Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Jinak ke hře, pfff, takovouto vznešenou diskuzi si ta braková fantasy ani nezaslouží.
    • Braková fantasy? Souhlas. Diablo není a nikdy nebylo o příběhu. Některý hry nepotřebujou příběh, aby měly dobrou hratelnost. Ale k tomu snad jednou dospěješ.
    • Doufám, že to vaše patero chytne ban aspoň na měsíc, ať je klid.
      • TheGGG
        No jo, jsme něco jako bratrstvo kočičí pracky, ale neřežeme kočkám haxny.
  • Proboha Veskoslave proč zas trollíš pod anonymem? Myslíš si, že za Game of trol tě nikdo nepozná?
    • Doufal jsem, že se chytneš. Ty nikdy nezklameš se svou paranoidní schyzofrenií.
      • Jedno však Veskoslav nezapře. To jeho přihlašování co minutu. Osobně jsem se na to už ptal, ale vysvětleno mi to nebylo.
        • A co teprv ten hlupak GGG a jeho multinicky. Doslova ubohe.
  • Veskoslav
    Největší nevýhoda co-op módu je to, že ve více lidech je to utrpení, obzvlášť díky menu a nemožnosti pohybu mimo zorné pole, což když se občas dívám, jak hrajem pc verzi ve 4, tak bychom se u té konzolé pozabíjeli, tam je to ideální tak pro dva hráče.

    Jinak bych se chtěl autora zeptat, jak se to s patchi atd. Je tam season, dva goblini atd a 100% bonus na zlato? Nebo systém patchů je tam jiný než na pc. Ptám se, protože doma mám jenom původní Diablo na Xbox a to jsem už dlouho nezapnul, tak se ptám.
    • jnsCZ
      Patche pro next-geny potvrzené jsou, já hrál verzi z XOne, kde byl day 1 patch, který opravil rozlišení. Tuším že verze 2.09.něco.něco. Hrál jsem co-op ve dvou na jedné konzoli a jo, to čekání je dlouhý, však jsem to v textu taky zmínil. Těžko říct, jestli by se to dalo vymyslet jinak, ale aspoň má člověk čas si dojít pro pití apod.
    • Staci pouzivat google. Patche budou na PS4 a XBOX ONE. Na stare konzole ne.
      • četl jsem, že zatím prověřují možnosti patchování těch PS3 a X360 verzí, ale zatím nic konkrétního
    • Miserius
      Ten patch neni na konzole
      • Veskoslav
        Děkuji. A je tam nějaký systém patchů jako na pc? Kamarád má narozeniny, tak bych nad tím uvažoval na PS4.
        • Co sem četl, tak konzolová verze bude mít podporu patchů jako PC.
        • Miserius
          Vyšlo to před 14 dnama, takže žádnej patch ještě nevyšel (hrál jsem zrovna před pul hodkou)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit