Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Mmm pokud budou mít stejně skvělé prostředí jak v originále tak možná i uprgaduji, ale chtělo by to nerovnější terén :( Je to až moc zploštěle nudné.
  • DLC k jednomu z nejvetsich zklamani co se tyce her? A nefixuje zhola nic, jen pridava vetsi cisla na itemy? Nebo uz pridali aspon to co bylo v D2... oh wait!
    • ???Zrusili ahcka,kompleten predelali itemy:mf pryc,cc a cd velmi zredukovali,
      ls na 70 nefunguje,gear si neskladas jen z velkeho dps a ls.
      Ale pomoci elemental bonus damage ,bonus skillu , toughness a healingu.
      Buildy se taky skldaji podle gearu uz to neni o 1buildu.
      Leg/set maji unikatni schopnosti : 1tureta navic,80% slow locustem,misto 3psu 1 velky,
      stit z 25% hp na rukach,chain lightning,imunity na ability elit, a mnohem vice.
      V ROS mas navic mystika,adventure mod,rifty a akt navic +crusader.
      • bože, psát "ahcka" místo aukce? si na hlavu? je to stejně dlouhý, tohle je prostě nemoc nerdů!!! Stejně jako výkřiky typu STR na stafce pro WD... no nerství non plus ultra
      • To ze capnuli par statu a nefunguje lifesteal nic nemeni. Char se porad boostuje akorat main statem. Toughness neni nic jinyho nez ehp, to uz davno bylo, jen nebylo cislo primo ve hre. Buildy se nijak nemeni, porad je to konzolovy skladani par abilit a pasivek, talentovy stromy nikde. Mystik je jenom presouvani statu, akt navic je jen jiny skin priser, prostredi.
        Porad tu nikde nevidim prvky z D2 jako rozvoj postavy, runy, kostka atd.
        Takze novyho nic.
        • Lifesteal neni? A jaký je rozdíl mezi lifestealem a xxx Hp after each hit?
          • vlastik.plaminek
            LS jsou procenta z DMG, LPH je daný konkrétním číslem.
        • Jedno je fakt :) Horadic koska byla svym zpusobem super ;)
        • "akt navic je jen jiny skin priser, prostredi"

          Pobavils trolíku...
  • ty filmečky ma blizzard sice porad kvalitní po technicke strance ale jaksi se z toho vytrácí obsah a hloubka. Snazi se to vynahradit "epičností" ale už z tech cinematics videí nemám husí kuži jako u diabla 2. Taky atmosfera cele hry se vytratila nekam.
    težko to vyjadrit ale z diabla 2 jsem mel podobny pocit jako z dark souls co se týče atmosfery, takova deprese a beznadej všude kolem. tohle je už moc "sluníčkove".
    • Naprosto souhlasím. DIII je nejlepší dnešní diablovka, ale na DII LOD prostě nemá...
    • Neřekl bych že je to sluníčkové, je to prostě nevkusné. Schválně sem nainstaloval Grim Dawn a tak by mělo vypadat akční RPG.
      • Pamatuji si, jak jsi řval, že kdo si kupuje předčasný přístup do nehotové hry, tak je blbec. Jsi blbec?
        • Já nic nekupoval. Stáhl jsem si to. *3*
          • A tim se chlubis? *11*
            • Zacatkem jsem myslel spusteni hry jako takove. Jinak inferno me tez nelakalo uz tolik a bez nekterych nutnych patchu nehratelne pokud clovek opravdu nebral veci z aukce. Proto me mile prekvapil posledni patch, ktery z toho udelal hru hratelnejsi :)
              Kazdopadne te chapu v posledni dobe uz nepremyslim, co v dane hre budu delat ale spis, zda ji vubec zapnu :D
            • Ja nemel az takovej problem se zacatkem jako s endgamem. Aukci jsem zezacatku povazoval za vlastne docela dobrej napad. Grafika alespon co se prostredi tyce se mi v nekolika mistech libila. Melo to spad a barbar byl zezacatku fakt zabavnej i kdyz teda projit normal bylo az moc jednoduchy. Jak jsem ale zacal hrat inferno tak jsem mel chut nekoho fakt prastit.

              Ja vim ze patch nic nestoji ale vzhledem k tomu ze nejakym hernim suchem zrovna netrpim tak je Diablo az fakt na poslednim miste mezi hrama ktery bych chtel hrat.
            • Tak stahnuti patche a vyzkouseni te skoro nic nestoji maximalne cas. Ale chapu tve rozcarovani, protoze jsem ho mel v zacatcich D3 tez a vlastne jsem ho od te doby temer nehral, az k tomuto patchi.
            • Je pro me uz mrtvy po jakymkoliv patchi. Jestli konecne dokazali z Diabla 3 udelat tu spravnou Diablovku tak vsem stastnym paritelum gratuluju ale ja uz do toho nejdu.
            • Je pro tebe mrtve i po patchi 2.0.1? :) Jestli ano potom R.I.P. A jestli jsi ho nezkousel tak zkus... me osobne na minimalne chvili zase zaujalo :D
            • Titan Quest? Co prosim? :D Teda pro me je Diablo 3 uz mrtvy ale i tak je porad o 2000% lepsi nez Titan Quest.
            • Přece nebudu kupovat demo a kdo mi zaručí, že to vyjde? Nejsem nějaký fanatický nerd, co si platí hry dopředu. Až hra vyjde, tak ji znovu stáhnu až pak se rozhodnu, jestli si ji koupím. Ale tady asi není o čem. Titan Quest je nejlepší akční rpg ani Diablo II se nechytá.
  • Jsem asi jedinej koho aukce bavila a nijak nepohoršovala.... R.I.P aukce..ale výměnou za mnohá zlepšení to beru *5*
    • aukce byla fajn, hlavne se daly vydelat slušny prachy
    • Veskoslav
      Aukce zničila systém Diabla. Nebyl důvod prolézat a chodit znova a znova. Stačilo mít dostatečné prachy a měl jsi téměř cokoliv a v nejlepší kvalitě. Naštěstí většinu věcí stejně můžeš zahodit a to včetně setovek, protože "nové" setovky mají nejenom lepší parametry, ale nesedí k původním sadám. Aukce byla dobrá tak akorát na kupování gemů. Ty padaly málo.
      • To RMAH to znicila,gold aukce ne. Je jedno,jestli grindis itemy nebo goldy na itemy. Botu a cinanu by bylo min, kdyby si hranim nemohli primo a jednoduse vydelavat. A driv na zacatku byl loot prisernej. Nahral sem asi 120 hodin a v infernu sem se mohl s WD leda tak placat v prvnim aktu, druhej uz sem nezasoloval protoze sem nemel dmg, beliala na inferno sem dal jen v parte a dal to uz neslo ani kdybych se posral. Nic nepadalo, a nebo jinak. Padaly doslova m*dky, ktery za ten "boj" v infernu nestaly. To ze padaly veci typu sipy s inteligenci a naopak mojo s dexterity, o tom se radsi ani zminovat nebudu. Proste to posrali, nenapravili to v podstate az do 2.0.1...coz je fail. Ale tak ja se jim nedivim, 10% z aukce nebo kolik meli? To by mi byt vyvojarem ke stesti taky stacilo. Jak rikam,kdyby tam byla jenom gold aukce,porad by to byla na zacatku hra na hovno, ale aspon bych z toho nemel pocit, ze vyvojari sedi s koktejliky a na stav v jakym ta hra je totalne serou, pac jim vydelava real money aukce bez prace.

        ad loot 1.1....z bossu na inferno padaly modry itemy lvl 60..abys dostal item lvl 61,musel si prehazovat gear a stackovat ty bonusy..opravdu zabava a sejne ty item lvl 63 dropnul trikrat za 8 hodin a NEBYL casto pro nikoho pouzitelnej.
        • Veskoslav
          Aukce v Diablo III podle výroční zprávy za rok 2013 tvořilo pouze 5% příjmů v herním světě Diabla III. Aukce nebyla nějak výdělečné z pohledu Blizzardu. Naopak to spíše zatěžovalo hru samotnou a musely být navíc ochrany. Největší podíl mezi neherní tématikou mají trička, postavičky atd., které tvoří cca 25% obratu.(Zkusím to dohledat, měl bych to mít někde v mailu jako součást výroční správy "akcionářů":))
      • že jsi kdysi rikal že ji nemusíš použivat
        • To se nějak vylučuje?Když přečteš ten příspěvěk on tam nic o používání/nepoužívání nepsal. Psal pouze to, že to zničilo to, na čem bylo Diablo postavené.
          • lol. Hlavně nenápadně, že ano?
            • Neotravuj.Tvá psychická nemoc dosáhla maxima.
      • Hle, slyšte ho. Veskoslav moudrý promluvil. Teď vážně. Nechceš si dát pauzu? Už mě trochu lezeš na nervy. V káždé diskuzi na tebe narazím. *16*
  • Diablorbie: pravá od Malthaela
  • Tushan
    bbbbbbbooooooring *7*
    • Asharak
      99%
  • Další hereze na tomto světě.Následovníci falešných padlých andělů.Což jste bídníci nečetli bibli? Zde jsou budiž popsáni pravý vyvolení archandělé, apoštolové...
    • smrt falešnému bohu sídlícím ve zlatém trůně krev pro boha krve Khorna lebky pro trůn z lebek :p
      • chladas
        Heretiku..okamžitě se hlas na nejbližším komisariátu pro pročištění hlavy pomocí svatý techniky jménem BLAM
    • nemas asi co delat, neco ke cteni a zamysleni ,)

      http://www.cez-okno.net/clanok/nove-objevene-megaliticke-ruiny-v-rusku-obsahuji-nejvetsi-kdy-objevene-kamenne-bloky
    • Veskoslav
      Napsal následovník falešného Boha. Mimochodem můj bůh svůj slib očistit tento svět od ledových obrů splnil. Co ten tvůj? *3*
      • Ty nejsi moc bystrej, co? :)
        • Veskoslav
          Jdi ještě něco "moudrého" napsat k diskuzi k Titanfall. Tak ti to tam jde....Možná sis nevšimnul jak a proč jsem tak reagoval. Možná na to časem přijdeš.
          • Koukal jsem tam:
            Nepoužívám nick Lukas, ale Lukáš. Registrovat se nebudu. Pokud nepoznáš podle gramatiky, že to nejsem já, tak ... je mi to vlastně jedno :)) Každopádně tvoje poznámka byla strašně komická. A v případě, že jsi ji myslel sarkasticky, tak bys měl na sobě hodně zapracovat. Můžu ti dát lekce, pokud chceš;)
          • Asi bych se měl registrovat. Já na žádnou takovou diskuzi nepřispíval.
      • Bůh je jen jeden.Avšak za tvou nevíru budeš potrestán sedmero pekly smrtelníku.Já stvořil tento svět.A obry už vymýtili moji následovníci před tisíci lety v zemi Izraelské.Viz. Genesis.
        • Ty že jsi Bůh? Dokaž to, proměň sklenici co mám na stole v ženskou
        • Veskoslav
          Hele, kde jsi přišel na sedm pekel? Moc by mě to zajímalo.
          • Jak se opovažuješ člověče znevažovat má slova.Já jsem jediný Bůh a co řeknu to platí!
            • Veskoslav
              Pokud by jsi byl bůh, něco by jsi s tím dělal;)
            • Tato uz to nepij ! A pojd uz domu!
  • Bože už bi mohlo vyjít Grim Dawn. Z téhle omalovnánky je mi na blití .
    • Asharak
      To doufám že si u GD vypneš všechny efekty Kappa
    • Holt svet neni spravedlivej. Nekdo zvraci po omalovankach a nekdo po spatnem jidle :) A nekomu neni spatne po nicem.

      PS: vse je podle vkusu, me osobne tahle "omalovanka" vubec nevadi.. (takze nemam tendenci zvracet)
      • Čtu ten tvůj přísvěvek pořád dokola a stále nenacházim smysl. Jenom dalšá Jumpovina předpokládám.
        • Aspon se neschovavam za uplnou anonymitou..
    • Žal pro mne.Ještě si nějakou dobu počkáš.Jak je psáno v svaté knize neobracej se k hádačům a věštcům o radu a nahlédnutí do budoucnosti.U blití to neskončí mám s tebou v plánu během několika let rakovinu žlučníku.
    • by* *1*
  • Este tyzden a zas oprasim svojho DH..Este pridat nekra a som maximalne spokony.
  • Změny Diablu prospěly. Na datadisk jsem hodně zvědavý, už jen proto, jak LoD obohatil dvojku. I když pořád trojce "něco" oproti dvojce chybí, není to jako před dvěmi lety, kde to bylo s negativy a pozotivy 50/50.

    Aukce a loot systém měl být takový už od prvního dne. Technickou stránku jsem omluvil vzhledem k počtu lidí, ale mechaniky u Hack and Slash musí být jak víno. Mám tento žánr rád, ale pokud hra něco neumí nebo dělá něco špatně, stereotyp se dostaví opravdu rychle :) - nejvíce mě bavilo Diablo I a II, jednou jsem projel Titan Quest, Nox a Blade and Sword. Path of Exile byl taky velmi dobrý.

    Málo akčních RPG dokáže bavit u druhého projetí. To umí opravdu jen ti nejlepší z nejlepších.
    • Mno az na Adventure, noveho hrdinu a 5-ty akt zadna zmena od patche 2.0.1. Takze pokud uz jsi spokojen nyni, tak samotny datadisk nedela vyrazne zmeny v systemu hry. Drive s datadiskem prisel i dany patch, v soucasne dobe je patch jiz soucasti puvodniho D3.
      Takze velke zmeny necekej :). Pokud mam teda spravne informace (jinak me opravte).
      • este tam pribudne mystic...
      • Diablo III jsem hrál naposledy v době vydání, takže nemám takový přehled, co jaký patch měnil :)

        O to víc budu (asi) mile překvapen.
        • Mno ten patch vysel pred mesicem cca a to byla ta zasadni zmena. A pokud jsi to od te doby opravdu nehral, tak budes mile prekvapen. Je to opravdu neco jineho a rekl bych lepsiho. Osobne se tesim i na ty Adventury, ktery do toho dodaji stavu a samozrejme na novy akt :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit