Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Steam ti umožňuje hrát i offline.

    Battle.Net ne.
  • Ale prosím tě... Ber to s nadhledem *3* . Člověk co tráví od včerejška kdy vyšla recenze celý svůj čas psaním nesmyslných komentářů, tě přece nemůže naštvat. Je toho jeho čas nech mu ho, ale nic mu nedaruj *3*
  • Mam otazku pre tych co maju hry zo streamu.

    Myslite si ze nieste furt on-line ako v battlenete?
  • veskoslav takze podle tve logiky kdyz uvidim hnusnou holku tak dokud se s ni nevyspim nesmim rict ze je hnusna? vidim to na prvni pohled nepotrebuji nic zkouset a z prvniho pohledu vim ze d3 neni lepsi/stejna hra jak d2
  • Trol.diskuzni
    Sounds smart enough.
  • Trol.diskuzni
    Je to zvláštní... Poslední měsíce mě zasypává urážkami a přitom to stejně vždycky dopadne tak, že se rozlítí on sám. *13*
  • PreidaQ
    Tak Activision nám objevil nový zlatý důl. Takže příště jedno Diablo každý rok? *4*
  • Hanzales
    Já souhlasím. Sice jsem měl naštěstí internet vždy v pohodě a současnou rychlost nebudu radši zmiňovat, ale zároveň jsem si vědom všech lidí, co žijou po celé ČR a to nemluvím o tom, že třeba i v USA je mnohdy připojení mimo města hodně o tom slovu, co dneska padlo v úvodu Fight clubu ;o)
  • As si chce uchrániť pocit, že kúpa Diabla III nebolo spláchnutie penez do kanála, a tak sa z neho stal malý ješita. *1*
  • Trol.diskuzni
    Taky nerozumím tomu, proč se hned tak rozhněvá... Přitom jsem mu nic hrozného neřekl.
  • Nechoď, bez teba ma sem nebaví prispievať! *14*
  • Trol.diskuzni
    To sice říkali, ale v zásadě se shodli, že těch lidí je vlastně menšina, kteří mají problém sehnat stabilní a rychlé připojení... A to je možná tak vize někoho, kdo celý život žije v Praze.

    A to se vůbec nebavíme o situaci ve světě - tam prostě konstatovali, že pařanů D3 v Ghaně asi moc není... Supr argument.
  • Trol.diskuzni
    Používám velmi příležitostně... Ale používám. Takže takové provizorní PMko na to napsat můžeš.
  • Ringwraith
    Hezký zbytek večera.

    A využiju toto a zeptám se Trola... používáš email Trol.diskuzni@tiscali.cz? Něco bych ti tam rád napsal.
  • nelzi - naopak rikali jak je v praze nekde pripojeni mizerne
  • Trol.diskuzni
    Jejdamane, ty jsi ale natvrdlý... To je tak složité pochopit, že když D3 vypadá jako kopie WoWka a Path of Exile vypadá jako upgradeované D2, že se mi to logicky líbí grafikou víc?
  • Veskoslav
    No nic mizím. Omlouvám se, že jsem se opět nechal vytočit trotlem a zbytečně Vám tady poničil diskuzi. Přeji hezký a ničím nerušený zbytek dne.
  • Trol.diskuzni
    To Veškoslav: Samozřejmě, že nehrál - na první pohled je evidentní, že to není hra pro mě a s D2 to má pramálo společného...
  • Veskoslav
    Nehrál, ale víš, jak by mělo vypadat? Proboha, co ty jsi za člověka.
  • Veskoslav
    R: V poho no:)Já vím, jem občas otravný. Ale spousta lidí, by to tak mohla myslet no.
    Calwin: Nepocvažuji a už jsem hrál. Osobně to nevidím na více jak 8/10
    Trole: Být tebou tak držím hubu. Ty jsi nehrál nic. Ani betu a ani hru, ale hlavně, že máš neustále kecy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit