Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me je to putna ja cekam na PS3 verzi :D
  • Je to singleplayer, ne ONLINE..
    Pokud pan tvůrce myslí že "nejlepší zážitek" v online modu bude nakupování itemů za skutečné peníze, bude to nejlepší zážitek pro jeho bankovní účet, ne pro hráče...
    Mnoho lidí díky tomuto už ted přemýšlí o warez verzi místo originálu. A dobře jim tak (tvůrcům).
    Házet klacky pod nohy hráčům kteří si hru poctivě koupí? Demence.
    • davidBray
      jenom další hloupá omluva pro krádež. až budeš něco sám tvořit a setkáš se s tím, že ti to někdo krade a používá ve svůj prospěch, budeš se na to dívat úplně jinak. Dokud jsem studoval - zš, sš - hry jsem stahoval, neviděl jsem v tom žádný problém, ale jakmile začneš něco tvořit a někdo ti to ukradne změníš názor. Už pár let si hry kupuji a když na to nemám, jakože si prostě nemůžu dovolit koupit vše co bych chtěl, tak si ji prostě nezahraji.
      • Souhlas. Je to hruza jak nekteri mladi lide uvazuji. Bud mi das co chci, nebo te okradu.
      • Plne stebou suhlasim. Ak sa vam nepaci ze musite byt online, tak si hru nekupte. Mozno ked bude slaba predajnost zistia preco. Ja si hru taky asi nekoupim. Dam prednost inej mmonline hre. *3*
      • kostejnesmrtelny
        A ještě tu vo těch rohlíkách, prosimtě... *7*
        • Radsi mlc, dem*nte. Krade a jeste ma blby kecy.
    • najlepsie bude pockat na prelomenie ochrany a som si isty ze niekto pride nato ako itemy dostat na torrent :D ... ja ten humbuk okolo Diabla neznasam
  • Na tohle jsem určitě všichni čekali... Jsem rád, že jsem se dozvěděl, co vlastně chci hrát a že offline opravdu nechci.
    Přirovnání k fantasy je úpln mimo. Je pravda, že pokud někdo nemá rád fantasy hru, tak si ji asi nekoupí, protože ta hra prostě je fantasy a neni jiná možnost. Ovšem zvolit si, zda budu online nebo offline tu je, neni složitá na realizaci a prostě funguje. Tak proč prostě nenechat možnost volby? Asi takhle, tohle musej bejt podmáznutý PR kecy. Palec dolů, ale pokus dobrej :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit