Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve Vidni bylo Diablo hned vyprodano a neda se sehnat. Takze podle me nepocitali s tak velkym zajmem.
  • je tu někdo kdo by mi mohl poslat funkční guest pass ?
    • kdyžtak na abdul555@email.cz dík
  • Kill Diabla na infernu (ne muj ;-) www.youtube.com/watch?v=fyAPdEB2tk8
  • Ahoj. Nemáte prosím ještě někdo guest pass navíc? Chtěl bych Diablo vyzkoušet, než ho koupím. Kdyžtak moc díky za odezvu :)
  • Kr.Pa
    Aha !
    http://www.youtube.com/watch?v=I43GUnZN_s4&feature=related
    *15*
  • Piggsy
    Za sebe říkám, že s aukcí předmětů nesouhlasím. Blizzard si vydělá, to je sice pěkné, ale ze spousty mladých hráčů to udělá závislé trosky a zlatokopy, co si budou naivně myslet, že hraním Diabla 3 zbohatnou. Stejně tak jako si závisláci na Facebooku myslí, že mají hromadu kamarádů, přitom mají prd a skutečný život jim mizí v nenávratnu. Chápu, byznys je byznys, každá firma si chce vydělat co nejvíc a Blizzard do toho nikoho nenutí. Ale už jen tím, že dává lidem tu možnost, ničí samotnou podstatu hraní. Hrát se má přece pro zábavu, aspoň dřív tomu tak bylo. Pro mě je hraní odpočinek od světa ovladáného penězmi a pokud bude stejný svět i v Diablu 3, pak pro mě jeho hraní postrádá smysl. Peníze nikdy nic dobrého nepřinesly, jenom války, lakomství a vyjebávání s člověkem.
    • Tak itemy/goldy/leveling/cokoliv za prachy je u kazde onlinovky davno, bylo to uz i u Diabla 2 akorat ne oficialne, takze to bylo komplikovanejsi a byla vetsi sance, ze te nekdo ojebe.
  • Keď už chce niekto robiť analýzu, tak by sa nemal strápniť ako autor.

    2 mil predobjednávok a hlavne ďalší viac ako 1 mil. kópií rozdaných zdarma tým čo majú wow Annual Pass od Blizzardu. A väčšina z nich si to chce vyskúšať hneď ako to je online.

    ČIže min 3 mil + ďalšie predaje.
  • Musim rict ze z bety jsem byl mirne zklaman ale ta se neda srovnat s plnou hrou. Je skvela.
  • Bylo by tady pár lidí ochotno přes neustálý brečení za podobný věci, mě jednoduše pod příspěvek říct jaká ta hra celkově je ? ( dojmy, pro a proti ) ??
    • Jenom upozorneni: neni to diablo 2. Postavy a jejich dovednosti maji vsichni uplne stejne, vcetne atributu. Samozrejme zalezi na tom vedet co kdy pouzit, ale 90% hry stoji a pada s equipem. Jenom priklad: muj wizard ma bez equipu 2k zivotu, s equipem 9.5k, predmety davaji fakt neuveritelne mnozstvi bodu do vlastnosti. Na nejvyssi level se da dostat hodne rychle, s tymem predpokladam ze max level das za par dnu pohodoveho hrani (solo nevim, zatim jedu nightmare a tam to konci na lvl 50, hell nevim jak pujde). A pak zbyva jenom ten itemhunting.
      • hell je v pohode, s magem 58 nemam vetsi problem, solo jde supr, horsi jsou mentalove co se pripojej a za deset sekund se odpojej, coz bohate staci na rychlou smrt diky vetsi obtiznosti pri hrani public games :D
        • Tak proč hraješ public trubko *1* Já to pařil s kamarády, všichni pěkně nasáčkování na TS a to byla ta správná pohodička. Random hráčů a všelijakých "pugů" jsem si dost užil v mmo *7* Tady to rád oželím a raději hraji solo nebo s kámoši.
      • pak zbyva jeste inferno
    • Whisp
      Keď máš rád "diablovky", tak si to kúp, budeš sa baviť kráľovsky. Pokiaľ ich rád nemáš, hru môžeš kľudne vynechať, o nič neprídeš. Pokiaľ si ešte žiadnu nehral, pozri si nejaké ukážky z hrania Diabla 3, na nete ich je plno. Grafika je priemerná, ale za pár hodín si ju buď obľúbiš, alebo si na ňu zvykneš. Hudba nenadchne, ale chuť ju vypnúť mať nebudeš.

      + nízke HW nároky
      + vysoká znovuhrateľnosť
      + možnosť hrať za 5 rôznych postáv

      - nutnosť byť neustále pripojený na net
      - niektoré herné mechanizmy (sila mágie závislá na sile zbrane)
      - zjednodušenie RPG prvkov (čo ale nakoniec príliš nevadí)
  • Kr.Pa
    http://24.media.tumblr.com/tumblr_m41zlwwCpJ1qi1lvmo1_400.jpg *1*
    https://lh5.googleusercontent.com/-2vgZmyhDSzE/T7Ky6Nbm0TI/AAAAAAABfHE/dUMxic36Smo/diablo-3-meme.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit