Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty, co se nedostanou do bety (takže asi 99,9% z vás :D) je tu řešení. Prozatím funguje hra jen v sandbox režimu, časem se dočkáme plně fungujícího serveru. Více na fóru zde http://darkblizz.org/Forum2/diablo-3/
  • Takze uz jen sehnat funkcni betu a nebo klic... a pak mne tady dlouho neuvidite ;D Uz aby to bylo
  • proc je to prostredi tak rozmazany? Tim chteji navodit temnou stranku hry?
    • Zase máš Lojzo brýle v šuplíku co?
  • Na trojku se moc netěším. Z hlediska stylistiky a classů mne to moc nezaujalo. Dvojka asi zůstane nepřekonaná v žánru Hack and slash ( proč se těmhle hrám říká rpg fakt nevím)

    Měl bych otázku: Budou tam luky? Nebo jenom poloautomatický kuše pro toho demon huntera...
    • Ve hře jsou jednoruční, obouruční kuše a luky.
      • Absence luku by mne nenadchla *1*
    • grinderman
      http://en.wikipedia.org/wiki/Hack_and_slash
      • Děkuji četl jsem to.... Pořád Hack and slash považuji za žánr sám pro sebe *4*
  • na d3 se tesim, ale kdyz jsem koukal treba na skilly u demonhuntera, tak je jich spousta zkopirovanych nebo hodne podobnych jako skilly huntera ve WoW (pred cata) coz me teda moc nenadchlo
  • Ty videa od Blizzu vypadali hezky, ale tak nelidsky pro někoho kdo to ještě neměl v ruce. Videa z bety se mi líběj, že ukazujou pohled hráče co k tomu právě sedl. Už se těšim až to bude doma :D
  • nechcel by som hrat betu d3, vyzera tu super, super sa to hra a cakam uz len na predobjednavku najvyssej moznej verzie :) cize nejaka zberatelska, mnam uz sa neviem dockat na plnu verziu, buduci rok v lete to ale uz konecne vyjde
  • kostejnesmrtelny
    Takže na Blizzconu bude release date a do vánoc je to tu :)
  • XorxoxTalarius
    A Skidrow uz nabidl reseni pro ty co nemaji klic :D :D :D Schvalne jestli je tam moznost byt offline :D :D :D

    P.S.: Nez mne ukamenujete, ja to nezkusil ... informace z druhe ruky :) Prece jenom v praci by se na hrani Diabla III moc nadsene nedivali :D
    • myslis tohle http://skidrowcrack.com/diablo-iii-beta/ v komentech pod tim sou psany nejaky navody jak to rozjet, ale jak to jede by me teda taky zajimalo
      • skidrowckack je fake stránka a ničemu na ní bych nevěřil ani za mák...
        • XorxoxTalarius
          Jak prijdu domu, tak zkusim a dam vedet :)
    • grinderman
      na rlslogu od skidrow nic diablo 3 related nevidim, takze imho nejaky fake. kazdopadne uz je venku program blokujici blizzard port, ktery te nasledne presmeruje na jiny server. ovsem jedine co tam jde delat je lognout se za demon huntera a behat po tristramu, pripadne si prohlednout character/skill menu a strilet sipky do vzduchu.

      viz. http://www.youtube.com/watch?v=UTBfPOewx5E
      (v popisku videa je link na ten sandbox program)
      • XorxoxTalarius
        No kamarad ma nejaky Skidrow Crack, ktery ti umozni hrat BETU uplne bez problemu (tedy bez klice) a nelogujes se vubec ... jak rikam, nevim. Informaci nejsem schopen potvrdit ni vyvratit, ale svemu zdroji verim.
    • XorxoxTalarius
      Tak offline byt nejde :) Ale kdo vi ... do vydani casu dost.
  • kdo se nemuze dockat at zkusi Hellgate Global http://hellgate.t3fun.com/
    • XorxoxTalarius
      Diky, ale jeste jsem nedohral puvodni Hellgate :) A ja si nejradsi hraju solo ... cimz jsi mi pripomnel ze muj lovec ve tretim aktu ceka :)
    • Sakra co pindáš... to není mana od blizzardích bohů... takže je to nějaká sra*ka!
      Nehrát!
      • ehm jeden z developeru byl i Bill Roper *3*
        • SA-reg
          Já vím, že Hellgate: London dělali lidi, co dělali Diablo 2.

          Chtěl jsem poukázat na to, jak byli všichni udělaní z Diabla 3, protože je to hra od Blizzardu a přitom ho dělá úplně někdo jinej než D2. Když bylo D3 oznámeno, tak si půlka světa, co hrála D2 nadělala do kalhot... přitom D3 je hra od jiných lidí udělaná v jiné době pro jinou většinu hráčů. Takže to chce počkat až vyjdou konkrétní informace o hře a ne se zcákat z toho, že hra má stejné jméno jako vaše milovaná tisíc let stará hra.

          Všimněte si, že jsem napsal "byli udělaní". Teď už totiž být udělaní můžete... informací je už venku dost a pokud se vám D3 líbí tak prosím... ale ujistěte se, že se vám líbí skutečně ta hra a ne jen vzpomínky na D2.

          Protože ti, kterým se líbí vzpomínky by si skutečně měli zahrát spíš Hellgate: London.
          • davidBray
            to je jako když fandíš nějakému týmu v hokeji/fotbale - tam se soupiska taky co rok mění a kvůli tomu snad fandit nepřestaneš .)
          • Myslím, že je evidentní, že Diablo 3 se náramně povede. V D2 jsem strávil roky života, na Hellgate jsem se těšil jak malé dítě, ale už mě to nedokázalo pohltit. D3 už podle těchto videí bude mít poměrně tradiční hratelnost, s pár kontroverzními prvky (lahvičky fungující ihned a s cooldownem,...), ale i s něčím navíc, jako je to prodávání itemů z invertáře, lepší sbírání předmětů,... Prostě to bude staré poctivé Diablo, takže neberu změnu vývojářů jako relevantní, stejně jako se tomu stalo u Deus Ex 3 (a jak víme, Invisible war dělali tvůrci původní legendy a moc to nedopadlo).
          • Já taky tvrdím, že D3 je už jen další z řady Diablovek, ale stejně mi za to jen vždy nasekají mínusy aniž by odpověděli.
            • A abych doplnil... ani nemusíš říct něco "proti". Stačí říct i něco "neutrálního" a je oheň na střeše.
            • Síla hypu... řekni něco proti něčemu oblíbenýmu a jsi nepřítel číslo jedna...
          • *tlesk tlesk*

            *4*
          • "Protože ti, kterým se líbí vzopmínka by si skutečně měli zahrát spíš Hellgate: London."
            Nebo Torchlight :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit