Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Bohužel to již není tak HC. Navíc online připojení na PC, tomu může dávat špatný prvek náhody :(


    Ještě když nebyl patch který zjednodušil boje, tak nějaký mistr hodil na fóru jeho taktiku na inferno: http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4

    Jo, bylo to HC.
    • Veskoslav
      No já nevím, ale Inferno v podobě před velkým patchem byla jedna velká sranda, kdy kvůli kňučení "hráčů" to bylo pomalu jako lov poníků. Elitky nic moc a takový Azmodan za 15 sekund mrtvý. Taková TVI Torment, to je jiné kafe. Většina mobů mě se s mou výbavou zabije na 4-5 ran.
    • T6 je dost hc oproti mp10,ta byla jen o dmg ted je to o ladeni dps se skilly a elemental damage,toughness a healingu nez jak tomu bylo v trapne mp kdy slo jen o cc,cd a ls.
    • nekromant33
      kite like a pro
  • Diablo 1 HD mod
    http://mod.diablo1.eu.org/
  • Digitalni licence D3: RoS za 730 Kč zde: https://www.g2a.com/r/ibit s kodem na 5% slevu kterej rad poskytnu :) Jeste mam 3 kody :)
  • trailer paradni hudebni doprovod dokonalost *4*
  • kdo jedete ciste self found pridejte pro zajimavost profil - zde je muj:

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Maar-2223/hero/35696190
    • Trochu nechapu pointu. Po patchi 2.0.1 jsou vicemene vsici hraci - self found. Jelikoz veci v aukci uz nejsou tak dobre jako ty co ti mohou padnout a ze to pada.. *5* Ano mohl jsi tam jeste dat zlute (rare), ale legendarky rozhodne uz ne, ty jsou Account Bound. A aukce se na rare veci v tomto pripade moc nevyplatila po Patchi 2.0.1

      Pokud by jsi to sem dal pred patchem, tak pak bych to chapal.
      • po precteni prispevku vidim, ze chapes
    • http://eu.battle.net/d3/en/profile/Piglampa-2909/hero/2594490
  • Další hereze na tomto světě.Následovníci falešných padlých andělů.Což jste bídníci nečetli bibli? Zde jsou budiž popsáni pravý vyvolení archandělé, apoštolové...
    • smrt falešnému bohu sídlícím ve zlatém trůně krev pro boha krve Khorna lebky pro trůn z lebek :p
      • chladas
        Heretiku..okamžitě se hlas na nejbližším komisariátu pro pročištění hlavy pomocí svatý techniky jménem BLAM
    • nemas asi co delat, neco ke cteni a zamysleni ,)

      http://www.cez-okno.net/clanok/nove-objevene-megaliticke-ruiny-v-rusku-obsahuji-nejvetsi-kdy-objevene-kamenne-bloky
    • Veskoslav
      Napsal následovník falešného Boha. Mimochodem můj bůh svůj slib očistit tento svět od ledových obrů splnil. Co ten tvůj? *3*
      • Ty nejsi moc bystrej, co? :)
        • Veskoslav
          Jdi ještě něco "moudrého" napsat k diskuzi k Titanfall. Tak ti to tam jde....Možná sis nevšimnul jak a proč jsem tak reagoval. Možná na to časem přijdeš.
          • Koukal jsem tam:
            Nepoužívám nick Lukas, ale Lukáš. Registrovat se nebudu. Pokud nepoznáš podle gramatiky, že to nejsem já, tak ... je mi to vlastně jedno :)) Každopádně tvoje poznámka byla strašně komická. A v případě, že jsi ji myslel sarkasticky, tak bys měl na sobě hodně zapracovat. Můžu ti dát lekce, pokud chceš;)
          • Asi bych se měl registrovat. Já na žádnou takovou diskuzi nepřispíval.
      • Bůh je jen jeden.Avšak za tvou nevíru budeš potrestán sedmero pekly smrtelníku.Já stvořil tento svět.A obry už vymýtili moji následovníci před tisíci lety v zemi Izraelské.Viz. Genesis.
        • Ty že jsi Bůh? Dokaž to, proměň sklenici co mám na stole v ženskou
        • Veskoslav
          Hele, kde jsi přišel na sedm pekel? Moc by mě to zajímalo.
          • Jak se opovažuješ člověče znevažovat má slova.Já jsem jediný Bůh a co řeknu to platí!
            • Veskoslav
              Pokud by jsi byl bůh, něco by jsi s tím dělal;)
            • Tato uz to nepij ! A pojd uz domu!
  • Jsem asi jedinej koho aukce bavila a nijak nepohoršovala.... R.I.P aukce..ale výměnou za mnohá zlepšení to beru *5*
    • aukce byla fajn, hlavne se daly vydelat slušny prachy
    • Veskoslav
      Aukce zničila systém Diabla. Nebyl důvod prolézat a chodit znova a znova. Stačilo mít dostatečné prachy a měl jsi téměř cokoliv a v nejlepší kvalitě. Naštěstí většinu věcí stejně můžeš zahodit a to včetně setovek, protože "nové" setovky mají nejenom lepší parametry, ale nesedí k původním sadám. Aukce byla dobrá tak akorát na kupování gemů. Ty padaly málo.
      • To RMAH to znicila,gold aukce ne. Je jedno,jestli grindis itemy nebo goldy na itemy. Botu a cinanu by bylo min, kdyby si hranim nemohli primo a jednoduse vydelavat. A driv na zacatku byl loot prisernej. Nahral sem asi 120 hodin a v infernu sem se mohl s WD leda tak placat v prvnim aktu, druhej uz sem nezasoloval protoze sem nemel dmg, beliala na inferno sem dal jen v parte a dal to uz neslo ani kdybych se posral. Nic nepadalo, a nebo jinak. Padaly doslova m*dky, ktery za ten "boj" v infernu nestaly. To ze padaly veci typu sipy s inteligenci a naopak mojo s dexterity, o tom se radsi ani zminovat nebudu. Proste to posrali, nenapravili to v podstate az do 2.0.1...coz je fail. Ale tak ja se jim nedivim, 10% z aukce nebo kolik meli? To by mi byt vyvojarem ke stesti taky stacilo. Jak rikam,kdyby tam byla jenom gold aukce,porad by to byla na zacatku hra na hovno, ale aspon bych z toho nemel pocit, ze vyvojari sedi s koktejliky a na stav v jakym ta hra je totalne serou, pac jim vydelava real money aukce bez prace.

        ad loot 1.1....z bossu na inferno padaly modry itemy lvl 60..abys dostal item lvl 61,musel si prehazovat gear a stackovat ty bonusy..opravdu zabava a sejne ty item lvl 63 dropnul trikrat za 8 hodin a NEBYL casto pro nikoho pouzitelnej.
        • Veskoslav
          Aukce v Diablo III podle výroční zprávy za rok 2013 tvořilo pouze 5% příjmů v herním světě Diabla III. Aukce nebyla nějak výdělečné z pohledu Blizzardu. Naopak to spíše zatěžovalo hru samotnou a musely být navíc ochrany. Největší podíl mezi neherní tématikou mají trička, postavičky atd., které tvoří cca 25% obratu.(Zkusím to dohledat, měl bych to mít někde v mailu jako součást výroční správy "akcionářů":))
      • že jsi kdysi rikal že ji nemusíš použivat
        • To se nějak vylučuje?Když přečteš ten příspěvěk on tam nic o používání/nepoužívání nepsal. Psal pouze to, že to zničilo to, na čem bylo Diablo postavené.
          • lol. Hlavně nenápadně, že ano?
            • Neotravuj.Tvá psychická nemoc dosáhla maxima.
      • Hle, slyšte ho. Veskoslav moudrý promluvil. Teď vážně. Nechceš si dát pauzu? Už mě trochu lezeš na nervy. V káždé diskuzi na tebe narazím. *16*
  • DLC k jednomu z nejvetsich zklamani co se tyce her? A nefixuje zhola nic, jen pridava vetsi cisla na itemy? Nebo uz pridali aspon to co bylo v D2... oh wait!
    • ???Zrusili ahcka,kompleten predelali itemy:mf pryc,cc a cd velmi zredukovali,
      ls na 70 nefunguje,gear si neskladas jen z velkeho dps a ls.
      Ale pomoci elemental bonus damage ,bonus skillu , toughness a healingu.
      Buildy se taky skldaji podle gearu uz to neni o 1buildu.
      Leg/set maji unikatni schopnosti : 1tureta navic,80% slow locustem,misto 3psu 1 velky,
      stit z 25% hp na rukach,chain lightning,imunity na ability elit, a mnohem vice.
      V ROS mas navic mystika,adventure mod,rifty a akt navic +crusader.
      • bože, psát "ahcka" místo aukce? si na hlavu? je to stejně dlouhý, tohle je prostě nemoc nerdů!!! Stejně jako výkřiky typu STR na stafce pro WD... no nerství non plus ultra
      • To ze capnuli par statu a nefunguje lifesteal nic nemeni. Char se porad boostuje akorat main statem. Toughness neni nic jinyho nez ehp, to uz davno bylo, jen nebylo cislo primo ve hre. Buildy se nijak nemeni, porad je to konzolovy skladani par abilit a pasivek, talentovy stromy nikde. Mystik je jenom presouvani statu, akt navic je jen jiny skin priser, prostredi.
        Porad tu nikde nevidim prvky z D2 jako rozvoj postavy, runy, kostka atd.
        Takze novyho nic.
        • Lifesteal neni? A jaký je rozdíl mezi lifestealem a xxx Hp after each hit?
          • vlastik.plaminek
            LS jsou procenta z DMG, LPH je daný konkrétním číslem.
        • Jedno je fakt :) Horadic koska byla svym zpusobem super ;)
        • "akt navic je jen jiny skin priser, prostredi"

          Pobavils trolíku...
  • Cekal jsem klasicke Blizzardi CGI, necekal jsem, ze uz ani neudelaji full time a pristrihavaji zaberama ze hry.

    Skoda jen, ze D3 zabilo znacku Diablo. Cekal jsem Diablo 2 s novou grafikou, vetsim svetem atd. Dockal jsem se WoW zprzneni Diabla. Zkratka ja Diablu 3 je videt, ze jeho vyvoj 100x restartovali a ve finale vidali takoveho prasopsa zbastleneho za necele 2 roky.

    Inu co, GGG rad zaplatim sem tam za PoE, ktere splnuje to co D3 nedokazalo (tedy az na tu velikost sveta, halt to neni velka korporace a tedy nemaji fondy na tolik lidi a tak dlouhy vyvoj).
    • fakt zvláštní, jak to funguje - Diablo jedničku mám úplně nejradši (občas si ji zahraju znova), ve dvojce jsem strávil celý svoje mládí, ale trojka mě i přes spoustu blbin baví taky hrozně moc a teď s tím patchem loot 2.0 je to naprostá paráda :)
    • zkus to ted je to mnohem lepsi. a az bude secko workovat v dataci myslim si ze se to tomu priblizi. Grafiku sral pes u tohohle se na to nikda nehralo
      • To je mi bohuzel zapovezeno ... nejsem ochoten poslat US korporaci kopii meho ID (obcanky), aby mi odstranili autentikator ze ztraceneho telefonu (obzvlaste kdyz se uplne vsude regustruju na fiktivni identitu :)).

        To co me po mesici hrani odradilo byla naprosta absence vyvoje postavy... me to proste prislo, ze z oznaceni ARPG Blizzard vzal to RPG a zbyla jen ta Action. Pro me to v cem kralovalo Diablo 2, nepreberny pocet ruznych buildu postav a tuna veci na zkouseni. V D3 za meho casu (vicemene hned po startu) bylo pro kazde povolani jeden max dva cookie cutter "buildy" a to je vse.

        Zkratka ja jsem se nasel v Path of Exile, ale tady u clanku jsem ocekaval pekny CGI (jak je odjakziva Blizz umel) a ani toho jsem se nedockal...

        P.S. O grafice to neni ... rozplizlost zvladlo opravit upravene DX dll, ktere pridalo sharpen a pak se na to dalo koukat.
      • To si pis, ze na grafiku a celkovou stylizaci se u takovych her hralo vzdycky. Ta hra je o masovym zabijeni a ceste do pekla, ale provadis ho v az parodickym enginu, kde pribeh zase parodickej neni. Idiotskej PEGI mix.
  • Asharak
    Mmm pokud budou mít stejně skvělé prostředí jak v originále tak možná i uprgaduji, ale chtělo by to nerovnější terén :( Je to až moc zploštěle nudné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit