Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele skoušel to nekdo na compu kterej je dost pod minimalni konfugiruci? *7*
    • Zkousel jsm na notebooku co by mel stacit, a je to nehrtelne.

      Core2duo 2,3 ghz
      4 gb ram
      Ati hd 4680
      Win 7 64bit

      Nechapu proc mi to i na minimalni detsily a hd rozliseni jede strasne
      • Veskoslav
        Já mám Core2duho 2,1 Ghz
        4 GB RAM
        Ati HD 5600 512
        WIN XP SP3

        A jede to na plný kotel.
    • http://www.ucebnice.com/barevna-cestina-pro-prvnacky
      • cely sem to procet a nic o Diablu tam nebilo *11*
  • Přišli už někomu výhry z Diablo III soutěže? Nebo nevíte kdy výhry odesílají?
    • Jo vyhrál jsem diablo III a pak jsem ho zapálil protože to je jen další dětinská klik klik trapárna od blizsrá*če. Omalovánky z rádoby fantasy ne díky
      • A co hraješ ty? Já bych se chtěl cítit jako ty (dospělý), tak poraď něco plz.
        • Tak si dite zahraj Drakensanga nebo FNV, pokud to mentalne jsi schopen zvladnout.
          • Nechápu, proč mícháš jablka a hrušky. Nepochybuji o kvalitách Fallouta, ale nabízet sci-fi openworld RPG jako alternativu k fantasy klikfestu? To už jsi rovnou mohl navrhnout NFS: Most Wanted. Jako jinou možnost ze stejného žapnru bych zmínil Nox nebo Titan Quest.
            A proč by měla kvalita názorů souviset s věkem? To byla doména minulého režimu, upřednostňovat gerontokracii...
            • Hele promin, ale tady se neda souhlasit. D3 vyvolava pocit obtiznosti tim, ze se na tebe vali tisice priser – porad stejna nuda. Navic se neda zvysit obtiznost na normalni uroven, protoze Te nuti hru projit a protrpet si ji nekolikrat. Ve starych RPG bylo priser mene, ale obtiznost dodavala nutnost pocitat napr. s jidlem -> nedalo se porad spat, moznost prepadeni ve spanku, regenerace pouze ve spanku – ne jako v DAu, a moznost smrti atd. coz cini hru variabilnejsi. Jinak snad krome Robinson Requiem se mi nikdy nepodarilo zemrit hlady a kvalitni automaping mela i UW1 a 2 z 91 a 92 roku (asi tak stokrat lepsi nez v Gothicu). Jinak D3 po praci na hodku proc ne. 4-5 hodin v kuse je za trest. Navic o hubu je pristup Blizardu – autoleveling je i v Drakensangu, ale je volitelny, v D3 je povinny. Blizard proste kasle na hrace a zameruje se pouze na segment, kde se da nejvice vydelat.
            • To Pierre: Tvé argumenty, kterými podporuješ svůj názor jsou kvalitní. To ale pořád neznamená, že Tvé přesvědčení je v něčem lepší než to jeho. Já jsem hrál staré dungeony i další RPG typu Ultima, Wizardry nebo Might and Magic, přesto mě Diablo 3 baví víc. Nevyhledávám totiž ve hrách reálné prvky, ale odreagování. Nebaví mě čarovat každých pět minut chléb s vodou nebo si kreslit mapy na čtverečkovaný papír. Proč by to on nemohl mít zrovna tak? Se zkušenostmi máš pravdu, ale ty najdou uplatnění spíš v životě (práce, vztahy atd.) než v zábavě. Mně se třeba taky nelíbil Avatar, protože jsem tvrdil, že je to vykradený Albion, ale nemám nic proti tomu, když se to mladé generaci líbí...
            • Jeste jedna vec k tomu veku, pokud clovek zacal hrat hry pred 20 lety, mel sanci videt, jakym smerem se hry v dnesni dobe vydavaji -> a to je totalni zjednoduseni, tak aby clovek nemusel pouzivat sedou kuru mozkovou. Kdysi v RPG byla nutnost jist, pit, omezena nosnost, do pytle nesel narvat mec, opotrebovani zbrani, brneni, moznost zemrit, nutnost spat, prepady ve spanku atd. Pak se z nich zacaly jednotlive prvky v ramci zjednodusovani vytracet - napr. z BG a Gothicu - opotrebeni zbrani, nutnost pit a jist; v ramci dalsiho zjednoduseni, pak vypadlo nutnost spat, moznost zemrit, tzn. zrusili clerika - DAO. No a ted prisli v D3 s tim, ze je automaticke prerozdeleni statistik a skilu. Pry at ma hrac moznost poznat vsechny varianty. A ja rikam bezte do ( ).( ) s tim zjednodusovanim *16*
            • Drahy Abele, jses trochu mimo - ten typek, se svym detskym sarkasmem, chtel vedet jakou kvalitni hru si ma zahrat, aby se citil "dospely". Jak Drakensang - fantasy, tak FNV - sci-fi, tyto podminky splnuji. Zadnou restrikci na zanr hry, ani zda to ma byt fantasy, nedal.
              Jinak kvalita nazoru, bohuzel docela souvisi s vekem, protoze vyssi vek znamena vetsinou vetsi zkusenosti. Kdyz D3 bude tva prvni odehrana, tak ji budes mozna povazovat za bozi. Kdyz to bude tva 150 hra a mas moznost srovnat D3 s ostatnimi, tak vidis, ze hodnoceni je naprosto nezaslouzene, stejne jako oznaceni "akcni RPG". Jeste jedna malickost - vetsina lidi, nebude nikdy hrat hru starsi nez 4-5 let, coz znamena, ze nikdy nemohli hrat pecky jako UW2, Wizardry 8, BG 1,2, Planescape torment atd.
  • http://9gag.com/gag/4255986 bohuzel pravdivy Diablo 3 5/10 fail
    • smejki
      kolikrát sem tenhle objev ameriky ještě někdo postne? *7*
      • Tak měsíc. Něco trollíci postovat musí.
      • Trol.diskuzni
        Ten "objev ameriky" mi připadá velmi trefný, své místo zde určitě má...
        • smejki
          not influenced by WoW - a) logické, když v době D2 wow nebylo. jenže wow je influeced by diablo, takže diablo 3 musí být logicky influenced by WoW. jinak jde o vágní formulaci, která jen přepokládá, že WoW je špatné, ve všem.
          spawned installation - úplně jsem nepochopil, co to vůbec je.
          good battle.net iface - nemůžu sloužit, ale podle zkušeností z SC2 je interface bnetu přehledný, pěkný, intuitivní, přesto plný informací
          is actually dificult - ano D1 je jediné defauůtně těžké diablo. ale protože ty glorifikuješ dvojku, dovol mi připomenout, že normal D2 je lehké jako prase, možná až na pouštního bosse.
          inventory management necessary - inventory puzzle is boring as fuck! not challenging yet time consuming *2* je to pravda, ale nelze považovat za zápor.
          pay to win - trochu ano, ale jen pouze na základě vlastní volby - nelze považovat za zápor
          DRM infested - Diablo mělo taky ochranu proti kopírování. primitivní, ale mělo -> neplatné
          retarded writing - všechna diabla jsou napsaná pateticky objektivně "méněcenně"
          in dev for 11 yrs - neplatné. D3 se dělá asi 5-6 let. D1 je navíc obsahově velmi chudá hra.
          Suma sumárum jsou v celém tom obrázku platné dvě věci - lepší hudba (a to ignoruju, že v obrázku je D1 a ne D2) a Off-single.
          • Ještě bych doplnil. Diablo 3 není singleplayer hra.

            /thread
            • "Btw jde hrat jenom singl coop a public."

              "single coop"

              Tady si zapomněl čárku, nebo se jedná o nelogický blábol?
            • Tohle je ale problém u každé online hry. Lagy ze strany serveru a údržba. Pláčeš na špatném hrobě.

              LANka a offline singl je mrtvá záležitost. Na nahackované itemy a cheatery nikdo není zvědavý. I když ty možná ano, nevím. Pak mi klidně říkej fanboy, mám to víš kde.
            • Jak zmena providera ovlivni lagy jejich serveru? *8*
              Predpokladam ze kdyz je vyply server tak taky pomuze zmena providera. Mozna mam taky spatny tricko, tim by to mohlo byt taky. Lidem v D3 tricku to evidentne nelaguje.

              Ale ta logika se mi libi, takova krasne demagogicka.

              Btw jde hrat jenom singl coop a public. Takze evidentne kdyz hraje public malo lidi, zbytek je singl a nebo coop chapeme?
            • fan:

              Ty máš lagy? To je mi líto. Zkus jiného providera. Já prakticky žádné nemám (a to mám mikrovlnu). I s pingem 150-250 se hra hraje jako víno. Openworld, ne-openworld, D3 je pořád client-server hra. Technicky je to MMO. Ty si nevěděl, že D3 vyžaduje internet? Pokud ne, tak je mi líto. Pokud ano, tak nevím proč sis tu hru kupoval.

              Btw, máš nějaké statistiky kdo hraje sám a kdo v kooperaci? Public sem nepleť prosím, ten LOGICKY moc lidí nehraje, protože v kooperaci je samozřejmě lepší hrát s lidma, který znám. Thx.
            • boy
              jako omlouvat lagy ve hre, ktera online ani nepotrebuje protoze nema open world ale instance tim ze to neni singl hra...
              btw podivej se kolik lidi hrava public game
              zbytek hraje singl nebo coop s friendama, ani na jedno by ten uzasnej online lag system nepotrebovali
        • smejki
          no, trefný...
          popořadě:
          PvP - pokud nejsem pomýlen, v D3 bude
          Off single - pravda
          LAN - pravda, ale herní LAN je dnes imho mrtvý asi jako PS/2 a battle.net to plně vynahrazuje. Sice je battle.net mírný overshoot, když chce člověk hrát se spollubydlou z koleje, ale globálně je to plnohodnotná náhrada. A na chatě v horách bez netu se LAN párty zs tak často nedělají *1*
          stable servers - stabilizaci serverů v čase si můžeš představit jako jednoduchý PID regulátor -> irelevantní v nynějším čase, neplatné v dlouhodobém horizontu
          distributable atribute points and skills - nelze považovat za negativum. je to odlišný systém s rozdílnými klady a zápory. čistě věc osobních preferencí
          takes longer than few hours to beat - co tak koukám, tak speedrun u D2 i D3 je skoro stejný 4-5 hodin. D1 na to nebude jinak.
          appropriate atmosphere - diablo2 tu vede maximálně v lepší hudbě. D2 není ani děsivé, ani temné. jediné trochu temné bylo diablo 1.
          good music - good? u obojího. better? imho u dvojky, takže trochu pravda. D1 mělo má geniální tristamskou znělku. tím ale taky končí.
          • Nejrychlejší speedrun D1 je asi za nějaký 4 minuty a D2 asi hoďku.
    • to je trapně postavený.. v podstatě princip "mě se nelíbí, že je modrá barva modrá" *3*
  • Tato hra nemá českou lokalizaci!!! Jestliže já distributorovi nestojím zato, aby mi umožnil hrát tuto hru v mém rodném českém jazyce, on mi zase nestojí zato, abych tuto hru vůbec hrál!!!
  • Diablo iIi je o goldech. az prijde aukce se skutecnymi penezi bude jen a jen o penezich. Chcete se dostat pres bose lepe a skoro bez skillu? Farmete goldy kde vam to jde a pak si kupte gear, se kterym se ani nemusite moc snazit a vse mate v kapse. Tato hra neni o zandem umu. Po te co jsem videl zabiti nekolika bosu na infernu mackanim dvou tlacitek, tato hra pro mne skoncila. Co z toho.
    • bossove jsou v d3 slabi (snad krome izzuala) a navic z nich nic moc nepada (nehlede na to, ze v dalsim patchi bude jejich loot jeste vic omezen) zaklad je, zabijet skupiny elit, ktere uz rozhodne slabe nejsou...nicmene to co ty pises, ze diablo je o goldech, je samozrejme pravda...kazde diablo bylo vzdy o goldech = equipu.
    • Další moula co Diablo 3 viděl z vlaku někde na youtube a hází zde soudy. Skilly, které byly moc silné a kde na bose stačilo mačkat 2 tlačítka byly změněny(nerfnuty). Na nejtěžší obtížnost tě před smrtí na 1-3 rány neuchrání vůbec nic.Až příjdou aukce za reálné peníze, tak já stejně zůstanu u aukcí za ingame goldy. Obchod za reálné peníze si můžou dovolit jen ti nejmovitější hráči, kteřích zas tak moc nebude.Naopak tahle hra pro mě začala a s každým patchem se stává víc a víc zajímavější.
    • Takže ty si to viděl? Co kdyby sis to zkusil sám, než tu začneš psát, že to není o žádném umu? A zkus to na hardcore. :)
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Je to kravina -> zahrajte si radši Skyrim, děcka!
  • Zdravím myslíte, že by mi to pofahalo? Myslím hru Diablo III
    Radeon HD 7470M 1GB
    RAM Pamět 4GB
    to si myslím, že by šlo i na maximální požadavky, ale mám takový problém s procesorem, mám to tiž Celerona nijakej Intel Dual Core, někdo říká, že tyhle procesory nemám podcenovat, někdo zase, že nejsou moc dobrý, tak co?
    Pofahalo by to?
    • Ten procesor by to chtělo trochu konkretizovat.
  • Diablo 3 jde presne ve stopach 1ky a 2ky. Blizzard neumi udelat spatnou hru a D3 je toho dukazem. Banda ubrecenych trapaku s s falesnyma vzpominkama na to, jaxe tenkrat, kdyz jim bylo 12, u dvojky poprve udelali, na tom nic nezmeni. Pro vsechny hardcore i softcore fanousky Diabla, je D3 naprosta povinnost a nejzabavnejsi hra tohoto roku. PC herni scena noveho milenia = Blizzard, zbytek necht chcipne v pekle spolecne s diskuznima teplakama.
    • Zayl
      Neměl sis v 10 vzít prášky?
      • Veskoslav
        Ty se berou v 7, 11, 14, 17, 19, 21 nebo 22:) (Měl jsem praxi v nemocnici jako stavař:-D)
        • sankuri
          Jako osetrovatel nebo jako pacient?:-)
          • Veskoslav
            Vyměňovali jsme okna a bourali příčky:)A sestra vždycky řvala: "Prášky!" Podle toho se daly řídit hodinky:-D
            • Veskoslav
              Já na Jipce v 7,8, 10,11,13,14 a pak ve 4 ráno:-D
            • BoB.2
              Je to pravda tet sem byl ve špitále a bral jsem v 7 a v 22 *7*
    • Trol.diskuzni
      Diablo 3 rozhodně nejde ve stopách prvního a druhého dílu... Je to zjednodušená ptákovina pro WoWkaře a přílišné nostalgiky. Vždyť už to ani neudělal Blizzard North.
      • zakladni zasada trollingu je nepoužívat jeden nick, protože pak lidi odhalí že si protirečís a když i napíšeš neco vazne, nebudou vedet že to mysliš vazne. takže tohle beru taky jako trolling a myslím že se ti diablo 3 hodne líbí a jsi nadšenej
        • Trol.diskuzni
          Zásadní zásadou by pro tebe mělo být aspoň někdy vnímat mé příspěvky, když už je teda chceš komentovat - psal jsem již mnohokrát, že mi nezáleží na tom, co o mně zdejší přispěvatelé myslí. *4*
          • hahahahahaha
          • Zayl
            On tě zaškoluje příkladem, jelikož jeho vlastní příspěvěk je jeden velký bait. Nedává pořádně smysl, je napsaný jak kdyby ho psal někdo s rozdvojenou osobností a ke konci sám naznačuje že IQ moc nepobral.

            Já bych mu zatleskal, 6/10.
            • Zayl
              Jo, žádný argument. Protože to nemá smysl, zachvilku to zmízí na další straně a proč se obtěžovat. Já si jen rýpnul, snad to přežiješ. Pokud nejsi čech, pak se omlouvám. Já tak nějak předpokládám že sem chodí jen našinci a slováci.
            • takže žádny argument? nebo to byla narazka na gramatiku, slovosled... nejsem čech a snažim se psát česky jen ze slušnosti
            • Zayl
              Promiň, nejsem tady abych suploval práci učitele základní školy.

              Každopádně si z toho nic nedělej, je tady nějakých 600 komentářů a ani jeden nic hodnotného nepřinesl, prostě zabíjíme čas. Tak si užívej s námi.
            • co na tom nedává smysl prosím tě? je pravda, nejsem moc inteligentní ale podle me to co jsem napsal ma smysl a taky nevím čím jsem nazančil že jsem iq moc nepobral. schvalne by me to zajímalo, abych se poučil a do budoucna sem nepsal kraviny. diky
            • Trol.diskuzni
              Mno pokud ono "zaškolení" někomu pomůže ke štěstí, tak ať školí... *4*
  • Blizzard Activision si s pissalkama pekne vytřel. Recenze po týdnu a hodnocení 8/10? Nezájem. Naše tupé stádečko nám to stejně bude rvát z rukou. Je to přecejen jediná velká PC only hra od těch super kluků, co se o své fanz tak pěkně starají. Bezproblémový rozjed hry, super bezpečné servery, okamžité řešení problémů a dokonce i možnost si přividělat oficiálním šmelením s itemy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit