Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Digitalni licence D3: RoS za 730 Kč zde: https://www.g2a.com/r/ibit s kodem na 5% slevu kterej rad poskytnu :) Jeste mam 3 kody :)
  • chladas
    Heretiku..okamžitě se hlas na nejbližším komisariátu pro pročištění hlavy pomocí svatý techniky jménem BLAM
  • Diablo 1 HD mod
    http://mod.diablo1.eu.org/
  • To je mi bohuzel zapovezeno ... nejsem ochoten poslat US korporaci kopii meho ID (obcanky), aby mi odstranili autentikator ze ztraceneho telefonu (obzvlaste kdyz se uplne vsude regustruju na fiktivni identitu :)).

    To co me po mesici hrani odradilo byla naprosta absence vyvoje postavy... me to proste prislo, ze z oznaceni ARPG Blizzard vzal to RPG a zbyla jen ta Action. Pro me to v cem kralovalo Diablo 2, nepreberny pocet ruznych buildu postav a tuna veci na zkouseni. V D3 za meho casu (vicemene hned po startu) bylo pro kazde povolani jeden max dva cookie cutter "buildy" a to je vse.

    Zkratka ja jsem se nasel v Path of Exile, ale tady u clanku jsem ocekaval pekny CGI (jak je odjakziva Blizz umel) a ani toho jsem se nedockal...

    P.S. O grafice to neni ... rozplizlost zvladlo opravit upravene DX dll, ktere pridalo sharpen a pak se na to dalo koukat.
  • To si pis, ze na grafiku a celkovou stylizaci se u takovych her hralo vzdycky. Ta hra je o masovym zabijeni a ceste do pekla, ale provadis ho v az parodickym enginu, kde pribeh zase parodickej neni. Idiotskej PEGI mix.
  • vlastik.plaminek
    LS jsou procenta z DMG, LPH je daný konkrétním číslem.
  • Lifesteal neni? A jaký je rozdíl mezi lifestealem a xxx Hp after each hit?
  • fakt zvláštní, jak to funguje - Diablo jedničku mám úplně nejradši (občas si ji zahraju znova), ve dvojce jsem strávil celý svoje mládí, ale trojka mě i přes spoustu blbin baví taky hrozně moc a teď s tím patchem loot 2.0 je to naprostá paráda :)
  • bože, psát "ahcka" místo aukce? si na hlavu? je to stejně dlouhý, tohle je prostě nemoc nerdů!!! Stejně jako výkřiky typu STR na stafce pro WD... no nerství non plus ultra
  • zkus to ted je to mnohem lepsi. a az bude secko workovat v dataci myslim si ze se to tomu priblizi. Grafiku sral pes u tohohle se na to nikda nehralo
  • Cekal jsem klasicke Blizzardi CGI, necekal jsem, ze uz ani neudelaji full time a pristrihavaji zaberama ze hry.

    Skoda jen, ze D3 zabilo znacku Diablo. Cekal jsem Diablo 2 s novou grafikou, vetsim svetem atd. Dockal jsem se WoW zprzneni Diabla. Zkratka ja Diablu 3 je videt, ze jeho vyvoj 100x restartovali a ve finale vidali takoveho prasopsa zbastleneho za necele 2 roky.

    Inu co, GGG rad zaplatim sem tam za PoE, ktere splnuje to co D3 nedokazalo (tedy az na tu velikost sveta, halt to neni velka korporace a tedy nemaji fondy na tolik lidi a tak dlouhy vyvoj).
  • Jason_dinAlt
    Koruny nemají zkratku "k". Správně se píše "Kč".
  • Dobre robis :)) Diablo III je srrr.acka :))
  • Před pár dny jsem znovu zkusil Diablo 3 z nudy, a konečně jsem se začal celkem bavit...kéž by to takhle bylo před rokem a půl...
  • To asi hrajeme jinou hru. Ja mam barbara a kamaradi nemaji v dps na me sanci. Cleavem crituju cca 1m a Ancient hammerem cca 2.5M na hit. A sajubse porad dost i stim omezenim. Farmim T4 a kdyz chcipnu tak jen proto ze kourim a hraju jednou rukou a narazim na elity. Barbar je nej. Akorat jsem cekal ze mu pridaji pasivku na 2h do dualwieldu :-(
  • Seš zku...ej za...nej zloděj, hacknout někomu acount je pěkně ubohý, potřeboval by si přes držku a tvůj kámoš taky. Někdo si koupí za vydělaný prachy hru a ty mu jí ukradneš?? Ty voe co se to rodí za ubožáky....
  • proč nepises jako smrtibabka?
  • Nevím jestli tady píše více lidí pod nickem Dave ale já rozhodně takovéhle kraviny nepíšu. Ani sem zas tak často nepřispívám.
  • STR na staffce pro WD? FAIL
  • Veskoslav
    Vždyť jsi se zachoval jako děcko, co se vychloubá, že mu rodiče dávají větší kapesné. Offline Diablo se řešilo už v době vydání a je to už nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit