Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Jako procházka muzeem asi dobrý. Pokud to bude převod 1:1, tak se obávám, že to novým hráčům nemá co nabídnout, jelikož D2 je už (pochopitelně a nemyslím tove zlém)  zastaralé. Pro hráče, kteří se chtějí vrátit do let jalových je to ale ideální. 

    • O co, že si tohle namaže D3 i D4 na chleba? 😎

      • Maxianimal

        O co, že nebudeš schopnej to posoudit objektivně a nostalgický brýle nepůjdou sundat ;)

        • Kubizzz

          D4 nevyšlo, nezaslouží si kritiku. D3 bylo paradoxně mnohem lepší po vydání. Grind akt 1 inferno měl něco do sebe. Dnes to zapneš a nemá smysl hrát nic víc než rifty. A to je, alespoň pro mě, silně o ničem. 

  • Moc jsem to chtel mit rad, protoze to vypada fakt luxusne, ale nejak mi to nesedlo (puvodni D2 jsem nehral) a ten zacatek byl proste tak nudny, ze jsem nemel vubec chut se prokousat k tomu zajimavejsimu obsahu. 

    Cely kombat mi prisel pomerne krkolomny, asi jako Path of Exile v pocatcich - napr. uderite nepritele a casto se nic nestane. Hra k tomu neda vubec zadnou zpetnou vazbu, takze nevim, jestli to je zpusobene nejakym d-syncem se serverem, nebo jestli to tak proste ma byt, protoze nemam 100% accuracy ci co, proste to pusobi spatne a o to hur, ze jsou vsechny pocatecni skilly single-target, takze upizlat jednoho po druhem, kdyz navic semtam ten utok vubec nic neudela mi prislo otravne.

    Taktez nejsem moc fanda systemu lahvicek, kdy kazda zabira vlastni misto v inventari a v hotbaru neni moznost je zamknout aleson na urcity typ, aby se tam automaticky nepridavala jakakoliv, kterou zrovna seberete.

    Proste na zacataku strasne moc veci spatne, ale zkusim tomu nekdy v budoucnu dat dalsi sanci. Na zaver mozna otazecka - pochopil jsem dobre, ze si viditelne muzete nabindovat pouze dva skilly (na leve a prave tlacitko misi)?

    • uher

      To je moc 😂

    • 0011

      Skilly "binduješ" na klávesy F1-12 na pravé a myslím i levé tlačítko myši (už je to dlouho co jsem to hrál) a pak příslušnými f přepínáš, zbytek nebudu komentovat nebo se rozbrečím smíchy jako soudruh Stalin...

      • goyim

        Používat default F1-12 na skilly je imo masochismus převzaný z D1. V D2 to jde naštěstí přebindovat, doporučuju každému tohle udělat jako první. ;}

        • 0011

          Já nepoužíval tolik skillů a hlavně f1-4 jsou hned nad lahvičkama. Jediné co jsem hrál nedávno je ale právě jednička. Mám rád všechny 3 díly ale jedničku mám pořád nejradši ani dvojka nemá tak hutnou atmosféru i když jsem v ní strávil nejvíc času. Mnohem radši bych měl remake jedničky, tam už "pouhý" remaster nestačí chce to i pár quality of life vylepšení z dalších dílů.

          • Duptcheck

            Vidím to stejně

          • goyim

            Na jedničku je dobrý Belzebub HD mod. 60 fps, skill systémy, nový unikáty, setový itemy, crafting, různé QoL, 4 obtížnost.

            • J.V.Stalin

              Podepisuju. Belzebub je skvělej!

    • J.V.Stalin

      😂

      • Jako bylo mi jasne, ze vetsinu asi muj prispevek spis pobavi, tak aspon za to jsem docela rad, haha.

        • LessPh

          Ja jsem D2 hral pri releasu a kralovsky se bavil, po tom co jsem videl D2R se ale netouzim vracet zpet a radsi bych sahnul po PoE, ktery je poplatny dnesni dobe...

    • goyim

      Tak to sem asi hrál jinou hru. V D2R přidali plovoucí *miss* text, když se netrefíš. Lahvičky se do opasku seřazují automaticky podle typu (vertikálně), vždycky to tak bylo. Stejně tak můžeš flašky automaticky posouvat z inventáře do opasku shift+Lclick. A shift+Rclick ti u obchodníka naplní celý opasek vybranou flaškou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit