Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, chtěl jsem poukázat na to, že mezi Siege a Sieght je docela rozdíl. Zejména v tom, že druhé slovo v angličtině neexistuje, pokud vím. A jen ať na mě nekašle, nudím se v práci a diskuze s někým ... hmm, nenapadá mě žádné slušné slovo, škoda. A mimochodem, děkuji za další fascinující odhalení a za kompliment.
  • To je dnes velký trend, uplatňovat kvantitu před kvalitou. Ale od toho tu mámé GOG a podobné. Mám toho tolik co dohánět...
  • Kašli na něj, nejspíš právě odmaturoval. Chtěl tedy poukázat na to, že se v názvu píše velké písmeno na začátku slova, a především na to, že ON na to má... ,-)
  • Podle mě to nebude zas takové zklamání. Pokud si udrží jednotnou barevnou paletu a diablovský styl, není moc co zkazit. Vždyť i u toho Titan Questu jsme se se spolubydlícím bavili a dvakrát to dohráli :)
  • Neočekávám propadák, spíš se bojím jak to ovlivní politiku Blizzardu. Je to jedna z posledních společností, která dělá kvalitní hry.

    Aby počítačové hry vydělávaly, musí být velmi kvalitní, jinak to lidi prostě stáhnou, zahrajou a smažou. To že konzolové hry vydělávají i přesto, že jsou méně kvalitní, protože je koupí víc lidí a nedají se tak lehce pirátit je fakt.

    Mám prostě strach že Blizzard za vidinou peněz a přesunem na konzole poleví na kvalitě, když ne v D3, tak v jeho budoucích hrách.
  • Perfektní odhad, klaním se.

    >.>

    Mimochodem, upadly ti oči a máš 3 brady. Nic moc.
  • ježiš ty si blbeček )))) jednou za čas se mrknu,co si tu píšou uhrovatý puberťáci co žijou IT a pc hrama .....a je to koukám pořád stejný...vy máte problémy
  • Bude to zklamání pro ty, co milují D1 a D2. Na druhou stranu i výrazný impulz k tomu pokračovat v rozvíjení světa těchto dvou her :-)

    No a pro instant-gamery tady bude supervyladěnáautobrain diablo hra na konzole... A všichni budou hepy *5*
  • To víš, nevzdělanost a primitivní vyjadřování českého národu mě často dohání téměř k slzám, případně rozbitým klávesnicím. A "vole" si běž říkat třeba tatínkovi, stejně tě adoptovali.
  • jo no aby si mě neopravil. :P ty vole tvoje problémy chtěl mít.
    *1*
  • tohle bude pro některé zklamání roku, pro mě ne, očekávám naprostej propadák co zaslouzi tak 5-6/10 max a necham se klidne překvapit opakem
  • jn bylo to podezřely, už jen ty orby, myslel jsem že to je kvuli PVP arenam (i kdyz stačilo vypnout pití potek)
  • Dungeon Siege.
  • Aha, tak proto jsem měl z D3 celou dobu podobný pocit jako Martin Bach - vše se totiž už léta připravuje pro supr čupr ALL-AUTO-TOTAL-GAMING-EXPERIENCE-GAMING-DEVICES (čti herní konzole)... Tím se to vše vyjasňuje. *7*
  • na konzole to bude super hra o tom nepochybuju...
    bojím se ze to PC bude katastrofa jako dungeon sieght 3 :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit