nějak omezovaný v herním zážitku)... Třeba to ale někomu fakt vyhovuje / nemá na vybranou a akceptuje to.
  • no pohyb je pohodlnejsi nez na mysi nebo klavesnici staci naklonit packu ale jinak je to ovladani nic moc a loot beres jedinym tlacitkem vsechen ale da se v nastaveni nastavit aby bral jen urcite veci je to barevne odliseny smejdy sou normalni sedy, lepsi zluty,modry,zlaty atd raritni jsou takovy tmave oranzove no a v tom nastaveni si muzes zaskrknout brat jen treba modry a vejs. No a v multiplayeru to bylo taky vychytany proti tem zlodejum kteri stoji opodal kdyz treba zabijis vetsi skupinku silnych nepratel tak jak jednoho zabijes tak v diablu dycky nekdo dobeh a loot me vyzral tady kdyz nekoho zabijes tak 30 sekund to nemuze vzit nikdo jinej nez ten co dal kill po 30 sekundach uz kdokoliv.
  • A když sbíráš ze země loot (chceš vzít JEN NĚCO z větší hromady, co ti vypadla z truhly nebo nějakého bosse), jak se to udělá? A nebo pokud chceš někam dojít (k nějakému místu, předmětu), tak musíš prostě furt držet nějaké tlačítko pro pohyb?
  • ja hraju sacred 2 na ps3 coz je defakto to same. No a je to reseno tak ze kdyz utocis zblizka a zabijes protivnika pokud stale drzis utok tak se automaticky otoci a seka dalsiho na dalku je to tak ze strili ve smeru na kterej si otoceny vzdy na toho nejblizsiho a vzdy se ke nemu presne natoci jako aby to nevypadalo ze strilis za roh takze vlastne jen drzis palec na spousti a ono to dela vse za tebe . No asi proto nehraju za bojovnika ani za lucistnika ale za kouzelnika je tam vic kouzel tudiz vic tlacitek tudiz vic akci tudiz mam pocit ze skutecne hraju ja :-D
  • chtel jsem dat libi ale me se to vlastne nelibi :-D
  • Počkat, to myslíš jako vážně? Sám mám gamepad pro lepší požitek z FIFA 11, ale na Diablo?
  • naprosto logicky krok, kteremu se muze divit sand jen prislusnik cirkve jehovistu :) na gamepadu by se mozna mohlo diablo ovladat daleko lepe jak myska a klavesnice :) jen si nedovedu predstavit, jak hraci na gamepadu budou chtit domlouvat at uz prodej nebo treba nejakou taktikku, nebo proste neco ..... pri online hrani :)
  • Jsou minimalne mene kvalitni co do technicke stranky.
    Ono taky do toho 1GB ram sdilene pameti (nebo kolik to presne je) se holt vlezou jen neprlis ostre textury, na herni rozlohu to taky nema dobry vliv a ovladani na gamepadu ma taky sve limity oproti mysi a klavesnici.
    K tomu si pricti obvykly autoaim (ok da se vypnout ale i tak), casta absence dedikovanych serveru v multiplayeru a dalsi veci a pak se snad nemuzes divit,ze z pohledu PC hrace jsou hry na konzole vetsinou horsi.
    Vzdyt i ten Rage na PC nejdrive dostaneme s pofidernima texturama a az pozdeji snad vydaji hi-res textury (asi se vyplati na ne rovnou pockat).

    A uplna pohroma pak jsou obvykle porty z konzoli na PC....nejde se divit,ze nejedem PCckar teda konzole dost nesnasi.

    p.s. ja mam PC i Xbox,takze nejsem az takovy konzole hater.
  • "V aukci je něco nového"... "V aukci přihodil již jeden člověk"... "Do aukce se zapojil druhé zájemce"... "Pospěšte si, tato aukce za chvíli skončí!"... "Již tři nabídky zaregistrovány!"... "NO TO SI DĚLÁŠ P*DEL, JAK MŮŽEŠ TOHLE IGNOROVAT?!"... "Startuju základní obrazovku aukce za 3,2,1... pro zrušení stiskněte ESC".... "Jste si jistý, že skutečně nechcete aktivovat rozhranní aukčního systému?"

    Jen aby to tak fakt nedopadlo...
  • No ja bych se PC verze nebal protoze to nebude konverze z konzole ale obracene PC verze se bude predelavat na konzole spis bych se bal jak bude zaopatrena ta aukce myslim tim aby behem hrani nevyskakovala hlaska "V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO""V AUKCI JE NECO NOVEHO"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit