Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    ale ne všude stejně se prodává. *1*
  • Tady jde o princip.. :D rikate ze PC hraci jsou vsici warezaci, ale ze se to deje na konzolich, to pockej to musi byt blabol :D
  • Tak jako ja to chapu, ale byla tu PS3 verze a ta je vicemne stejna jako XBOX. Obe konzole se lisi minimalne obvzlast u teto hry, to je to co na tom nechapu a pokud jste to z toho nepobrali tak me to mrzi .)
  • Jo mam krece od smichu po tvem komentu :D
  • A kde se muzu podepsat, aby z vas tahali dalsi a dalsi prachy jako to dela apple? :D Takhle na vas s konzolema, jen at vam metou med kolem huby :D.

    Jestli to jeste stale nechapes tak zadny rozdil v konzolich a PC teoreticky neni, ano jedinej blizzard se skoro zhostil zpracovani platforem spravne a pozmenil UI a ovladani, ale je to porad ta sama hra. To ze mas ted 1.5 a udajne lepsi jak na PC tak to jsou porad stejne kecy,.. ale nemaji zadnou hlavu a patu. Lidi jsou holt prumerny a nachylny na to projit vsim strasne snadno..
  • maros.goc
    teba ale trapia blbosti...
  • *7* *7*

    Když je tahle konzolová verze úplně jiná než PC verze a vyšla s velkým odstupem, tak klidně vlastní recenzi mít může.
  • Jo klidne at si te zahackuji konzole :) dalsi do stada :D
  • Tak Diablo 3 rozhodne není dokonala hra, ale jestli ma nejaka verze sanci byt ultimatni tak je to ta na PC, otázka ovšem je jak dlouho to Blizzardu bude trvat, jde jim to jako když pes sere a maluje. Mimochodem, kdo te nuti hrat za WW barbara, jestli tim důvodem je to ze většina lamaku tak hraje, pac to je nejsnazsi tak mozna nebude problém ve hre ale jinde, vyuzitelnejch buildu u barba je daleko vic, jen s nim holt neprolitnes akt za 10 minut:)
  • Neuvěřitelný, tohle mě přesně taky napadlo - a dodám, že zejména D3... vida, dokonce i konzolista s pcčkářem se shodnou... *2*
  • To se zacne jako recenzovat kazda hra pro kazdou konzoli a vubec platformu zvlast? :D Tak to je mazec.. XBOX musi mit specialni clanek :)

    EDIT: ale je fakt, ze se asi mylim, jelikoz jsem myslel ze PS3 verze uz byla recenzovana *5*
  • Ty jseš snad nejkyselejší týpek na světě.

    To tě opravdu tak štve, že si budeš muset počkat 6 měsíců na lepší verzi GTA 5? Až to vyjde na PC, tak z toho budeš hotovka, takže si odposť tohle drsňačení teď.

    A ano, milion lidí si to možná stáhne. A 20 dalších koupí.
  • NonSuch
    V pekle?
  • Doufám, že to tam vydrží dlouho, postahuje to milion lidí a R* utřou hubu.
  • To, že ty jsi na PC kradl jak straka ještě neznamená, že to dělají všichni, hňupe.
  • Diablo 3 mě bavilo jen ze začátku, než nerfnuli Inferno.. sice to nebylo moc Diablo, ale byla to alespoň sranda, protože člověk hrál opatrně.. teď je to nuda, nejde zemřít. Ač jsem nebyl nijaký závislák a nakoupil ccelý equip tak za 15 mil, tak jsem dával v pohodě MP10.. to opravdu není výzva :-)
  • Uvidíme. V tuto chvíli jsme rozhodnutý datadisk nekupovat. To by museli přijít s něčím větším, než novým lootem (který už měl být v původní hře) a novým aktem. Pokud to mám hrát, tak chci hrát bez aukce a ideálně s rozumným stromem dovedností.. a hlavně různorodost postav.. jako aby každej byl WW barbar nebo CM wizard.. to má být vrchol hry?
  • Už sa nemôžem dočkať, ako budem zase flipovať na aukcii desiatky itemov namiesto hrania, aby som si mohol kúpiť upgrade, ktorý mi nikdy nepadne. *7*
  • kennyB
    Ajé, to už tady dlouho nebylo. Naposledy tuším u Skyrimu, že??? A ten loot je taky pokaženej kvůli konzolím??? *1*
  • Kdepak, po nejakem case zase zasednes k PC verzi, jeji zivotnost je 100x delší nez ta konzolova..vyjde datadisk, loot 2.0 a paragon 2.0...a po konzolove verzi ani nevzdechnes:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit