Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yep, to sem si myslel, jinak chapem co znamena v pohode davat =). Postavit si barbara, nacpat mu life steal vsude, kde to de, a neumrit s nim, to se, alespon pro me, nerovna efektivni farme, ani ja se svym barbarem bych nerek, ze mp10 davam uplne nejhladcejc, jak to de, elitu vetsinou za tech cca 18 vterin, ale kdyz sem videl, jak to pada za cloud of bats witch doctory, zbyly mi jenom oci pro plac =D.
  • Já mám víc originálek, než ty mozkových buněk (100).
  • Precti si edit potom mozna pochopis placani .)
  • a tak co vis, treba mel stesti na craft a rollnul perfect quadfectu amulet, trifectovy ruce, 300/300 chestu, 300/200/6 wristy a 330/200 ramena, nebo tak neco =D.
  • Nějak mi nejde reagovat na některé příspěvky, tak to napíšu sem. Nepřeháním, mně v té hře nikdy nic dobrého nepadlo, takže jsem ani neměl moc goldů.. koupil jsem Skorn asi za 5 mil. a potom zbytek výbavy cca po 1 mil. Pravda je, že jsem nikdy na nákup nechvátal a počkal jsem si na dobrý kup, ale opravdu mě to stálo podobné peníze.. měl jsem tu pasivku na life steal a life steal na pásku.. všude jsem měl crit.. používal jsem hammer of ancients a ten buff, který po critu přidává rage.. takže jsem v podstatě jen spamoval hammer of ancients, který pořád critoval a doplňoval mi HP do plných.. dps jsem neměl moc vysoké, asi 130k, takže MP10 jsem dával, ale pomalu, proto jsem farmil nejčastěji MP8, které jsem probíhal s prstem v nose.. ale je pravda, že barbar je imba, s ostatními to asi tak snadné nebude..
  • O jaký princip? Pitomci říkají, že jenom konzolisti pirátí. Druzí pitomci říkají, že jenom PC hráči pirátí. Protože se pirátí na obouch.

    Takže jsi to fakt někomu nandal, drsňáku. Jo a :D :D :D
  • Mno nerikam ze je diablo 3 uzasna hra, o tom si myslim svy (resp. mohli to udelat lip a snad to vylepsi pres datadisk - na diablo 3 jsem nastvanej). Ale porad si myslim, ze videa nejsou hloupy, grafika neni disney, ze atmosfera neni nulova atd.
    Tak nejak bych rekl, ze prvni AKT je hezkej (to jejich demo po leorika hezky navnadilo a bylo asi nejlepsi ze hry) a pak se to uz zhorsuje, ale i tak udelali zajimavou hru i kdyz bych ji rozhodne nechvalil :)

    Coz me pripomina, ze ja udelal tu stupiditu, ze jsem si zahral prave demo a to se mi skutecne libilo a po leoricovi to zacalo ztracet postupne na krase .) (nepocitam AH ten me byl ukradenej)
  • tak ze je scenar naprosto retardovany, s tim snad musi souhlasit kazdy, zbytek jsou veci ciste osobni preference, me treba videa nevadi, ani grafika, i kdyz by o fous temnejsi byt mohla, vyvoj postavy mi sedi jako pulky na hrnec a rozhodne radsi farmim davy mobu a packy, nez tristapadesat baalu za vecer =).
  • Co to plácáš? Byla tu recenze PC verze minulej rok a až teď tato recenze konzolové verze.
  • no mam pocit ze s výbavou za 15m na mp10, by pizlal elitaky tak hodinu, coz by nepizlal pac by asi po 10 vteřinách chcipnul:)
  • Jo skoda ze se pousteli vubec do dalsich verzi. Nejlepsi byla GTA I a GTA II. Dal uz to bylo horsi a horsi, jak to prevedli do 3D.
    PS: ted ocekavam miliardy minusek a toho jak je GTA uzasny, holt mam jinej vkus.
  • na konzole je to alespon hratelne ale porad je to spatna hra: infantilni pribeh a zpusob jeho vypraveni, hloupe videa, disney grafika obohacena krvi a nasilim, atmosfera tatam, nudne postavy, neexistujici vyvoj postavy, trapni bosove, trapny farming mob packu atd atd.

    na konzolich alespon farmite hru a ne ah jako na my na pc
  • Po roce vydani hry, ty asi hrajes hru od blizzardu poprve :D
    By me zajimalo, zda jim vyjde datadisk a jak budes pote porovnavat konzole a PC. Tenhle koment fakt trochu nepobiram.
  • ja sem si ted udelal za cca 120? mega monka, abych nabral paragony pred expanzi a obtiznost, kterou se nebojim oznacit za opravdu v pohode hratelnou, je tak cca mp5-6, takze i tech stopade by bylo s dost odrenyma usima, spis asi mame jine chapani toho, co znamena v pohode nejakou obtiznost davat... pro me to treba znamena neumirat a slozit elitu pod dvacet vterin, pro nekoho to znamena ze neumre na ranu a elitu pizla tri minuty =D.
  • Jack1947
    S cislem souhlasim, jen skoda ze nevysla drive ( GTA V. ) ma samozrejmne prednost pred vsim. *15*
  • enchanting plus account bound veci, smart dropy... nic? taky me vytaci farmit aukci, a vytaci to skoro vsechny - blizz o tom vi a nemyslim si, ze by byli tak pitomi a nic s tim neudelali, takze relax =)
  • Jo tohle jsme taky chtěl napsat, ale nakonec jsme si řekl ze sam musí vedet ze placa blbiny, tak jsem nic nerikal:) Mozna myslel 150m:D
  • Coop na PC verzi mas (muzes hrat s kterymkoliv kamosem, co mas na battle.net), podpora gamepadu asi ne, to by museli rozdelit verze komplet i UI. Vem si ze opravdu predelali zpusob hrani. Nemuzes ukazat gamepadem na misto kam ma jit jako mysi, nebo kam utocit, ale podrzis jedno ze smerovych tlacitek a tam jde, to same s bouchanim. Coz je uplne neco jineho oproti mysi a klavesnici.

    A rozhodne dali jasne najevo, ze to nebudou ani delat.
  • :D jedna zmála hier ktoré mali spasiť PC a ona je lepšia konzolová verzia:D nemám čo dodať
  • nechci znit jedovate, ale to bych teda chtel videt, jak davas "v pohode" mp10 s patnactimilionovou postavou... cimrmanovsky "trosku jsem si zaprehanel"? =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit