Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste tu na sebe hnusni a zli, at vam za trest Malthael srpama rozerve prd*le az k lopatkam!!!!!!!!!!
  • Diablorbie: pravá od Malthaela
  • S novým systémem lootu je zrušení AH vynikající krok, který jen přispěje k tomu, aby hráč grindil (a aby ho to bavilo) dungeony a zabíjel potvory, stejně jako v D2. Dřív člověku padl jeden užitečný předmět za týden, teď je to o něčem jiném, je to zábavnější a takové více diablovské, takže jedině super. Datadisk už mám předobjednaný a těším se. *4*
    • Jeden předmět za týden? Tak tomu říkám luck.. diablo jsem hrál pěkných pár měsíců a použitelné předměty mi padly 3. Teď je to jiná a po dlouhém půstu jsem se k Diablu opět s chutí vrátil. Jen mě trochu mrzí, že můj Wizard, kterého jsem nikdy moc nehrál, koupil jsem mu za pár set tisíc základní rare intelekt, vitality, all resistance výbavu, byl od začátku silnější než můj full legendary Barbarian, kterého jsem hrál celou dobu a do kterého jsem narval několik set mil. Takže já osobně doufám, že malinko buffnou barbary a nerfnou wizardy a bude to fajn ;-)
      • Celkově melee postavy jsou slabší než ranged, tak snad to vylepšili, ještě jsem Diablo 3 od nového patche nehrál :) Mně občas něco padlo, sem tam, ale většinu jsem nakoupil na AH o pár statů lepší, když jsem nafarmil goldy. Ono taky nic jiného nešlo dělat, teď už jen čekám na 25. :)
        • To asi hrajeme jinou hru. Ja mam barbara a kamaradi nemaji v dps na me sanci. Cleavem crituju cca 1m a Ancient hammerem cca 2.5M na hit. A sajubse porad dost i stim omezenim. Farmim T4 a kdyz chcipnu tak jen proto ze kourim a hraju jednou rukou a narazim na elity. Barbar je nej. Akorat jsem cekal ze mu pridaji pasivku na 2h do dualwieldu :-(
  • Král akčních rpg je zpátky v plné síle!
  • FAP TIME ! *14*
  • Změny Diablu prospěly. Na datadisk jsem hodně zvědavý, už jen proto, jak LoD obohatil dvojku. I když pořád trojce "něco" oproti dvojce chybí, není to jako před dvěmi lety, kde to bylo s negativy a pozotivy 50/50.

    Aukce a loot systém měl být takový už od prvního dne. Technickou stránku jsem omluvil vzhledem k počtu lidí, ale mechaniky u Hack and Slash musí být jak víno. Mám tento žánr rád, ale pokud hra něco neumí nebo dělá něco špatně, stereotyp se dostaví opravdu rychle :) - nejvíce mě bavilo Diablo I a II, jednou jsem projel Titan Quest, Nox a Blade and Sword. Path of Exile byl taky velmi dobrý.

    Málo akčních RPG dokáže bavit u druhého projetí. To umí opravdu jen ti nejlepší z nejlepších.
    • Mno az na Adventure, noveho hrdinu a 5-ty akt zadna zmena od patche 2.0.1. Takze pokud uz jsi spokojen nyni, tak samotny datadisk nedela vyrazne zmeny v systemu hry. Drive s datadiskem prisel i dany patch, v soucasne dobe je patch jiz soucasti puvodniho D3.
      Takze velke zmeny necekej :). Pokud mam teda spravne informace (jinak me opravte).
      • este tam pribudne mystic...
      • Diablo III jsem hrál naposledy v době vydání, takže nemám takový přehled, co jaký patch měnil :)

        O to víc budu (asi) mile překvapen.
        • Mno ten patch vysel pred mesicem cca a to byla ta zasadni zmena. A pokud jsi to od te doby opravdu nehral, tak budes mile prekvapen. Je to opravdu neco jineho a rekl bych lepsiho. Osobne se tesim i na ty Adventury, ktery do toho dodaji stavu a samozrejme na novy akt :)
  • ty filmečky ma blizzard sice porad kvalitní po technicke strance ale jaksi se z toho vytrácí obsah a hloubka. Snazi se to vynahradit "epičností" ale už z tech cinematics videí nemám husí kuži jako u diabla 2. Taky atmosfera cele hry se vytratila nekam.
    težko to vyjadrit ale z diabla 2 jsem mel podobny pocit jako z dark souls co se týče atmosfery, takova deprese a beznadej všude kolem. tohle je už moc "sluníčkove".
    • Naprosto souhlasím. DIII je nejlepší dnešní diablovka, ale na DII LOD prostě nemá...
    • Neřekl bych že je to sluníčkové, je to prostě nevkusné. Schválně sem nainstaloval Grim Dawn a tak by mělo vypadat akční RPG.
      • Pamatuji si, jak jsi řval, že kdo si kupuje předčasný přístup do nehotové hry, tak je blbec. Jsi blbec?
        • Já nic nekupoval. Stáhl jsem si to. *3*
          • A tim se chlubis? *11*
            • Zacatkem jsem myslel spusteni hry jako takove. Jinak inferno me tez nelakalo uz tolik a bez nekterych nutnych patchu nehratelne pokud clovek opravdu nebral veci z aukce. Proto me mile prekvapil posledni patch, ktery z toho udelal hru hratelnejsi :)
              Kazdopadne te chapu v posledni dobe uz nepremyslim, co v dane hre budu delat ale spis, zda ji vubec zapnu :D
            • Ja nemel az takovej problem se zacatkem jako s endgamem. Aukci jsem zezacatku povazoval za vlastne docela dobrej napad. Grafika alespon co se prostredi tyce se mi v nekolika mistech libila. Melo to spad a barbar byl zezacatku fakt zabavnej i kdyz teda projit normal bylo az moc jednoduchy. Jak jsem ale zacal hrat inferno tak jsem mel chut nekoho fakt prastit.

              Ja vim ze patch nic nestoji ale vzhledem k tomu ze nejakym hernim suchem zrovna netrpim tak je Diablo az fakt na poslednim miste mezi hrama ktery bych chtel hrat.
            • Tak stahnuti patche a vyzkouseni te skoro nic nestoji maximalne cas. Ale chapu tve rozcarovani, protoze jsem ho mel v zacatcich D3 tez a vlastne jsem ho od te doby temer nehral, az k tomuto patchi.
            • Je pro me uz mrtvy po jakymkoliv patchi. Jestli konecne dokazali z Diabla 3 udelat tu spravnou Diablovku tak vsem stastnym paritelum gratuluju ale ja uz do toho nejdu.
            • Je pro tebe mrtve i po patchi 2.0.1? :) Jestli ano potom R.I.P. A jestli jsi ho nezkousel tak zkus... me osobne na minimalne chvili zase zaujalo :D
            • Titan Quest? Co prosim? :D Teda pro me je Diablo 3 uz mrtvy ale i tak je porad o 2000% lepsi nez Titan Quest.
            • Přece nebudu kupovat demo a kdo mi zaručí, že to vyjde? Nejsem nějaký fanatický nerd, co si platí hry dopředu. Až hra vyjde, tak ji znovu stáhnu až pak se rozhodnu, jestli si ji koupím. Ale tady asi není o čem. Titan Quest je nejlepší akční rpg ani Diablo II se nechytá.
  • uz se tesim az kilnu Adriu
  • Este tyzden a zas oprasim svojho DH..Este pridat nekra a som maximalne spokony.
  • Před pár dny jsem znovu zkusil Diablo 3 z nudy, a konečně jsem se začal celkem bavit...kéž by to takhle bylo před rokem a půl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit