Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak nevím, nečekal jsem vyloženě žádnou kvalitní "diskuzi" o D3 na konzolích, nicméně alespoň náznak o D3 zde mohl být, ale místo toho tady neustále čtu jen zvratky od stejné pakáže co dokážou pro svůj flame zasv*nit všechny diskuze na tiscali.
  • Flame wars sou zase v plnem proudu :D
    Diablo na konzolich ma zjednodusene onvladani oproti pc verzi nechapu jak to muze nekdo popirat.
    A to ze konzole jsou urcene pro masu z velke casti pro deti kterym kupuji hry rodice to je taky fakt a takove publikum zada zjednodusovani (ostatne co zbyva s gamepadem)
    • Kdyz uz tak bych spis rek ze je to naopak, na PS/XBOX hrajou spis dospely lidi co se vratej z prace a chtej si trochu odpocinout na pohodlnym gauci.
      Treba u me v praci na PC nehraje nikdo krome me. Zatimco na PS jich hraje vetsina, a to jim je vsem pres 30.
      • Presne tak, a hraji proto ze hry souitam zjednoduseny a nenarocny. A ovladani je taky o dost jednodussi. Dik ze potvrdils mou teorii
        • Paralelu mezi odpočinkem na pohodleným gauči a teorií o náročnosti a jednoduchosti her, může skutečně udělat jen lopata bez určitých zásadních buněk. A za odměnu dostáváš oblíbenou hymnu PCčkářů s bludišťákem- http://youtu.be/djzye1FHGHw
          • Tak já nevím, vždyť i na PC se dá hrát v pokoji a klidu přeci. Napojení na full hd televizor není problém a xbox360 pad má dobré tři metry, takže i ten gauč je v cajku, jinak ideálně wireless combo. Umím ale pochopit konzoláře, kteří nejsou ajtíky a chtějí, aby to zapnuli a prostě hráli. Ne, že na ně vyskočí deset tabulek o aktualizacích nebo povolení ve firewallu. Za sebe si myslím, že dobrá hra je dobrá hra, ať je na konzoli nebo PC a určitě není pravda, že by konzole byly pro lidi, kteří chtějí jednoduché hry... Zelda, Final Fantasy, anyone?
    • Inquisitor
      Já bych řekl, že je to spíš podle země. Někde preferujou konzole a jinde jede víc pc.
      • jistě někde jsou jednodušší víc někde míň
    • Miserius
      Že je Diablo na konzolích zjednodušený souhlasim, ale ta druhá část *1* Buďto zase trollís nebo nevíš co znamená slovo "fakt" (vygoogli si prumerny vek konzoloveho a pc hrace, nejsou to samozrejme 100% statistiky, ale neco ti to napoví)
      • zjednodusene v cem? Vzdyt je to naprosto to stejne, jen s jinym ovladanim.
  • Procitam clanky na 6ames, procitam i diskuze je me u otvurku na cem kdo hraje,proto nechapu hadky konzole vs PC. Ale ze konzole hry zjedodusuji je realita at se to nekomu libi nebo ne. A jeste me neda reagovat na cloveka THEGGG pac jeho komplex s malyho pindika saha do extremu,vetsiho noumy na foru neni.
    • Ještě jsi zapomněl zmínit jak konzole brzdí PC hry v rozletu, jak konzole zku*vily hry, jak PC by zaplatilo celej herní průmysl a podobný nesmysly...
    • konzole vs pc resi jen mistni bezmozci a kdyby na to moulove nereagovali, uz by tu davno nebyli.
      • Jistěže. Já to říkám pořád, že zcela vyzrálej člověk uzná, že konzole tu byly a budou a jako zcela výkonej herní systém ničím neškodí.
    • Jakože, když na ně vyšla většina her takovýho žánru survival hororů, tak to bylo zjednodušování, jak p*ča? Dark Souls původně na konzole kupříkladu? Já ti nevím, mě se na těchto příkladech nezdá, že by konzole měly být nějakou reflexí zjednodušování. To buď jen tvůrci a vydavatelé jsou buď neschopní a líní chujové a nebo se jedná o archaický žblebt gum z klávesnicí v řiti.
      • Ja se stebou nehodlam hadat,nemam potrebu si honit ego na netu. Za zjednodusovanim si stojim, ve vsech zanrech je to patrny, a jedna hra DS na tom nic nezmeni. Me je fuk na cem hrajes a jaky hry mas rad tak me neurazej ok! Zvlast kdyz do oci bys to tady nerekl nikomu.
        • Zjednodušování není dáno platformou ale snahou vývojářů ulovit i ty největší casuály a namastit si pořádně kapsu, vůbec to nemá nic společného s platformou. Gamepad, negamepad, mě se třebas povedlo v Xpadderu nasatvit hratelně i třebas Guild Wars 2, kromě pár drobností jsem na pad nacpal vše potřebné.
          • Na PC je mnohem více hardcore/komplexních her, než na konzolích, což znamená, že tam jsou i takoví vývojáři, kteří nepotřebují ulovit i ty největší casualy. Zajímavé, že na konzolích se tohle neděje (až na vyjímky potvrzující pravidlo typu DS). Člověk nemusí být génius, aby mu došlo, co je víc casual platforma. Stačí jen odhodit fanboy brejle, což je tady u většiny peasantů problém.
            • Místní čtenáři nikdy neslyšeli o simulátorech, MMO, tahových strategiích nebo RPG (tím myslím skutečné RPG a ne akční hry)? Oh wait... fanboy glasses detected.
            • Děkujeme za uvedení mnohých a konkrétních příkladů. Čtenáři to jistě ocení. :)
        • Zase tahle dimenzionální dedukce jedné podřadné pryže, která nemá rozhled a pravdu. Jako sám uvědomělý Pcčkář prostě říkám, že konzole nic nezjednodušují a ničím nevadí. Naopak, hry na ně a na Pc vycházející se ve většině případů ničím kvalitativně dolů neliší...
        • To, že tu plácáš nesmysly a flamuješ, ti řeknu klidně i do očí.
  • Spíše by se to mělo jmenovat Diablo III: Reaper of Souls Miner´s Gold Edition, kdo ví, o čem je řeč.
    • flash789
      tak snad od zacatku bylo jasny ze seasons ovladnou exploiteri,cheateri a lidi co hrajou 24/7..nevim co kdo od toho cekal..jako by to v jinych hrach s podobnou featurou bylo jinak..seasons jsou pro majoritu hracu zbytecnost, nastesti se tam da zabavit i jinak..osobne jsem seasons ignoroval a budu to tak delat dal..jako by to tam nebylo..ztrata casu který muzu věnovat postave co za ni hraju od doby co diablo vyslo.
      • kazdy co uveril blizardu, ze online only mod je na ochranu pred hackermi, exploitermi a cheatermi to cakal...
        lenze oni nielenze nemaju ani kusok slusnosti aby tu haved zabanovali, ale este im vytvoria novy herny mod *15*
        gg blizzard, dobry patch, upgrade z reaper of chests na reaper of quests
  • firebug
    Mám takovou otázku... Je možné se k této verzi Diabla 3 nějak dostat i na PC? Ten lokální co-op zní totiž hodně lákavě. Mám-li 2 gamepady, můžu hrát ve dvou i na PC a pokud ne, chystá se nějaký update, který by to umožňoval?
    • na PC split screen ani podpora gamepadu není, a ani se neplánuje. Jinak je ta verze v podstatě totožná se současným stavem PC verze. Akorát PC panáci neumí dělat kotouly :)
      • Veskoslav
        Totožná není. Jak psali kolegové dole, tak nejnovější patch, co přinesl sezónu atd., tak na konzolích není.
        • není na PS3 a X360 (nebo zatím nebude, uvidíme údajně se zabývají možnostmi patchování) ... na PS4, XONE už je (nebo každopádně bude). Měl jsem tu Ultimátku v merku na PS3, ale pokud to nebudou patchovat, nedodaj sezóny atp. tak jim na to prdim (mohli si vydělat víc, jejich smůla) a zůstanu u RoS pro PC, kdyžtak si pak dokoupím ještě druhé RoS, abychom mohli hrát doma spolu (D3 2x mám) ... ale pořád, 2 nejsou 4 a couch co-op na konzoli je daleko pohodlnější než hrát na 2 kompech online. Prostě mě ten konzolový co-op lákal daleko víc .. a taky stabilní frame rate a žádné stutteringy. No ale jak jsem už řekl, jsou sami proti sobě pokud se rozhodli tuto verzi nepatchovat, já bych si to od nich koupil, ale novou konzoli kvůli tomu kupovat nebudu ... čekám co mne k tomu přesvědčí ... esi Bloodborne :D ...
    • Miserius
      Lokální coop mělo už základní Diablo 3 na konzolích, to neni novinka týhle edice
  • irdzi
    Pařil jsem na X360 původní D3 a teď i UEE. Je tam hodně změn - oproti D3 je level up sakra rychlejší, jedu na torment1/master a na konci prvního aktu jsem na levlu 32 - to v původním D3 byl level, kde človek první průchod hrou končil. Nevím jestli je to zrovna dobře, že překopali dokonce i obtížnosti hry...Dále třeba craftění je čistě za peníze(myslím levelování těch prodavačů) - tzn odpadly Books of Secrets a podobný věci - za to padá z potvor víc dukátů ... taky si nejsem jistej jestli jde o zlepšení.
    Obecně loot byl už vychytanej v původním D3 na X360, takže tady jde spíš o změny a netroufám si říct vždycky jednoznačně k lepšímu...
    Act 5 a adventure mód samozřejmě v pořádku:) Adventure zkouším teď a není to špatný - osobně mi nepřišlo špatný ani procházet čas od času hrou na jinou obtížnost (nightmare-hell-inferno - mimochodem to taky zmizelo a nechápu proč) ale uznávám, že jako spestření je ten adventure mod fajn...
    A ještě dotaz: vypadl z týhle hry díky absenci inferno modu i infernal machine?
    • Veskoslav
      Není pouze čistě za peníze, levelu 11 a 12 u kováře a u gemů jsou i za předměty (aspoň pc verze). Procházené hrou, pokud už máš adventure mód otevřený je defacto zbytečné a pomalé. Ideální je kombinace Adcventure a riftů chodit. Co se týče rychlosti zisků zkušeností, peněz a nacházení elitek, tak obyčejná kampaň se nemůže rovnat. A to i na Torment úroveň. A obtížnosti nezmizely, jenom se jmenují jinak a máš více na výběr podle svých schopností a úrovně postavy.
    • Infernal machine je tam porad, a jeden je mozne mit pro level 60 a druhy pro level 70.
    • matt
      Obtížnosti nightmare-hell-inferno ovlivňovaly levly příšer. Když si šel první akt na hell, monstra byla cca 50.lvl a na konci 4. aktu měli 60. lvl. Když si šel na inferno, tak měli monstra větší level, než tvoje postava (61+). Teď to funguje tak, že když založíš hru, tak je level monster přizpůsoben tvému levlu a jak procházíš další a další lokace, tak level monster je úměrný tvému. Obtížnosti v tomto případě jen ovlivňují počet HPček příšer a jejich dmg (a s tím spojeny i bonusy do +EXP, +Magic find atd)..

      Jinak Infernal machine tam je. Od RoS jsem IM ještě nešel, ale koukal jsem na nějaká videa na youtubu a je to trochu pozměněný - nové lokace (Diablův shadow realm) s random bossema. Navíc byl upravený Hellfire ring (je o dost lepší) a byl přidán Hellfire amulet..
  • minule som sa logol na fora d3, lebo som pocul, ze vysiel novy patch so sezonami... samozrejme sa hned ukazalo, ze najefektivnejsi sposob ako hrat d3 (arpg) je uplne sa priserkam vyhybat a ze je to jedina arpg hra, kde su exploiteri a cheateri odmenovani, namiesto toho aby schytali permabany

    hraci na konzolach si aspon mozu uzit offline mod ked uz nic ine
  • A hlavně už není třeba tu nudu dohrát třikrát dokola, než započte ta údajná zábava ve čtvrtém kole :)
  • Btw, 44 komentů? To vypadá na slušnej výmaz. *7*
  • Odulin
    Na PC jsem si v D3 pár desítek hodin odběhal, ale po pár hodinách na konzoli ve 2 se ženou musim uznat, že to má taky svoje kouzlo. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit