Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v 1080 http://www.youtube.com/watch?v=juT-1ew-ffc
  • az to bude offline tak to koupim..
    • spis stahnes *1* .
      • registraci/aktivaci jeste rozdejcham, ale proc mam proboha hrat singl online?!
        • Proto,aby si v te hre nikdo nenachetoval gear, jak tomu bylo u offlien verze Xbox diablo 3.
          Navic zrusili ahcka vse je account bound.
          V ROS nepujde koupit gear(podvadet).
          Armory,"ladder" uz bude mit smysl, ne jako pred patchem kdy si 99% hracu nakoupilo gear z ahcek.
          Kdyz jsi utratil 300k za hry,tak snad pro tebe, neni problem mit stabilni internet,ale stejne
          tech 300k ti neverim.
          • Jo, mam jednu skrin jen na krabice s plackama. Jen jsem tim chtel rict, ze nemam problem si hry koupit, kdyz uz je kupuju pomalu 30 let. Neni to zadny vychloubani, jen se to rozjelo uplne nekam jinam nez jsem cekal. Priste si dam pozor nez neco napisu, jestli vubec jeste nekdy neco napisu. Tohle je divna doba a jeste horsi mladez :(
            • Veskoslav
              Vždyť jsi se zachoval jako děcko, co se vychloubá, že mu rodiče dávají větší kapesné. Offline Diablo se řešilo už v době vydání a je to už nuda.
            • Diskuze se rozjela jinym smerem, nez jsi puvodne cekal? A kam si cekal, ze se rozjede diskuze po tom, co napises "az to bude offline tak to koupim.. " a "Trapaku, uz jsem utratil za hry 300k"? Abych ti rekl pravdu, tohle nejsou zrovna dobre zaklady na zajimavou debatu.
        • proc? protoze to tak urobili. ak ti to nevyhovuje tak to nehraj a hraj si diablo 2 alebo torchlighta, poe atd.
          • Veskoslav
            Poe má stejnou ochranu jako Diablo III;) To si moc bez netu nezahraješ.
          • Btw zrovna PoE nevim o tom, ze by se dalo hrat offline :). Zrovna v PoE jsou lagy celkem znat aspon naposled, co jsem tam byl.
          • ne, fakt? :D
      • Trapaku, uz jsem utratil za hry 300k
        • Jason_dinAlt
          Koruny nemají zkratku "k". Správně se píše "Kč".
        • Utratil jsi 300k za hry a tady máš problém si to koupit? Myslím, že si tu někdo honí své malé "ego":-)
        • 300 000 za hry? A ještě tu o tom, že jsi chodil v měsíci, mluvil ve dvou a v 5 jsi rodičům koupil barák *5*
          • dalsi trapak, uz mi neni 20 ty dite
            • Ale ano. Jenom děcko se musí nutně "chlubit" kolik toho utratilo. Já za cca 19 let hraní utratil také malé "jmění", ale nemám to potřebu někde vytrubovat jako nějaký fakan.
  • Bože už bi mohlo vyjít Grim Dawn. Z téhle omalovnánky je mi na blití .
    • Asharak
      To doufám že si u GD vypneš všechny efekty Kappa
    • Holt svet neni spravedlivej. Nekdo zvraci po omalovankach a nekdo po spatnem jidle :) A nekomu neni spatne po nicem.

      PS: vse je podle vkusu, me osobne tahle "omalovanka" vubec nevadi.. (takze nemam tendenci zvracet)
      • Čtu ten tvůj přísvěvek pořád dokola a stále nenacházim smysl. Jenom dalšá Jumpovina předpokládám.
        • Aspon se neschovavam za uplnou anonymitou..
    • Žal pro mne.Ještě si nějakou dobu počkáš.Jak je psáno v svaté knize neobracej se k hádačům a věštcům o radu a nahlédnutí do budoucnosti.U blití to neskončí mám s tebou v plánu během několika let rakovinu žlučníku.
    • by* *1*
  • ja to možno zkusím teda... ale reknu kamošovi at mi hackne cizi account a uvidim jake to. protože penez je na to škoda, muj nazor tak mne neminuskujte *13*
    • Dobre robis :)) Diablo III je srrr.acka :))
    • Seš zku...ej za...nej zloděj, hacknout někomu acount je pěkně ubohý, potřeboval by si přes držku a tvůj kámoš taky. Někdo si koupí za vydělaný prachy hru a ty mu jí ukradneš?? Ty voe co se to rodí za ubožáky....
    • Ahoj. Jsem retard, ale říkejte mi max. A pokud mě nenajdete jako max, tak píšu jako Dave či Titanfail.
      • proč nepises jako smrtibabka?
      • Nevím jestli tady píše více lidí pod nickem Dave ale já rozhodně takovéhle kraviny nepíšu. Ani sem zas tak často nepřispívám.
    • Doufám, že ti někdo hackne pr**l za takové názory..
  • Tushan
    bbbbbbbooooooring *7*
    • Asharak
      99%
  • STR na staffce pro WD? FAIL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit