Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Digitalni licence D3: RoS za 730 Kč zde: https://www.g2a.com/r/ibit s kodem na 5% slevu kterej rad poskytnu :) Jeste mam 3 kody :)
  • Diablo 1 HD mod
    http://mod.diablo1.eu.org/
  • Cekal jsem klasicke Blizzardi CGI, necekal jsem, ze uz ani neudelaji full time a pristrihavaji zaberama ze hry.

    Skoda jen, ze D3 zabilo znacku Diablo. Cekal jsem Diablo 2 s novou grafikou, vetsim svetem atd. Dockal jsem se WoW zprzneni Diabla. Zkratka ja Diablu 3 je videt, ze jeho vyvoj 100x restartovali a ve finale vidali takoveho prasopsa zbastleneho za necele 2 roky.

    Inu co, GGG rad zaplatim sem tam za PoE, ktere splnuje to co D3 nedokazalo (tedy az na tu velikost sveta, halt to neni velka korporace a tedy nemaji fondy na tolik lidi a tak dlouhy vyvoj).
    • fakt zvláštní, jak to funguje - Diablo jedničku mám úplně nejradši (občas si ji zahraju znova), ve dvojce jsem strávil celý svoje mládí, ale trojka mě i přes spoustu blbin baví taky hrozně moc a teď s tím patchem loot 2.0 je to naprostá paráda :)
    • zkus to ted je to mnohem lepsi. a az bude secko workovat v dataci myslim si ze se to tomu priblizi. Grafiku sral pes u tohohle se na to nikda nehralo
      • To je mi bohuzel zapovezeno ... nejsem ochoten poslat US korporaci kopii meho ID (obcanky), aby mi odstranili autentikator ze ztraceneho telefonu (obzvlaste kdyz se uplne vsude regustruju na fiktivni identitu :)).

        To co me po mesici hrani odradilo byla naprosta absence vyvoje postavy... me to proste prislo, ze z oznaceni ARPG Blizzard vzal to RPG a zbyla jen ta Action. Pro me to v cem kralovalo Diablo 2, nepreberny pocet ruznych buildu postav a tuna veci na zkouseni. V D3 za meho casu (vicemene hned po startu) bylo pro kazde povolani jeden max dva cookie cutter "buildy" a to je vse.

        Zkratka ja jsem se nasel v Path of Exile, ale tady u clanku jsem ocekaval pekny CGI (jak je odjakziva Blizz umel) a ani toho jsem se nedockal...

        P.S. O grafice to neni ... rozplizlost zvladlo opravit upravene DX dll, ktere pridalo sharpen a pak se na to dalo koukat.
      • To si pis, ze na grafiku a celkovou stylizaci se u takovych her hralo vzdycky. Ta hra je o masovym zabijeni a ceste do pekla, ale provadis ho v az parodickym enginu, kde pribeh zase parodickej neni. Idiotskej PEGI mix.
  • Před pár dny jsem znovu zkusil Diablo 3 z nudy, a konečně jsem se začal celkem bavit...kéž by to takhle bylo před rokem a půl...
  • STR na staffce pro WD? FAIL
  • ja to možno zkusím teda... ale reknu kamošovi at mi hackne cizi account a uvidim jake to. protože penez je na to škoda, muj nazor tak mne neminuskujte *13*
    • Dobre robis :)) Diablo III je srrr.acka :))
    • Seš zku...ej za...nej zloděj, hacknout někomu acount je pěkně ubohý, potřeboval by si přes držku a tvůj kámoš taky. Někdo si koupí za vydělaný prachy hru a ty mu jí ukradneš?? Ty voe co se to rodí za ubožáky....
    • Ahoj. Jsem retard, ale říkejte mi max. A pokud mě nenajdete jako max, tak píšu jako Dave či Titanfail.
      • proč nepises jako smrtibabka?
      • Nevím jestli tady píše více lidí pod nickem Dave ale já rozhodně takovéhle kraviny nepíšu. Ani sem zas tak často nepřispívám.
    • Doufám, že ti někdo hackne pr**l za takové názory..
  • trailer paradni hudebni doprovod dokonalost *4*
  • uz se tesim az kilnu Adriu
  • az to bude offline tak to koupim..
    • spis stahnes *1* .
      • registraci/aktivaci jeste rozdejcham, ale proc mam proboha hrat singl online?!
        • Proto,aby si v te hre nikdo nenachetoval gear, jak tomu bylo u offlien verze Xbox diablo 3.
          Navic zrusili ahcka vse je account bound.
          V ROS nepujde koupit gear(podvadet).
          Armory,"ladder" uz bude mit smysl, ne jako pred patchem kdy si 99% hracu nakoupilo gear z ahcek.
          Kdyz jsi utratil 300k za hry,tak snad pro tebe, neni problem mit stabilni internet,ale stejne
          tech 300k ti neverim.
          • Jo, mam jednu skrin jen na krabice s plackama. Jen jsem tim chtel rict, ze nemam problem si hry koupit, kdyz uz je kupuju pomalu 30 let. Neni to zadny vychloubani, jen se to rozjelo uplne nekam jinam nez jsem cekal. Priste si dam pozor nez neco napisu, jestli vubec jeste nekdy neco napisu. Tohle je divna doba a jeste horsi mladez :(
            • Veskoslav
              Vždyť jsi se zachoval jako děcko, co se vychloubá, že mu rodiče dávají větší kapesné. Offline Diablo se řešilo už v době vydání a je to už nuda.
            • Diskuze se rozjela jinym smerem, nez jsi puvodne cekal? A kam si cekal, ze se rozjede diskuze po tom, co napises "az to bude offline tak to koupim.. " a "Trapaku, uz jsem utratil za hry 300k"? Abych ti rekl pravdu, tohle nejsou zrovna dobre zaklady na zajimavou debatu.
        • proc? protoze to tak urobili. ak ti to nevyhovuje tak to nehraj a hraj si diablo 2 alebo torchlighta, poe atd.
          • Veskoslav
            Poe má stejnou ochranu jako Diablo III;) To si moc bez netu nezahraješ.
          • Btw zrovna PoE nevim o tom, ze by se dalo hrat offline :). Zrovna v PoE jsou lagy celkem znat aspon naposled, co jsem tam byl.
          • ne, fakt? :D
      • Trapaku, uz jsem utratil za hry 300k
        • Jason_dinAlt
          Koruny nemají zkratku "k". Správně se píše "Kč".
        • Utratil jsi 300k za hry a tady máš problém si to koupit? Myslím, že si tu někdo honí své malé "ego":-)
        • 300 000 za hry? A ještě tu o tom, že jsi chodil v měsíci, mluvil ve dvou a v 5 jsi rodičům koupil barák *5*
          • dalsi trapak, uz mi neni 20 ty dite
            • Ale ano. Jenom děcko se musí nutně "chlubit" kolik toho utratilo. Já za cca 19 let hraní utratil také malé "jmění", ale nemám to potřebu někde vytrubovat jako nějaký fakan.
  • Jste tu na sebe hnusni a zli, at vam za trest Malthael srpama rozerve prd*le az k lopatkam!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit