Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudy

    Wow, tak to fakt čumím!

  • vonTossis

    Bílé haraburdí není bezcenné!

  • Kubizzz

    Stále je to bomba, která konečně vypadá jak měla před 20 lety 🙂

  • Kubizzz

    D4 nevyšlo, nezaslouží si kritiku. D3 bylo paradoxně mnohem lepší po vydání. Grind akt 1 inferno měl něco do sebe. Dnes to zapneš a nemá smysl hrát nic víc než rifty. A to je, alespoň pro mě, silně o ničem. 

  • Kubizzz

    Spíše počítej s wipem. 

  • Mám asi blbý dotaz ale... Když si teď rozjezdu postavu, budu moci pokračovat tam, kde jsem skončil po vydání plné hry? Díky za odpověď 

  • Dekuji za odpovedi. Neee :D Nastesti mame doma 3x Logitech G602 tedy 11 tlacitek by melo snad stacit :D Jen to mam pro osobu, co ma problem s druhou rukou, takze nemuze mit hned kvalesnici nebo gamepad.

    Takze proto ten dotaz, pro normalniho hrace tomu je to jedno. Jsou tu ale i hraci co radi hrajou jen maji nejaky zdravotni problem a tak to lze doufam chapat :)

  • Triggered ;-)

    Mám 3-tlačítkovou myš s kolečkem a většinu her hraju na normal/medium. Děkuji za zeptání.

    Jsem retro casual a nemám vyšší ambice, tak mi prosím promiňte, pane lektvarová výzvo.

    A nezlobte se, že každou gamingovou diskuzi neberu přehnaně vážně. Díky zúčastněné komunitě to často ani nejde ;-)

  • Derp_1337

    Trololol

    A kolik máš ty tlačítek na myši? 15? 

    Hele, já chápu, že casual hráčům jako jsi ty, co všechno hrajou na easy, stačí jednoduchá myška a nějaká bonusová tlačítka navíc. To umí kdejaká lama hrát na Easy a pak za celý souboj s bossem akurát jednou vypít lektvar na doplnění života.

    Jenže lidi, co mají rádi pořádnou výzvu a hrajou na nejvyšší obtížnost, se jen tak neobejdou bez většího množství kláves pro různé schopnosti a lektvary.

  • Maxianimal

    Tohle byla bomba. Před 20ti lety.

  • Maxianimal

    O co, že nebudeš schopnej to posoudit objektivně a nostalgický brýle nepůjdou sundat ;)

  • W0R10CK

    Nepřišlo náhodou 1024x768 s datadiskem LoD?

  • no ale co když on má ještě tu starou - dvoutlačítkovou?

  • O co, že si tohle namaže D3 i D4 na chleba? 😎

  • J.V.Stalin

    Podepisuju. Belzebub je skvělej!

  • Maxianimal

    Jako procházka muzeem asi dobrý. Pokud to bude převod 1:1, tak se obávám, že to novým hráčům nemá co nabídnout, jelikož D2 je už (pochopitelně a nemyslím tove zlém)  zastaralé. Pro hráče, kteří se chtějí vrátit do let jalových je to ale ideální. 

  • VoDaCZ

    Ne nevymyslim tak to skutecne na Voodoo 2 bylo ;) ... Googli ... Na jedne to bylo 800*600 na dvou 1024*768 :)   Samozrejme pres nativni Glide...

  • Rudy

    Škoda že není aj beta na Switch verzi, potřeboval bych si omakat ovládání než do toho zainvestuju. Jak jsem si jednou zvyk, tak vysedávat u PC už mě moc nebaví a SteamDeck je ještě daleko...

  • Rudy

    Ano jde, všechny UI prvky jsou samozřejmě klikatelné, jen teda ty lahvičky asi nepůjde v boji stíhat uklikat ;)

  • Rudy

    Tak to si vymýšlíš, nebo si to špatně pamtjueš, protože 1024*768  Diablo II nikdy nepodporovalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit